Phedra - wentylator NAVI

awatar100
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2009, 10:10
Lokalizacja: Gdansk

Phedra - wentylator NAVI

Post autor: awatar100 » 02 paź 2013, 18:57

Witam stałem się posiadaczem Phedry 2003 rok.
Problem:
Navi po wyłaczeniu silnika lub po całonocnym staniu w garażu czasem sam z siebie się włącza wentylator w nawigacji (tak myśle bo dzwięk dobiega z za navi).
Niestety navi nadal jest po włosku i nie jestem pewien czy nie ma żadnego błędu w niej.
Wydaje mi się że nie jest to normalne zachowanie bo nie uruchamiając auta kilka dni akumulator może się wyładować do 0.

Czy jest to normalne ?

Awatar użytkownika
aquarius01
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 143
Rejestracja: 26 sty 2010, 16:19
Imię: Zbyszek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Phedra - wentylator NAVI

Post autor: aquarius01 » 03 paź 2013, 15:34

Nie tylko dla Ciebie pewne zachowania tego auta były zaskoczeniem. Tak było, jest o będzie i nie masz się czym przejmować. Mam ten sam rocznik i podobne zachowania a akumulator zdrowy i nic mu nie jest. Te samochody żyją własnym życiem i w niczym nie są podobne do konstrukcji, którymi poruszaliśmy się wcześniej. Nie szukaj na siłę usterek bo faktycznie coś znajdziesz. W samym NAVI zbyt wielu błędów w diagnostyce nie zobaczysz jedynie w PP2000 da się znaleźć dokładne informacje. W kwestii języka polskiego polecam zmianę na PL wedle przepisu naszych kolegów z forum Peugeot Klub Polska. Na tą chwilę forum "leży" bo zmieniają oprogramowanie ale jak zacznie działać postaram się wrzucić linka do instrukcji. Bynajmniej nie płać za to jakichkolwiek pieniędzy bo to zwykłe naciągactwo :)
Pozdrawiam
Zbyszek

awatar100
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2009, 10:10
Lokalizacja: Gdansk

Re: Phedra - wentylator NAVI

Post autor: awatar100 » 06 paź 2013, 18:52

udało mi się przerobić navi na pl zgodnie z linkem z forum, wszysko już OK :)
Poporstu aku był słaby

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”