Demontaż osprzętu fotelu - Phedra 2.0

MobiDoktorGSM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 578
Rejestracja: 06 lut 2018, 17:44
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Tychy

Demontaż osprzętu fotelu - Phedra 2.0

Post autor: MobiDoktorGSM » 13 mar 2019, 20:31

Do szczęścia brakuje mi sprawnego, środkowego fotelu. Ogólnie jest już 7, ale ten środkowy do końca nie jest dobrze zamocowany przez uszkodzenia tego, co pod fotelem. Kiedyś widziałem ogłoszenie sprzedaży samego osprzętu. Dziś znalazłem np. w tej samej cenie cały fotel. Podobno w pełni sprawny. I teraz pytanie: Czy np. przeniesienie tego całego osprzętu będzie skomplikowane / możliwe? Czy może łatwiej byłoby przenieść obicie? W sensie materiał, którym jest pokryty fotel?
Jest: Lancia Phedra 2.0 16V 2004
Było: Ford Focus 1999 (kombi)

-------

W wolnych chwilach zapraszam na bloga. Zepsuł Ci się telefon? Tablet? Napisz, chętnie pomogę :)

Awatar użytkownika
goldixll
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1538
Rejestracja: 16 lut 2009, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Demontaż osprzętu fotelu - Phedra 2.0

Post autor: goldixll » 13 mar 2019, 21:20

MobiDoktorGSM pisze: 13 mar 2019, 20:31 Do szczęścia brakuje mi sprawnego, środkowego fotelu. Ogólnie jest już 7, ale ten środkowy do końca nie jest dobrze zamocowany przez uszkodzenia tego, co pod fotelem. Kiedyś widziałem ogłoszenie sprzedaży samego osprzętu. Dziś znalazłem np. w tej samej cenie cały fotel. Podobno w pełni sprawny. I teraz pytanie: Czy np. przeniesienie tego całego osprzętu będzie skomplikowane / możliwe? Czy może łatwiej byłoby przenieść obicie? W sensie materiał, którym jest pokryty fotel?
ja przenosiłem całość w sensie siedzisko i oparcie na nowy stelaż... w sumie prosta robota. Najwięcej zabawy jest ze ściągnięciem plastikowych boczków tak żeby zaczepów nie połamać a reszta już idzie
Była Lancia Kappa 2.4 kle kle kle , była Lancia Kappa 2.0 z lpg, była bawarka 2.8 ,
był sweter kombi 1.6SR,był Punciak 1.2 , Hyundai Santa Fe 2.4 lpg
Była Lancia Lybra 2.4 jtd
Jest Fiat Ulysse 3.0 lpg
Obrazek
Jest Daćka Sandero 0.9 :lol:
Obrazek

MobiDoktorGSM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 578
Rejestracja: 06 lut 2018, 17:44
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Tychy

Re: Demontaż osprzętu fotelu - Phedra 2.0

Post autor: MobiDoktorGSM » 13 mar 2019, 22:25

Tam są same zaczepy?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jest: Lancia Phedra 2.0 16V 2004
Było: Ford Focus 1999 (kombi)

-------

W wolnych chwilach zapraszam na bloga. Zepsuł Ci się telefon? Tablet? Napisz, chętnie pomogę :)

Awatar użytkownika
goldixll
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1538
Rejestracja: 16 lut 2009, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Demontaż osprzętu fotelu - Phedra 2.0

Post autor: goldixll » 13 mar 2019, 22:48

u siebie podmieniałem ten cały spód ( co odpowiada za zaczepianie, przesuwanie fotela) tam są 4 śruby na torxa i całość ładnie schodzi... tapicerka jest zaczepiona z każdej strony o stelaż, a plastiki mają plastikowe zaczepy. Z tego co kojarzę to żeby odkręcić te główne 4 śruby trzeba ściągnąć te plastikowe osłony... Filozofii tam raczej żadnej nie znajdziesz i jaj się przyjrzysz to będziesz widział co i jak
Była Lancia Kappa 2.4 kle kle kle , była Lancia Kappa 2.0 z lpg, była bawarka 2.8 ,
był sweter kombi 1.6SR,był Punciak 1.2 , Hyundai Santa Fe 2.4 lpg
Była Lancia Lybra 2.4 jtd
Jest Fiat Ulysse 3.0 lpg
Obrazek
Jest Daćka Sandero 0.9 :lol:
Obrazek

MobiDoktorGSM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 578
Rejestracja: 06 lut 2018, 17:44
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Tychy

Re: Demontaż osprzętu fotelu - Phedra 2.0

Post autor: MobiDoktorGSM » 13 mar 2019, 22:53

Dziękuję za info szkoda, że więcej tych lodówek nie ma do Phedry

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jest: Lancia Phedra 2.0 16V 2004
Było: Ford Focus 1999 (kombi)

-------

W wolnych chwilach zapraszam na bloga. Zepsuł Ci się telefon? Tablet? Napisz, chętnie pomogę :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”