magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Awatar użytkownika
kapral
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 56
Rejestracja: 29 sty 2008, 0:00
Skype: tomek_kapral
Lokalizacja: Miechów

magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: kapral » 14 sty 2009, 21:56

Niedawno w moje ręce trafiła ulotka magnetyzerów ceramicznych MULTIAG po przeczytaniu zainteresowany weszłem na ich stronke MULTIMAG.PL . Mam teraz pytanie czy, ktoś zna te magnetyzery, może ich używa i ma jakąś opinie na ich temat? Zapraszam do sprawdzenia stronki, mają tam ich opis, mase zdobytych ngród i artykółów w czasopismach motoryzacyjnych

barth71
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 59
Rejestracja: 29 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Wypełnij to pole

magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: barth71 » 14 sty 2009, 22:12

Nie wiem i nie używam i nie będe bo to czysta głupota poparta oczywiście niezależnymi testami z których zupełnie nic nie wynika. Zarówno gazeta "MOTOR" jak i "AUTO ŚWIAT" swego czasu robiły testy magnetyzerów i nazwały to naciąganiem ludzi na niepotrzebne koszty. Powiedzmy sobie szczerze- skoro tak proste byłoby oszczędzanie paliwa i podnoszenie mocy to producenci walcząc o każdą krople paliwa założyliby sobie magnetyzerek sprawa wyjaśniona. A tak na marginesie szał na magnetyzery był do niedawna do tego stopnia ze u jednego gościa w golfie widziałem magnetyzery na:
przewodzie paliwowym, gazowym, powietrza dolotowego, oraz uwaga rodzynek - na filtrze oleju 8O . Nie wiem taka tańsza wersja Castrola Magnatec 8)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: Duch-Dziadka » 14 sty 2009, 22:12

Bylo o tym juz na forum, jakbys poszukal to pewnie bys znalazl.
Ogolnie to jedna wielka sciema.... :D
Giulietta Veloce 2016r

alan0104
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 137
Rejestracja: 30 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Nurowice
Kontakt:

magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: alan0104 » 14 sty 2009, 22:14

cos bylo wczesniej pisane w tym temacie. jak pamietam, cos nie bardzo sie to sprawdza. osobiscie nie probowalem, wiec od siebie niewiele moge powiedziec.

Awatar użytkownika
Simon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 656
Rejestracja: 23 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: MAGNETYZERY- czy ktoś je stosuje?

Post autor: Simon » 14 sty 2009, 23:02

"kapral" pisze:Niedawno w moje ręce trafiła ulotka magnetyzerów ceramicznych MULTIAG po przeczytaniu zainteresowany weszłem na ich stronke WWW.MULTIMAG.PL . Mam teraz pytanie czy, ktoś zna te magnetyzery, może ich używa i ma jakąś opinie na ich temat? Zapraszam do sprawdzenia stronki, mają tam ich opis, mase zdobytych ngród i artykółów w czasopismach motoryzacyjnych
już na samym początku sie narażasz chłopaku :D
Lancia Lybra 1.9 JTD LX Berlina
Paganini Black
Kilka fotek

lisbona
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 26 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: lisbona » 14 sty 2009, 23:15

Magnetyzery działają na porządkowanie cząsteczek wody w instalacjach np. centralnego ogrzewania, jeśli idzie o ich oddziaływanie na produkty naftowe, to wszystko, co piszą sprzedawcy, jest laniem wody. Równie skuteczne (a może skuteczniejsze?) będzie wypowiadanie zaklęć... Po prostu pole magnetyczne nie zmienia struktury paliw naftowych.
Pozdrowionka!

Awatar użytkownika
MarKapp
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 175
Rejestracja: 06 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Lubin, Dolnyśląsk

magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: MarKapp » 15 sty 2009, 6:34

Magnetyzery działają - jak leki psychosomatyczne - Jak uwierzysz, że obniża to spalanie i zwiększa moc, to tak będzie...

rain
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1574
Rejestracja: 08 paź 2008, 0:00
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Wrocław

Re: magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: rain » 15 sty 2009, 8:09

