Phedra - instrukcja obsługi + NAVI PL

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Phedra - instrukcja obsługi + NAVI PL

Post autor: vincenzo » 13 paź 2008, 19:40

Witam, może ktoś będzie wstanie mi pomóc.. Czy jest możliwość przesuwania mapy w nawigacji przy Phedrze? To jest dość denerwujące, że nie mogę zobaczyć jak navi mi zaplanowała trasę.. jeśli chce zobaczyć co jest kawałek dalej to muszę zmniejszyć mapę a wtedy jest coraz to mniej szczegółowa, a "joystick" nie ma opcji prawo, lewo do góry i na dół :/
Ostatnio zmieniony 04 lis 2008, 19:29 przez vincenzo, łącznie zmieniany 1 raz.
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Phedra - instrukcja obsługi + NAVI PL

Post autor: vincenzo » 23 paź 2008, 7:53

a nie ma ktoś może Ulysse'sa, C8 albo 807 z navi..? one chyba mają taką samą navi i panel sterujący...

Hmm widzę, że temat Phedry za bardzo powodzenia na forum nie ma. Chyba zaczynam żałować, że jest ich tak mało.. :(
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3236
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Phedra - instrukcja obsługi + NAVI PL

Post autor: Marcin_D » 23 paź 2008, 11:30

No kurcze na foum Phedr jest może ze 3 sztuki.

Vincenzo, a nie ma nigdzie opisu co i jak w instrukcji obsługi. Według mnie powinna być taka opcja jak przesuwanie mapy na ekranie - chociaż cholera wie.
Lancia i jeszcze raz Lancia

Lancia Kappa 2,4 20V LX Bi-Power

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Phedra - instrukcja obsługi + NAVI PL

Post autor: vincenzo » 27 paź 2008, 9:04

Przejrzałem instrukcję już chyba z 5 razy (jest w języku żabojadów) i nic... no dla mnie to jest trochę chore, że nie można jej przesuwać - dlatego napisałem na forum czy ktoś może coś wie.. ale na razie i tak nie działa navi Sad wczoraj chciałem wyjąć radio, żeby podłączyć zmieniarkę.. i cały ekran przestał działać.. pojawia się tylko logo Lancii na niebieskim tle.. dzisiaj jadę do magika od kabelków, żeby coś poradził. Ale teraz już mam nauczkę, że przy takim samochodzie to sobie można tylko EWENTUALNIE żarówkę wymienić samemu Wink

Wysłałem dziś wiadomość do Lancii Polska z zapytaniem o intrukcję po POLSKU... :) Hmm ciekawe co odpiszą :D mogę się tylko domyślić.. "nie posiadamy... lub posiadamy i można zamówić za.. 500zł" :P ale pożyjemy zobaczymy.
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Phedra - instrukcja obsługi + NAVI PL

Post autor: Pablo » 27 paź 2008, 11:28

Z tego co się orientuję nie ma możliwości przesuwania mapy, jedyna opcja to operowanie zoomem. A co do instrucji to jest szansa, że mają. Jak przez chwilę interresowałem się zakupem Phedry i wysłałem maila do FAP to przysłali mi kompletną instrucję po polsku, choć coś tam bąkali że się kończą :wink: No ale przeszło mnie z zakupem Phedry a instrucję sprezentowałem zaprzyjaźnionej firmie :lol:
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Phedra - instrukcja obsługi + NAVI PL

Post autor: vincenzo » 27 paź 2008, 11:58

No to mnie nie pocieszyłeś Pablo.. zoom, że tak powiem zbyt wiele nie daje.. bo znikają wszystkie mniejsze miejscowości gdy się go użyje.

na dodatek z moją wrodzoną niecierpliwością nie czekając na odpowiedź zadzwoniłem przed chwilą do POL-CAR poznań.. tutaj pozwolę sobie zacytować słowa Pana z którym rozmawiałem, po tym jak próbował mi mi wmówić, że instrukcja jest na stronie internetowej Fiata do ściągnięcia (ale nie dałem się w to wrobić bo wiem, że jej nie ma) powiedział: "Instrukcja ta jest nie do zamówienia" ale to jeszce NIC..

Zadzwoniłem do Warszawy.. (większy może więcej?) I co powiedział kolejny Pan? Cytuję: "Niedawno zamawialiśmy do Delty ale przyszła do Phedry, ale wyrzuciłem ją do KOSZA" :evil: : cenzura :

Kolejnemu Panu 3 razy musiałem powtarzać słowo: PHEDRA, bo chyba biedaczek nawet nie wiedział że taka instnieje 8O...

No i ostatni już dziś telefon przyniósł następującą odpowiedź: koszt: 180zł termin oczekiwania 2 tygodnie i musi Pan wpłacić zaliczkę.. Salon jest w W-wie ja mieszkam w oklicach Poznania.

Chyba się poddałem..

... ale zobaczymy jaką dostanę odpowiedź z Lancia.pl
Ostatnio zmieniony 27 paź 2008, 12:29 przez vincenzo, łącznie zmieniany 1 raz.
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

Awatar użytkownika
sebol
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 493
Rejestracja: 22 kwie 2007, 0:00
Imię: Dariusz
Lokalizacja: POLICE /Szczecin

Phedra - instrukcja obsługi + NAVI PL

Post autor: sebol » 27 paź 2008, 12:26

Właśnie przeglądam instrukcję ja mam po niemiecku i nie mogę nic znaleść o przesówaniu mapy tylko Zoom
LANCIA KAPPA 2.0 Turbo ( była )
Fiat Marea 1.9 JTD ( była )
LANCIA PHEDRA 2.0
Tel. 603088500
Obrazek

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Phedra - instrukcja obsługi + NAVI PL

Post autor: vincenzo » 04 lis 2008, 19:28

I OTO JEST! Jeszcze pachnąca prost z Bielska Białej. Po napisaniu krótkiej wiadomości proszącej o instrukcje na stronie Lancia.pl po prostu po równym tygodniu otrzymałem listem poleconym pełną polską instrukcję!!! Jestem w SZOKU! 8O

Dla niedowiarków rzeczowe dowody: :)
Obrazek
Obrazek

I na koniec informacja o przesuwaniu mapy dla zainteresowanych:
Obrazek

Zastanawia mnie tylko to pajacowanie dealerów.. 180zł.. Ale najważniejsze, że jest. Lancia jak zwykle spisała się medal!

Info dla moderatorów: Proponuje przenieść temat do działu instrukcji jeśli to możliwe.
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

gjanek
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2017, 8:51

Re: Phedra - instrukcja obsługi + NAVI PL

Post autor: gjanek » 18 maja 2017, 8:54

Witam serdecznie,
może komuś się przyda - http://www.man4car.com/1452165417/instr ... instrukcja

pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”