Delta II HF- rozpórka zawieszenia

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Tomasz_SK
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 215
Rejestracja: 12 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Katowice

Delta II HF- rozpórka zawieszenia

Post autor: Tomasz_SK » 19 kwie 2010, 16:20

Czy ktoś wie gdzie można kupić rozpórke przednią górną do Delty II HF? Może jest ktoś, kto zrobiłby taką rozpórke? Zastanawiam się również na rozpórką tylną mocowaną w miejscu pasów bezpieczeństwa. Byłem w firmie budującej dziki i inne tego typu zabaweczki ale powiedzieli, że nie mają czasu bo mają swoją robote 8-O .
Na allegro widziałem jedną za 350 zł i jestem w trakcie zdobywania info do jakiego modelu ona jest.
Również na allegro jest gość mający rozpórke do Delty II ale na liście są wymienione tylko silniki 1.6 i 1.8 co budzi moje wątpliwości czy będzie pasowała do 2.0T (mniej miejsca pod maską).
Ewentualnie z jakiego innego auta będzie pasowała Tipo, Bravo?
Dziękuję za wszelkie informacje i ewentualne oferty.

Awatar użytkownika
bryś
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 683
Rejestracja: 26 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Delta II HF- rozpórka zawieszenia

Post autor: bryś » 19 kwie 2010, 19:45

zrobić mogę po 250 zł sztuka jak chcesz?

Tomasz_SK
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 215
Rejestracja: 12 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Delta II HF- rozpórka zawieszenia

Post autor: Tomasz_SK » 19 kwie 2010, 20:54

Cena kusząca :D a w jakiej formie te rozpórki: na śrubie rzymskiej czy na stałe? aluminium czy stal? rurki czy jakieś profile? A jak miała by wyglądać realizacja? Mam przyjechać i wszystko na miejscu czy może ma Pan jakieś gotowe szablony?

Awatar użytkownika
bryś
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 683
Rejestracja: 26 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Delta II HF- rozpórka zawieszenia

Post autor: bryś » 19 kwie 2010, 23:19

auto musisz zostawić na jeden dzień rozpórki z rury stalowej , śr 38 grubość ścianki 2 ,mogę też zrobić aluminium ale cena inna

Awatar użytkownika
Pepto
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 270
Rejestracja: 06 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Delta II HF- rozpórka zawieszenia

Post autor: Pepto » 20 kwie 2010, 9:09

Ewentualnie szukaj od Fiata Coupe 2.0 16v lub 16vT.
Tutaj na przykład ciekawa promocja jeśli zgodzisz się wziąć reklamę firmy rozpórki do 40% taniej nawet :P (choć wg mnie Lanci nie wypada :P)

Tomasz_SK
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 215
Rejestracja: 12 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Delta II HF- rozpórka zawieszenia

Post autor: Tomasz_SK » 20 kwie 2010, 11:34

Pepto dzięki za info, ciekawe. Co do reklamy jeżeli by była "subtelna" to raczej nie problem ;) .

Panie Bryś nie będą te rurki trochę za grube? boje się, że mogą się nie zmieścić pod maską, tył to raczej nie problem. Rozmiar to już prawie jak do załącznikowej klatki, hehe. Rozumiem, że przy takiej średnicy to nie ma mowy o regulacji śrubą rzymską? I jak by miało wyglądać samo mocowanie do kielicha? Wypytuje bo trochę do Krakowa mam i wolę się dowiedzieć wcześniej czegoś konkretnego.

Na TEJ STRONIE widać rozpórke ale to w 1.6.
Za to w TEJ GALERII na trzeciej fotce widać chyba taką samą rozpórke ale już w 2.0T, zastanawiające.

Tomasz_SK
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 215
Rejestracja: 12 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Delta II HF- rozpórka zawieszenia

Post autor: Tomasz_SK » 21 kwie 2010, 15:13

Odwiedziłem dziś BaranAutoSerwis człowiek bardzo miły, widać że zna się na swojej robocie. Rozpórki wykonają, koszt około 500 zł (za komplet), stalowe, montowane raczej na sztywno bez regulacji śrubą. Mam się odezwać za dwa tygodnie bo na razie są zawaleni robotą. Więc na razie czekam.

Panie Bryś, dziękuję za propozycję, ale ze względu na odległość nie skorzystam z Pana usług.

Jak już coś zdziałam to się pochwalę ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”