Lancia Zeta - dźwignia hamulca i lusterko

marmoni
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 11
Rejestracja: 31 mar 2009, 14:36
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Lancia Zeta - dźwignia hamulca i lusterko

Post autor: marmoni » 31 mar 2009, 16:37

Witam,

padła mi dźwignia hamulca ręcznego. Chyba sprężyna pękła. Coś pogrzebałem, jakąś sprężynę dobrałem, ale dźwignia chodzi ciężko i nie odbija. :-?
Do tego ktoś majstrował przy prawym lusterku i się teraz nie składa. : beczy : I do garażu ciężko się wjeżdża. Czy ma ktoś namiary, gdzie mogę zakupić używane części.

Dzięki za info.
była Lancia Z 2.1 TD, z jednym mankamentem - brak WEBASTO - :( ale nigdy nie zawiodła :) Teraz dumam o Phederce, w dieselku, czas pokaże...

Posiadam instrukcję obsługi Lanci Z, po niemiecku oraz książkę typu "Sam naprawiam" ze wszystkimi silnikami, dużo schematów do silnika, elektryki itp., też po niemiecku. Oddam w dobre ręce :)

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Odp: Lancia Zeta - dźwignia hamulca i lusterko

Post autor: bufi » 31 mar 2009, 16:52

Marmoni , na przyszłość przywitaj się z nami i wpisz skąd piszesz . Tak przez grzeczność . Zadzwoń do Andrzeja 508 900 009 .

marmoni
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 11
Rejestracja: 31 mar 2009, 14:36
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Odp: Lancia Zeta - dźwignia hamulca i lusterko

Post autor: marmoni » 31 mar 2009, 18:47

bufi pisze:Marmoni , na przyszłość przywitaj się z nami i wpisz skąd piszesz . Tak przez grzeczność . Zadzwoń do Andrzeja 508 900 009 .
Chylę czoło Bufi,

nikogo nie chciałem urazić. : gafa : Rzeczywiście jestem nowy. Profil swój uaktualniłem, jestem z pięknej Kotliny Kłodzkiej. A za namiary dziękuję, na pewno zadzwonię.
była Lancia Z 2.1 TD, z jednym mankamentem - brak WEBASTO - :( ale nigdy nie zawiodła :) Teraz dumam o Phederce, w dieselku, czas pokaże...

Posiadam instrukcję obsługi Lanci Z, po niemiecku oraz książkę typu "Sam naprawiam" ze wszystkimi silnikami, dużo schematów do silnika, elektryki itp., też po niemiecku. Oddam w dobre ręce :)

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Odp: Lancia Zeta - dźwignia hamulca i lusterko

Post autor: bufi » 31 mar 2009, 18:52

Spoko nie uraziłeś , wiadome jak ukochana lanca sie psuje to człowiek szuka części jak poparzony :) : witaj :

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”