Ypsilon 1.2 '14 - dołożenie tempomatu

ALEX7301
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 13
Rejestracja: 29 mar 2015, 13:15
Lokalizacja: Pyrzowice

Ypsilon 1.2 '14 - dołożenie tempomatu

Post autor: ALEX7301 » 29 mar 2015, 15:12

Mam pytanie. Czy ktoś z klubowiczów zakładał tempomat do Lancii Ypsilon Elefantino 1.2 cm3 z 2014r? I jaka by była cena w aso w rejonie Śląska? Można to zrobić samemu, ale utracić można gwarancje.

pado
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2014, 13:25
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Ypsilon 1.2 '14 - dołożenie tempomatu

Post autor: pado » 11 maja 2015, 10:17

tak, ja jestem po dołożeniu tempomatu kilka dni temu (Ypsilon 2013, 1.2). Da się, działa, kontrolka się świeci. Dołożenie na Śląsku , koszty ustalane indywidualnie, graty trzeba mieć swoje, oczywiście poza ASO-żadne ASO ci tego na 99.99% nie założy bo nie mają sprzetu/programu, który by to aktywował, examiner tego nie potrafi, zapewne zaproponują ci ewentualnie wymianę bodycomputera i przełącznika zespolonego .
Potrzebny jest przełącznik zespolony z manetką- manetkę można przełożyć samemu, jeśli np zakupiony jest "stary", zniszczony i inne takie tam... znalezienie takiego przełącznika to istny przypadek...ceny rożne bo ja dałem zaledwie 100PLN+przesyłka, ale jest i za 300...

http://tufotki.pl/GXvWJ

Konsekwencje założenia tempomatu to dziurki na boku kierownicy potrzebne do wyjęcia airbagu...



Ja jeszcze założyłem od razu sterowanie radiem z kiery+blue&me, ale tu już wyższa szkoła jazdy bo potrzeba więcej części...

ALEX7301
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 13
Rejestracja: 29 mar 2015, 13:15
Lokalizacja: Pyrzowice

Re: Ypsilon 1.2 '14 - dołożenie tempomatu

Post autor: ALEX7301 » 02 paź 2017, 10:24

Hej pado.kupiłem manetki i kierownicę multifunkcyjną.
http://tufotki.pl/1bcS1
Czy to jak założysz to będzie działać czy trzeba jeszcze coś dorobić -dokupić.
Powiedz mi teraz czy możesz mi pomóc to zamontować i ile by to kosztowało.
Podaj mi na P.W nr.telefonu zadzwonię.Alex.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”