Lancia Code - immobilizer

Awatar użytkownika
aquarius01
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 143
Rejestracja: 26 sty 2010, 16:19
Imię: Zbyszek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: aquarius01 » 12 kwie 2010, 23:08

bichon pisze:Dużo pisania, a roboty na 2 minuty. Skopiowali mi transponder od ręki, koszt to 70zł.
Tak to właśnie bywa - a pisanina przyda się dla potomnych. Cieszę się, że sprawę udało się popchnąć do przodu :)
Pozdrawiam
Zbyszek

argenta67

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: argenta67 » 13 kwie 2010, 5:40

aquarius01 pisze:
bichon pisze:Dużo pisania, a roboty na 2 minuty. Skopiowali mi transponder od ręki, koszt to 70zł.
Tak to właśnie bywa - a pisanina przyda się dla potomnych. Cieszę się, że sprawę udało się popchnąć do przodu :)
Temat stary jak czasy code1 a to aquarius01 troszkę namieszał z tą próbą pomocy, było o tym już pisane i przerabiane, teraz większym problemem jest code2.

Awatar użytkownika
aquarius01
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 143
Rejestracja: 26 sty 2010, 16:19
Imię: Zbyszek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: aquarius01 » 13 kwie 2010, 10:09

argenta67 pisze:Temat stary jak czasy code1 a to aquarius01 troszkę namieszał z tą próbą pomocy, było o tym już pisane i przerabiane, teraz większym problemem jest code2.
Nie taki stary jak by się wydawało. Temat powraca jak bumerang, więc należy go kontynuować choćby po to aby było dobrze "rozgryziony". Może i namieszałem, choć nie bardzo wiem co napisałem nie tak, ale mam nadzieję, że jest to choć w części zrozumiałe. Patrząc z perspektywy czasu Code II ma już przeszło dziesięć latek, więc z czym tam jest problem ? ;)
Pozdrawiam
Zbyszek

krzysio_18
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 271
Rejestracja: 01 maja 2010, 20:01
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: krzysio_18 » 05 maja 2010, 20:55

uświadomcie mnie w końcu, ile kosztuje wydanie karty kodów? mam tylko jeden kluczyk czrny i nic więcej.możecie mi wytłumaczyć jakie powinienem mieć i jaki byłby to koszt?

argenta67

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: argenta67 » 05 maja 2010, 21:00

krzysio_18 pisze:uświadomcie mnie w końcu, ile kosztuje wydanie karty kodów? mam tylko jeden kluczyk czrny i nic więcej.możecie mi wytłumaczyć jakie powinienem mieć i jaki byłby to koszt?
Jeśli masz Lancie Libre to masz tylko czarne kluczyki i powinieneś mieć dwa bo tyle jest zapisanych w twoim komputerze, do dorobienia kluczyka z immo(bez pilota do C.Z.) nie potrzeba karty kodowej.

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: markiz » 05 maja 2010, 21:22

krzysio_18 pisze:uświadomcie mnie w końcu, ile kosztuje wydanie karty kodów? mam tylko jeden kluczyk czrny i nic więcej.możecie mi wytłumaczyć jakie powinienem mieć i jaki byłby to koszt?
Zamówienie karty -190zł
Poszukaj mojej wypowiedzi w dziale zrób to sam.Temat Lybra-kod ics
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

krzysio_18
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 271
Rejestracja: 01 maja 2010, 20:01
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: krzysio_18 » 13 cze 2010, 16:13

Witajcie.
Nie wiecie może ile kosztuje dorobienie kluczyka z centralnym zamkiem + karta kodów? Bo ułamał mi się ten "przycisk" od otwierania klapy bagażnika, a nie wiem czy jak przylutuję to będzie dalej działać... Bez różnicy w którą stronę go przylutuję?

