Tuning Lancia Delta 1994

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Biszop
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2009, 10:26
Lokalizacja: Katowice

Tuning Lancia Delta 1994

Post autor: Biszop » 14 wrz 2009, 17:54

Witam was jestem nowym Klubowiczem,mam zamiłowanie do lanci delty 1994 moim zdaniem piekne autko ,ale wrucmy do zeczy interesuja mnie progi i jakis spojlerek rozgladałem sie na necie i niestety nic nie znalazłem , prosze o pomoc , chcialbym sie dowiedziec z jakiego autka pasuje jakis spojler bez przerabiania go ówczesnie i czy sa jakies zamienniki progów do najpiekniejszej marki swiata pozdrawiam LKP ....Biszop.....

Awatar użytkownika
Art92
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1905
Rejestracja: 25 gru 2007, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Sierakowice/Słupsk

Odp: Tuning Lancia Delta 1994

Post autor: Art92 » 14 wrz 2009, 19:21

ortografia :) :lol:

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Odp: Tuning Lancia Delta 1994

Post autor: tomek » 14 wrz 2009, 19:26

Art92 pisze:ortografia :) :lol:
Moze kolega wrzuci skan 'zaswiadczenia o dysgrafii'

A serio:Biszop rzeczywiscie ciezko czyta sie Twoje posty. Sluchaj FireFox ma wbudowane sprawdznie poprawnosci pisowni. Na pewno ulatwi to zycie zarowno Tobie jak i nam :)
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
pew
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Tuning Lancia Delta 1994

Post autor: pew » 14 wrz 2009, 20:22

Biszop pisze:Witam was jestem nowym Klubowiczem,mam zamiłowanie do lanci delty 1994 moim zdaniem piekne autko ,ale wrucmy do zeczy interesuja mnie progi i jakis spojlerek rozgladałem sie na necie i niestety nic nie znalazłem , prosze o pomoc , chcialbym sie dowiedziec z jakiego autka pasuje jakis spojler bez przerabiania go uwczesnie i czy sa jakies zamienniki progów do najpiekniejszej marki swiata pozdrawiam LKP ....Biszop.....
spojler do Delty II? nic nie znalazłeś :?: no ja mam (czerwony, więc ewentualnie do przemalowania) jakby co ...
Pepe le Pew
Lybra SW 2.4 jtd / była Thema i.e. turbo i 2x Delta II HPE 1.8 GT

Biszop
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 14 wrz 2009, 10:26
Lokalizacja: Katowice

Odp: Tuning Lancia Delta 1994

Post autor: Biszop » 15 wrz 2009, 19:34

Sorry za błędy, ale nie zwracam na to za bardzo uwagi, He He He. Przepraszam LKP, heh, a dysgrafie to mam i się tego nie wstydzę, He he
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2009, 19:40 przez topcio, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”