magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Awatar użytkownika
bryś
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 683
Rejestracja: 26 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: KRAKÓW

magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: bryś » 18 sty 2009, 23:10

ta ta ....a zakładane na penisa podczas stosunku zapewniają poczęcie męskiego potomka : yesyes : bzdury poparte słuszną teorią (za małe natężenie pola magnetycznego z tych badziewnych magnesików nawet nie nadają się na lodówkę )

junak
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 48
Rejestracja: 18 kwie 2009, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Odp: magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: junak » 26 sie 2009, 17:02

kiedyś miałem w swoim Oplu założone magnetyzery neodymowe na przewodach paliwowym i powietrznym. Silnik benzyna 1.3 60 km. palił w mieście 6,5 l w trasie 5,5 l . A jak jechałem z Wrocka do Białegostoku nocą, to wyszło 4,8 l.
prędkości 110-130 km.
Czy to wpływ neodymówek i ceramizera, to nie wiem. 10 % różnice trudno zmierzyć na silnikach, ktore z założenia mało palą.

Messer74
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 30
Rejestracja: 28 paź 2009, 0:09
Lokalizacja: Lodz

Re: magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: Messer74 » 18 lut 2010, 1:00

Witam.
Mialem i używałem i subiektywnie mogę ocenić, ze silnik przestał mi się szarpać na niskich obrotach- to jedno co "gołym okiem " zauważyłem. Poza tym nie robiłem żadnych pomiarów. Natomiast wszystkich wyrażających swoje opinie warto zapytać czy w ogóle widzieli i wiedza jak wygląda profesjonalnie zbudowany magnetyzer, bo mam wrażenie ze Niektórzy z was przyłożyli do rurki coś ze stadionu dziesięciolecia albo coś co wydłubali z chińskiego piórnika zawinęli izolacja i śmią twierdzić ze w magnetyzerach siedzą od dziecka. Tym czasem na ten temat pisze się prace doktorskie warto poszukać w necie.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Pepto
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 270
Rejestracja: 06 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Odp: magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: Pepto » 19 lut 2010, 10:01

Messer74 pisze:Witam.
Tym czasem na ten temat pisze się prace doktorskie warto poszukać w necie.
Pozdrawiam
Chyba wyższej szkole gotowania na gazie, ewentualnie mówimy o doktoracie z prywatnego liceum :P

Przecież, sama idea magnetyzera jest tak bezsensowna, ze nawet słabo rozgarnięta tresowana małpa by tego nie łyknęła, naprawdę ubolewam and poziomem wiedzy technicznej i naiwnością niektórych użytkowników pojazdów.

Messer74
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 30
Rejestracja: 28 paź 2009, 0:09
Lokalizacja: Lodz

Odp: magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: Messer74 » 20 lut 2010, 16:53

Pepto pisze:
Messer74 pisze:Witam.
Tym czasem na ten temat pisze się prace doktorskie warto poszukać w necie.
Pozdrawiam
Witam widze, ze mam do czynienia z ekspertem...
Napisales:
Chyba wyższej szkole gotowania na gazie, ewentualnie mówimy o doktoracie z prywatnego liceum :P
A ja Ci proponuje zajrzeć na stronkę firmy której to nazwa padła w jednym z pierwszych postów gdzie właśnie umieszczono wyniki badania wpływu pola magnetycznego na prace silników spalinowych w przedsiębiorstwie komunikacji miejskiej w mieście Szczecinie. Praca i audycja radiowa (jakby ci się nie chciało poczytać czy analizować pomiarów i ich wyników) do wglądu tudzież odsłuchu.
Napisałeś:
Przecież, sama idea magnetyzera jest tak bezsensowna, ze nawet słabo rozgarnięta tresowana małpa by tego nie łyknęła, naprawdę ubolewam and poziomem wiedzy technicznej i naiwnością niektórych użytkowników pojazdów.
No i co tu komentować?

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”