Y - problem z częściami

Anonymous

Y - problem z częściami

Post autor: Anonymous » 31 sty 2005, 22:35

Witam moze ktos wie gdzie mozna w wawie tanio kupic jakie kolwiek czesci do LANCII Y z 98 roku


pozdrawiam zajax :wink:

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Ypsilon - skąd części ?

Post autor: Arek » 01 lut 2005, 9:29

Lukass ma Y to wyslij mu priva może coś podpowie
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Anonymous

re

Post autor: Anonymous » 01 lut 2005, 14:06

Sam szukam kilku elementow (kratki nawiewu), ale staram sie szukac w internecie, allegro itp.
Oczywiscie ASO omijam szerokim lukiem.
A jesli chodzi o mechaniczne rzeczy to jak na razie albo kupowalem w sklepie (czesci fiatowskie) albo zaufalem mojemu mechanikowi, ktory po znajomosci zaopatruje sie w ASO Fiat w Poznaniu.
Dla przykladu: wymiana uszczelki pod glowica + uszczelki pod kapa zaworow + splanowanie glowicy = 300pln

Anonymous

Ypsilon - skąd części ?

Post autor: Anonymous » 01 lut 2005, 20:27

powiem szczerze ze katastrofa jest jezeli chodzi o czesci
szukam i szukam sondy lambda, schowka u pasazera , pasow bezpieczenstwa i włacznika kierunkowskazow i wycieraczek
oczywiscie do Y
ale jak narazie to lipa albo nie ma albo jest zajebiecie drogo np.pas bezpieczenstwa kosztuje 550pln :x
a wiecie moze ilu przewodowa jest sonda w Y ??? i jaka najlepiej kupic bosha? i gdzie ??
JAK KTOS BEDZIE WIEDZIAL COS WALCIE DO MNIE NA GG 3485939

pozdro dla milosnikow LANCII
ZAJAX

Anonymous

re

Post autor: Anonymous » 01 lut 2005, 21:04

Y 1.1 Elefantino to podwozie od Punto 3d, silnik od Uno
wiec zamienniki nie wychodza drogo
Problem sie pojawia z blacharka i elementami wnetrz, ktore jest jedyne w swoim rodzaju...chociaz jak znajomemu w Accordzie 3 razy pod rzad kierunkowskazy kradli to zamontowal od Fiata 126p ;)
Ja mam uszkodzone lewe drzwi. Male wgniecenie, pozostalosc po poprzedniej wlascicielce. Na moje oko cofala z otwartymi drzwiami i na cos najechala. Wyglada malo ciekawie ale ocynk jest nieuszkodzony, nic sie nie dzieje wiec postanowilem nie klepac. Paradoksalnie kupilem to auto wlasnie dlatego, ze mialo to uszkodzenie. Gdyby bylo klepane bylbym podejrzliwy. Zwlaszcza, ze 5 letnie autko mialo tylko 43tys przebiegu.

Pozdrawiam

AlexRS
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2012, 12:21
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Y - problem z częściami

Post autor: AlexRS » 24 mar 2012, 10:10

Cześć,

Kupiłem żonie Lancię Y z 2000 roku. Autko w świetnym stanie. Niestety ktoś gdzieś ... zwinął mi tylną wycieraczkę. Przeszukałem internet, sieci sklepowe i mechaników i nikt tego już nie produkuje. A część jest potrzebna.

Czy orientujecie się, gdzie można poszukać/kupić taką tylną wycieraczkę lub jaka inna by pasowała?
Wiem, że większy problem jest z prawidłowym zamkiem i montażem niż jakością pracy, ale nie chciałbym kupić w ciemno.

dzięki za każdą pomoc

AlexRS
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2012, 12:21
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Y - problem z częściami

Post autor: AlexRS » 07 kwie 2012, 15:14

Już wiem, co zrobić z wycieraczką, fiat punto I i wszystko jasne. Niestety nikt nie produkuje tylnej wycieraczki do Y.

Kolejny problem okazał się bardziej złożony. Nie mam silnika do wycieraczki (razem ze spryskiwaczem). Tylko elektryka i przewody płynu.
Silnik z punto nie będzie pasował, bo kierunek montażu nie będzie pasował.

Czy ktoś ma jakieś źródło części do Y ('2000), jak tego szukać i z jakim kosztem się liczyć? Jeśli udałoby mi się kupić komplet, może się okazać, że 350 zł to absolutne minimum :( A może zamiennik?

Awatar użytkownika
faraon
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 7276
Rejestracja: 09 gru 2009, 21:50
Skype: nie używam
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Y - problem z częściami

Post autor: faraon » 07 kwie 2012, 15:37

AlexRS - napisałem Ci PW. Wpisz w swoim profilu pole miejscowości.
Samochodem kieruje głowa. Ręce i nogi to tylko robole ...
Niewidomy może jeździć samochodem ..... - jako pasażer ....

ZAPRASZAM DO SKLEPIKU KLUBOWEGO - TAKICH GADŻETÓW NIE KUPISZ NIGDZIE :!: :!: :!: <<<- klik

Kappa Coupe 3.0 24v automat nr 191 - 1997 - KLIK
FIAT Croma II; 2.4 M-Jet automat - 2008 - KLIK
była =>Kappa SW 2.0 20v + LPG - 1997 - KLIK
była =>Delta HPE 1,6 + LPG Vialle - 1999 - KLIK
Były: Syrena 105 (1974, 1979); PF 125p (1980, 1987); Polonez (1989); MB W123 (1983); Palio weekend (1998); IVECO TD (1998)

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: Y - problem z częściami

Post autor: Gros » 07 kwie 2012, 15:41

AlexRS pisze:Już wiem, co zrobić z wycieraczką, fiat punto I i wszystko jasne. Niestety nikt nie produkuje tylnej wycieraczki do Y.

Kolejny problem okazał się bardziej złożony. Nie mam silnika do wycieraczki (razem ze spryskiwaczem). Tylko elektryka i przewody płynu.
Silnik z punto nie będzie pasował, bo kierunek montażu nie będzie pasował.

Czy ktoś ma jakieś źródło części do Y ('2000), jak tego szukać i z jakim kosztem się liczyć? Jeśli udałoby mi się kupić komplet, może się okazać, że 350 zł to absolutne minimum :( A może zamiennik?
nie słuchasz przyszłego prezesa :nono:
:lol: : gafa : :bitwa:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”