"kapral" pisze:Niedawno w moje ręce trafiła ulotka magnetyzerów ceramicznych MULTIAG po przeczytaniu zainteresowany weszłem na ich stronke WWW.MULTIMAG.PL . Mam teraz pytanie czy, ktoś zna te magnetyzery, może ich używa i ma jakąś opinie na ich temat? Zapraszam do sprawdzenia stronki, mają tam ich opis, mase zdobytych ngród i artykółów w czasopismach motoryzacyjnych
Nie chce byc wredny czy coś. Może to tylko moje odczucie, ale ten post wygląda dla mnie jako czysto reklamowy z lekko wymuszonym pytaniem o opinie.... Mam nadzieję że sie mylę i przepraszam za podejrzenia jeśli tak nie jest.
Autka jakie mi się przewineły: Hyundai Lantra 1.6, Lancia Lybra 2.4 JTD, Alfa Romeo 156 2.4 m-Jet, Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark, Lancia Delta 1.8i.e., Lancia Thesis 2.4 JTD, Alfa Romeo 166 3.2, BMW E90 320d, Fiat Brava 80 16v, Fiat Brava 80 16v, Laguna III 2.0 16v, Fiat Stilo 1.9 JTD, Marea 155 20v

Obecnie mam: Lancia Lybra 2.4 jtd Emblema, Lancia Lybra 2.0 LS, Opel Meriva_A 1.4 EcoTec, Bravo HGT, Brava 100 16v

Awatar użytkownika
Malolat
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 63
Rejestracja: 21 lip 2008, 0:00
Lokalizacja: Rurzyca

magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: Malolat » 15 sty 2009, 8:22

Zgadzam sie z przedmowcami ...
Magnetyzery uwazam za scieme a kolega kapral "Dopiero zaczynajacy na naszym forum" zaczyna od uprawiania propagandy bo inaczej tego posta nazwac nie mozna
Lancia Lybra 1.9 JTD 2000r.

przemas81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2299
Rejestracja: 11 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Chojnice/Hünxe
Kontakt:

Re: magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: przemas81 » 15 sty 2009, 20:06

"kapral" pisze:Niedawno w moje ręce trafiła ulotka magnetyzerów ceramicznych MULTIAG po przeczytaniu zainteresowany weszłem na ich stronke WWW.MULTIMAG.PL . Mam teraz pytanie czy, ktoś zna te magnetyzery, może ich używa i ma jakąś opinie na ich temat? Zapraszam do sprawdzenia stronki, mają tam ich opis, mase zdobytych ngród i artykółów w czasopismach motoryzacyjnych

podaj adres to mogę ci przesłać jaeden komplet-leżyu gdzieś w garażu od paru lat i kurzem zarasta :wink:
p.s. auto kupiłem z tym wynalazkiem i jakoś różnicy nie było-nio może jedna-przód był troszku cięższy :wink:
Lancia Phedra 2.0 desel...Auto na codzien mojej zonki
Lancia Delta 2.0 turbo-moja zabawka-poki co w czesciach
Volvo xc 90- wół roboczy
Yamaha r1 RN09 plus FZR 600-moje
Aprilia rs125.....poczatki przygody z dwoma kolami mojej zonki

Byly kappy 2.4 lpg +2.4 tds,zeta 2.0 turbo,lybra 1.9 jtd

Awatar użytkownika
Simon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 656
Rejestracja: 23 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: Simon » 15 sty 2009, 20:20

było sobie nimi wodomierze zatrzymać :P
Lancia Lybra 1.9 JTD LX Berlina
Paganini Black
Kilka fotek

marco
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1386
Rejestracja: 06 sie 2006, 0:00

magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: marco » 15 sty 2009, 20:23


Awatar użytkownika
kapral
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 56
Rejestracja: 29 sty 2008, 0:00
Skype: tomek_kapral
Lokalizacja: Miechów

magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: kapral » 15 sty 2009, 20:39

Spoko chłopaki to nie jest z mojej strony żadna propaganda, reklama, czy coś w tym stylu N IE!!! Napisałem to z czystej ciekawości, widziałem te ulotki u jednego mechanika i był też tego dystrybutorem. Też mi to było naciągane, nigdy się tym nie interesowałem więc napisałem ten post. Jestem tego samego zdania co wy i dzięki że potwierdziliście moje podejrzenia. Podrawiam.

Awatar użytkownika
Simon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 656
Rejestracja: 23 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: Simon » 15 sty 2009, 20:42

W życiu nie zaufałbym mechanikowi, który sprzedaje magnetyzery :)
Lancia Lybra 1.9 JTD LX Berlina
Paganini Black
Kilka fotek

Awatar użytkownika
Gelo5
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 94
Rejestracja: 23 gru 2008, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Suwałki

magnetyzery- czy ktoś je stosuje?

Post autor: Gelo5 » 15 sty 2009, 22:09

Hm, pewnie się narażę ale mam w moim Audi A6 założone magnetyzery i GWARANTUJĘ, że spalanie spadło mi o 1,5L na 100 km (2.4 Beznyna). Teraz też kupiłem do Thesis i założę.
Nie oceniałbym czegoś czego nie przetestowałem na własnej skórze.
Magnetyzery są innej firmy niż ta z linka.
Lancia Thesis 2,4 JTD Emblema

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”