Felgi Kappa

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Awatar użytkownika
zyx
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 157
Rejestracja: 03 sty 2009, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Felgi Kappa

Post autor: zyx » 13 wrz 2009, 1:11

witam
być może było ale nie mogę znaleźć...
chciałem spytać czy do Kapiszona w sedanie na seryjnym zawieszeniu podejdą felgi 18 calowe? czy maks to 17 cali?
jeśli 18 wejdzie to jaki profil opony?
na 17 cali 45 czy 35?
proszę osoby, które bawiły się kołami o odpowiedź
pozdrawiam

Generalnie moja Kappa jest wystawiona na sprzedaż, ale raz, że chętnych jest niewielu jeden facet przyjechał, a kilku chciało się zamienić chyba zbyt uczciwie mówię co jest nie tak z autem..
cena jest niska a samochód jest bezproblemowy dlatego też jeśli zostanie ze mną to zrobię to co trzeba zrobić i będzie jeździł bo to ostatni raz kiedy wystawiam ją na sprzedaż
tu ogłoszenie:
:link:

prawdę mówiąc to za te pieniądze szkoda mi ją sprzedawać, jeśli pójdzie to pójdzie jeśli nie to zostanie już nie bede jej wystawiał ..
I właśnie w planie mam założenie jakiś dużych kółek stąd pytanie myślałem też, żeby zeby kupić tą kappę: :link:
i przełożyć sobie fotele kanapę i boczki oglądałem ją dzisiaj i jest strasznie zaniedbana za to skórka w nie najgorszym stanie i co najważniejsze cała elektryka działa, klima działa, cała elektryka i centralny tez działają,zawieszenie dobre, popalone żarówki świateł i awaria sterowania silnikiem - czyli pewnie termostat padnięty bo tak było u mnie (avaria impianto controlo motore) tylko właśnie silnik 2.4 tam już umiera panewki słychać na 1edynce po wciśnięciu pedału gazu dosyć ostro auto nie reaguje dłuższą chwilę tylko się krztusi po cyzm od 2000 zaczyna ładnie ciągnąć blacharka- masakra cały lakier odpada wraz z podkładem i poobijana i porysowana niesamowicie
i tak myślę, ze chyba odpuszczę sobie choć myślałem, że wezmę stamtąd kilka części ale raczej nie opłaca mi się zwłaszcza, ze nei mam gdzie tego trzymać dlatego pisze jak ktoś chce to dla samych foteli warto
gość opuści cenę ;)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Taz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4093
Rejestracja: 03 kwie 2007, 0:00
Imię: Irek
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Odp: Felgi Kappa

Post autor: Taz » 13 wrz 2009, 11:53

:link: Tutaj masz dwie Kappy na 18". Czerwona jest Marcinka, a niebieska była znanego na forum Andrzeja handlującego częściami.
'12 Lancia Voyager 3,6
'03 Mercedes CLK 55 AMG
'06 Yamaha R6 RJ11 track only
...i służbowa '21 Skoda Octavia 1,5 150KM DSG

Awatar użytkownika
zyx
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 157
Rejestracja: 03 sty 2009, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Odp: Felgi Kappa

Post autor: zyx » 13 wrz 2009, 13:00

ok dzięki, tylko kurde to są coupe czy to nie robi żadnej różnicy bo ja mam sedana...

Awatar użytkownika
Taz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4093
Rejestracja: 03 kwie 2007, 0:00
Imię: Irek
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Odp: Felgi Kappa

Post autor: Taz » 13 wrz 2009, 13:59

Nie robi to różnicy
'12 Lancia Voyager 3,6
'03 Mercedes CLK 55 AMG
'06 Yamaha R6 RJ11 track only
...i służbowa '21 Skoda Octavia 1,5 150KM DSG

Awatar użytkownika
zyx
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 157
Rejestracja: 03 sty 2009, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Odp: Felgi Kappa

Post autor: zyx » 13 wrz 2009, 16:10

no to super wielkie dzięki za odpowiedź : yesyes :

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”