Alan

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: Alan » 08 sie 2010, 10:21

Panowie powiedzcie mi czy Immo w Kappie jest demontowalne? to jakaś puszka z wtykiem czy jak? bo tak sobie dumam mam dwie kappy w tym jedna bez kluczy a chciałbym sprawdzić czy odpala. Jeśli więc przełożyłbym graty immo z jednej kappy do drugiej i włozył kluczyk do stacyjki powinno wszystko zagadać czy tez się mylę?

argenta67

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: argenta67 » 08 sie 2010, 10:35

Alan pisze:Panowie powiedzcie mi czy Immo w Kappie jest demontowalne? to jakaś puszka z wtykiem czy jak? bo tak sobie dumam mam dwie kappy w tym jedna bez kluczy a chciałbym sprawdzić czy odpala. Jeśli więc przełożyłbym graty immo z jednej kappy do drugiej i włozył kluczyk do stacyjki powinno wszystko zagadać czy tez się mylę?
Immo to taki komplecik: kluczyk, czytnik, komputer, czyli jeśli masz takie same silniki to zamień komputer i dla pewności czytnik, pod siedzeniem kierowcy (nie wiem dlaczego czasami nie trzeba) i kluczyk z immo a wtedy powinno być można odpalić. Są magicy co wycinają z komputera immo.

Alan

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: Alan » 08 sie 2010, 11:02

oki więc tak:mam dwie lancie z takimi samymi silnikami, kluczyk wiadomo,czytnik to ten przy stacyjce czy pod siedzeniem? komputer od silnika czy masz na myśli kompa immo? Patrzyłem pod fotel kierowcy nic tam nie widać jest zasłonięte wykładziną?jedyne co wybadałem to wyłącznik awaryjny i kabel do czujnika pasów, tak na chłopski rozum operacje przeszczepu dokonywać przy wyjętym aku? Argenta jeśli mógłbym prosić na PW numer tel. zadzwoniłbym podpytać o kilka kwestii :) jakoś przez tel łatwiej :)

argenta67

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: argenta67 » 08 sie 2010, 14:53

Alan pisze:oki więc tak:mam dwie lancie z takimi samymi silnikami, kluczyk wiadomo,czytnik to ten przy stacyjce czy pod siedzeniem? komputer od silnika czy masz na myśli kompa immo? Patrzyłem pod fotel kierowcy nic tam nie widać jest zasłonięte wykładziną?jedyne co wybadałem to wyłącznik awaryjny i kabel do czujnika pasów, tak na chłopski rozum operacje przeszczepu dokonywać przy wyjętym aku? Argenta jeśli mógłbym prosić na PW numer tel. zadzwoniłbym podpytać o kilka kwestii :) jakoś przez tel łatwiej :)
Oj, lenistwo a wszystko Olek napisał tutaj

Alan

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: Alan » 08 sie 2010, 20:04

Oj nie lenistwo a po prostu nieumiejętne korzystanie z szukajki.Dzieki za pomoc i poświęcony czas :)

argenta67

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: argenta67 » 08 sie 2010, 20:17

Alan pisze:Oj nie lenistwo a po prostu nieumiejętne korzystanie z szukajki.Dzieki za pomoc i poświęcony czas :)
Jak zwal tak zwał, ważny efekt :lol: :lol: :lol:

Alan

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: Alan » 09 sie 2010, 13:50

w moim regionie na hasło Lancia "fachowcy" dostaja alergii :/ dzisiaj zrobię eksperyment przełożę z drugiej Kappy żółtą skrzynkę, i cpu silnika wsadzę kluczyk w stacyjkę i przeprowadzę próbę odpalenia na krótko. Powinno zadziałać na zasadzie Plug & Play wtedy będzie można zaopatrzyć się na allegro w zestaw kluczyk stacyjka pętla yellow bag i komp

Obrazek

Ten akurat z mareii ale powinno podejść :P chyba :)

Alan

Re: Lancia Code - immobilizer

Post autor: Alan » 09 sie 2010, 18:28

przełożyłem i kappa po dwóch latach postoju odpaliła :) będziem inwestować :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”