Phedra 2.2 JTD - jak zamontować środkowy fotel?

jurempus
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2016, 19:00
Imię: Jarek
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Phedra 2.2 JTD - jak zamontować środkowy fotel?

Post autor: jurempus » 04 wrz 2016, 19:09

WIta,.Posiadam Lancie Phedre z 2003 roku.Ogólnie posiadam 6 miejsc siedzących.Jest możliwość zamontowania środkowego fotela do tego auta czy nie? I jak go zamontować.

pääkäyttäjä

Post autor: pääkäyttäjä » 04 wrz 2016, 19:36

Zdemontować wykładzinę, dołożyć szyny na środek, przełożyć boczne o jedno miejsce, założyć inną wykładzinę (zamiast wersji Pullman poszukać wersji siedmiomiejscowej), założyć fotel.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

RomanP
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 4
Rejestracja: 05 maja 2021, 11:08
Imię: Roman
Lokalizacja: Wrocław

Re:

Post autor: RomanP » 05 maja 2021, 13:07

pääkäyttäjä pisze: 04 wrz 2016, 19:36 Zdemontować wykładzinę, dołożyć szyny na środek, przełożyć boczne o jedno miejsce, założyć inną wykładzinę (zamiast wersji Pullman poszukać wersji siedmiomiejscowej), założyć fotel.
Cześć
Mam pytanko, robiłeś taką przeróbkę? Dużo z tym zabawy?
Pozdrawiam

MobiDoktorGSM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 578
Rejestracja: 06 lut 2018, 17:44
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Tychy

Re: Phedra 2.2 JTD - jak zamontować środkowy fotel?

Post autor: MobiDoktorGSM » 05 cze 2021, 12:45

Ja właśnie z tego powodu szukałem Phedry z 7 fotelami. Kusiło mnie 3.0 w benzynie, ale jedynie co trafiałem to 6 osobowe. Przesiadka z Combi na 6 miejsc wydawała się mi bezcelowa. Co prawda, ostatecznie kupiłem z 5 fotelami, ale docelowo dwa można było dołożyć. Nawiązując do pytania - wydaje się mi, że roboty będzie sporo. Wystarczy sobie wyobrazić co trzeba zdementować, żeby wyciągnąć wygładzinę. Jak dobrze pamiętam, w wersji 6 osobowej, fotele są tzw. kapitańskie, także cały drugi rząd - jeśli chodzi o rozstaw szyn - będzie do przerobienia. W innym poście na tym forum jest udostępniona broszura - tam są widoki na 6 miejsc czy 7 miejsc z góry. Widać różnice w położeniu foteli. Jak się można domyśleć roboty trochę będzie.
Jest: Lancia Phedra 2.0 16V 2004
Było: Ford Focus 1999 (kombi)

-------

W wolnych chwilach zapraszam na bloga. Zepsuł Ci się telefon? Tablet? Napisz, chętnie pomogę :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”