Thesis - felgi do odnowienia

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Thesis - felgi do odnowienia

Post autor: jjash » 16 paź 2013, 22:57

Z uwagi na dwie rzeczy, zmuszony jestem założyć nowy temat. Pierwsza - zbliżająca się wymiana letnich na alusach na zimówki na stalówkach, druga - że dawno nie zakładałem nowego tematu. Być może zakładam go w niewłaściwym miejscu, dlatego też moderatora proszę o wyrozumiałość i korektę - o ile spać jeszcze nie będzie. A sądzę, że nie będzie.
Wracając do meritum - patrz pkt pierwszy. Moje alusy (ba! moje! to Teresy są!) wymagają renowacji. I tak sobie rozmawiam to z tym, to z tamtym i nijak nie widzę rozwiązania dla tego typu felg. Czy ktoś z koleżeństwa odnawiał może w swojej Teresie felunek? Kilku fachmajstrów już się na ich temat wypowiadało i stwierdzili, że się nie podejmą "bo to taki wzorek po deklu ma", że jak się to piaskować zacznie to się wzorek zniszczy. A jam ci lajkonik w temacie to zanim dam komuś Teresę na sponiewieranie, zapytać wolałbym. Zatem gdyby ktoś z Koleżeństwa cokolwiek wiedział, cokolwiek widział, niech skrobnie ...cokolwiek w temacie.
W temacie. Piszę to, by takich jak ja, co to nie zawsze w temacie piszą, uczulić, że w temacie pisać maja.
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Thesis - Felgi do odnowienia

Post autor: stabraf » 17 paź 2013, 0:10

jjash pisze: Być może zakładam go w niewłaściwym miejscu, dlatego też moderatora proszę o wyrozumiałość i korektę - o ile spać jeszcze nie będzie. A sądzę, że nie będzie.
:nono: ano...nie śpim ;)
jjash pisze:Kilku fachmajstrów już się na ich temat wypowiadało i stwierdzili, że się nie podejmą "bo to taki wzorek po deklu ma", że jak się to piaskować zacznie to się wzorek zniszczy.
U nas jest bardzo dobra firma zajmująca się taką robotą: :link:. Może jakoś korespondencyjnie byście się z Panem Markiem dogadali i może by się opłacało odnowić felgi nawet wysyłkowo ;) Oczywiście o ile na zimę zakładasz inne ;)
jjash pisze:W temacie. Piszę to, by takich jak ja, co to nie zawsze w temacie piszą, uczulić, że w temacie pisać maja.
: zaduma : nie wiem coś Ty palił, ale pal połowę ;)

AUFER
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2661
Rejestracja: 25 sty 2008, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Wałcz / Dobino / ZWA

Re: Thesis - Felgi do odnowienia

Post autor: AUFER » 17 paź 2013, 0:13

Witam,
ja kilka tygodni temu przechodziłem ten temat.
Kupiłem komplet felg w opłakanym stanie, niestety nie zrobiłem zdjęć, ale cała powłoka była złuszczona, oddałem do znajomego co mają profesjonalną lakiernie/malarnie.
Kupiłem tylko farbę (na oko wybrałem kolor :) nawet ładnie wygląda ) starczyło 500ml farby, zapłaciłem wraz z mieszaniem 63zł. Chłopaki ładnie wypiaskowali i pomalowali / polakierowali, efekty poniżej. zostały delikatne wżery na feldze, ale tak już musi pozostać.
Niedługo założę felgi i dopiero zobaczymy cały efekt:)

pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
JEST:
2x Lancia Kappa Coupe 3.0V6 + LPG
Lancia Phedra 2.0 + LPG

BYŁO:
Kilka ;) x Lancia Thesis 2.0T
Lancia Thesis 3.0V6
2x Lancia Kappa 2.0 VIS

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Re: Thesis - felgi do odnowienia

Post autor: jjash » 18 paź 2013, 1:14

Stabraf, dzięki za info. Zadzwonię do Pana Marka i się dowiem co i jak.
Aufer, a możesz się dowiedzieć czy zrobiliby to i za ile? Rozumiem, że Tobie po kosztach boś Ty ziom, ale takiemu "nieziomowi" to czy i za ile. Kliknij mi jakieś bliskie zdjęcie faktury felgi po piaskowaniu - zachowałeś strukturę czy coś modziłeś na nowo? Mi chodzi o zachowanie struktury zewnętrznej - felgi mam takie same jak Twoje.
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Thesis - felgi do odnowienia

Post autor: Nat » 18 paź 2013, 1:37

Do Warszawy masz daleko, ale ten polecany przeze mnie serwis w tym temacie też problem ogarnie.
P.S. Pewnie, że nie śpią. Służba nie drużba ;)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Re: Thesis - felgi do odnowienia

Post autor: szajbus » 25 paź 2013, 12:28

ja takie felgi wypolerowałem na lustro wygladają swietnie bo błyszczą sie jak reszta chromów a mam jeszcze takie same tylko nie sa lustrzne lecz jak spód od garnka czyli z takimi kółeczkami i też wyglądaja świetnie

geowik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 195
Rejestracja: 13 cze 2006, 0:00
Lokalizacja: KONIN

Re: Thesis - felgi do odnowienia

Post autor: geowik » 25 paź 2013, 16:40

ostatnio w jednym z programów o samochodach pokazywali firmę www.renowacjafelg.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”