Zeta - schemat elektryczny

Anonymous

Zeta - schemat elektryczny

Post autor: Anonymous » 07 lut 2007, 22:55

Pilnie poszukuje schematu elektrycznego do Lancii Zety 2.1 TD z 1997 roku z pompą wtryskową Lucasa.

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zeta - schemat elektryczny

Post autor: Kubek » 08 lut 2007, 0:07

a ja poszukuje zaliczenia z Rachunkowosci bez nauki ? zaltwi mi ktos ? :D :D
Szymonskce, wybacz moja taka mala dygresjne ale nie przepada sie tu u nas na forum za ludzmi ktorych pierwszy post to jest..."szukam,potrzebuje, chce sprzedac" i ogolnie takich co tylko tu zagladajagdy maja jakas potrzebe, wypada sie najpierw przedstawic itp ;)
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Anonymous

Zeta - schemat elektryczny

Post autor: Anonymous » 08 lut 2007, 7:16

widzę że nie można liczyć na waszą pomoc dziekuję za takie przyjęcie.

Awatar użytkownika
Petrus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 264
Rejestracja: 23 gru 2006, 0:00
Lokalizacja: Lubin i ok.

Zeta - schemat elektryczny

Post autor: Petrus » 08 lut 2007, 7:20

"szymonskce" pisze:widzę że nie można liczyć na waszą pomoc dziekuję za takie przyjęcie.
Mylisz się. Na pomoc tutaj można liczyć. Popatrz też, że i tak przyjęcie było o wiele milsze niż Twoje powitanie. Proponuję Ci zacząć jeszcze raz wg rady Kubek.
Moja poprzednia LYBRA DEL SOLE.
Nie śmieję się z tych, którzy jeżdżą VW.
Śmieję się z tych, którzy się tym szczycą.

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Zeta - schemat elektryczny

Post autor: Blash » 08 lut 2007, 13:02

dokladnie zgadzam się z kolegami , co do schematów to nasze forum nie jest typowo technicznym na którym dostanie się wszystkie info dot. auta , jesli potrzebujesz informacje dot. pompy lucas epic są na rynku ksiązki

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Zeta - schemat elektryczny

Post autor: tomek » 08 lut 2007, 13:09

"szymonskce" pisze: dziekuję za takie przyjęcie.
Nie wiem dlaczego ale zawsze, w takich przypadkach, reakcja na zwrocona uzytkownikowi uwage, jest niewlasciwa z jego strony.

1.Cieszy nas kazdy nowy milosni Lancii (rowniez posiadacz Zety ;) ).
2.Wchodzac do sklepu chyba mowisz najpierw: Dzien dobry, a dopiero pozniej "Poprosze chlebek".
3.Nie dziw sie takiej reakcji ;)

Troche Cie rozumie, masz zapewne problemy z autem i najwazniejsze jest aby te prolemy rozwiazac, ale rozwiazywanie problemow nie jest pierwszorzednym zadaniem zarowno LKP jak i forum.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
sloneczna
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 1148
Rejestracja: 03 mar 2005, 0:00

Zeta - schemat elektryczny

Post autor: sloneczna » 08 lut 2007, 16:05

E tam trzepiacie się kolegi napewno wiele razy odwiedzał forum jako gość i nagle postanowił coś tam napisać ,no i się zalogował.
Osobiście to mam gdzieś czy ktoś sie przedstawi czy nie . Jedno to może i miłe być serdecznie witanym, ale jak ktoś sobie tego nie życzy, to co ?



Wydaje mi się ,że kolega się obraził nie wiem o co? Tak jak ktoś napisał pomagamy w miarę możliwości i my tutaj jesteśmy tylko użytkownikami a nie serwisantami.
Jurek odszedł od nas na zawsze...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”