Y10 1.1 Manual '93 - Duży problem podczas jazdy

Awatar użytkownika
Ama
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2011, 23:31
Imię: Lancia Dedra
Lokalizacja: Lancia Dedra

Y10 1.1 Manual '93 - Duży problem podczas jazdy

Post autor: Ama » 23 gru 2011, 15:18

Witam wszystkich, jestem nowy na forum także proszę o wyrozumiałość. Lancie posiadam od września, jest to moje pierwsze w życiu auto i do tej pory byłem z niej bardzo zadowolony, nie miałem żadnych zastrzeżeń wobec tego autka. Myślę że gdzieś w październiku zauważyłem iż schodzi mi coś za dużo wody z chłodnicy, nie wpływało to na jazdę ani na temperaturę silnika więc zostawiłem to na kiedy indziej. Do połowy grudnia wszystko było cacy póki pewnego poranka gdy chciałem jechać do szkoły jak codziennie odpalam samochód i wbijam wsteczny. Przy cofaniu auto mi nagle stanęło w miejscu, a biegu nie dało się wybić na "luz". Ruszyłem znów troszeczkę auto ruszyło za mną i normalnie mogłem już wybić bieg. To nic, jadąc dalej na jedynce było wszystko ok, ale gdy wbiłem dwójkę silnik zaczął wyć jak stary maluch i czułem że straciłem połowę mocy w pedale, lecz gdy go puściłem wszystko było ok. Zmieniając na trójkę za to przy jeździe auto mi całe szarpało jak bym jechał traktorem. Czwórka już była w porządku ale niestety musiałem nim dojechać do szkoły bo bym się spóźnił. Wracając miałem to samo - do tego od czasu do czasu słyszałem takie pojedyncze "strzelanie" , nie wiem dokładnie jak to opisać. Bardzo proszę o pomoc. :-? Nie pracuję więc i nie zarabiam, mam wielką nadzieję że to nie będzie nic poważnego. 8-O
Lancia Dedra 2.0 TURBO Digital >>>KLIK!!<<<
Lancia Dedra 2.0 AUTOMATIC >>>KLIK!!!<<<
Lancia Lybra 2.0 20v Emblema >>>KLIK!!!<<<
797775281 - dzwońta o każdej porze dnia i nocy ;)

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”