Nawigacja @ Android

Awatar użytkownika
Adam (Navatar)
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2012, 16:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: Adam (Navatar) » 23 lut 2012, 12:08

Saleen pisze:^^^ właśnie wstępnie przetestowałem, na terenie Gliwic działa bardzo fajnie, czekam jeszczę na wersję offline ;)
Bardzo się cieszę. :) Dam znać, gdy już będzie wersja offline. W takim razie - do usłyszenia. :)

Awatar użytkownika
lgurbiel
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 594
Rejestracja: 23 gru 2010, 8:40
Imię: Leszek
Lokalizacja: Borowiczki Pieńki k/Płocka

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: lgurbiel » 23 lut 2012, 12:31

Witam.
Sprzęt- Samsung Galaxy SII. Zainstalowana wersja beta AM. Oraz iGO 8 z mapami teleAtlasu .
Automapa wersja beta posiada wersję map troszkę starszą tj. z poprzedniej wersji 6.9 (obecnie 6.10).
Pracuje znakomicie a przy uruchamianiu informuje mnie że licencja upływa za 0 dni.Pomimo tego wszystkie funkcje, no prawie wszystkie działają. AM stosuję w Polsce a iGO8 zagranicą. Sprawdzałem inne dostępne nawigacje i w nie przekonały mnie a w telefonie pozostały tylko AM i iGo8 oraz Nokia Maps.
Lech
Były : VW golf II 1,8 GTI i Golf IV TDI , Corsa C 1,2 16V,Passat 1,8 B3 ,Lancia Lybra 1,9 SW Intensa
Jest:Lancia Y 1,2 8V. oraz KIA Stonic 1,4.Toyota Aygo.

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: tomek » 23 lut 2012, 13:10

Też stosowałem iGo za granicą (w Windows CE) ale ekonomiczniej było przejść wyłącznie na AM Europa. Oczywiście oba programy legalne :)
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
lgurbiel
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 594
Rejestracja: 23 gru 2010, 8:40
Imię: Leszek
Lokalizacja: Borowiczki Pieńki k/Płocka

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: lgurbiel » 23 lut 2012, 13:48

Oczywiście że legal.
Lech
Były : VW golf II 1,8 GTI i Golf IV TDI , Corsa C 1,2 16V,Passat 1,8 B3 ,Lancia Lybra 1,9 SW Intensa
Jest:Lancia Y 1,2 8V. oraz KIA Stonic 1,4.Toyota Aygo.

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: tomek » 23 lut 2012, 13:56

Ale nigdzie nie widzę wersji na Androida, chyba wycofali. Znalazłem jakąś wersję do instalacji. Czy możliwe jest, że po instalacji aplikacji na Androidzie i włożeniu oryginalnej karty z wersji Windows, wszystko zadziała?
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
lgurbiel
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 594
Rejestracja: 23 gru 2010, 8:40
Imię: Leszek
Lokalizacja: Borowiczki Pieńki k/Płocka

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: lgurbiel » 23 lut 2012, 15:19

Myślę że nie zadziała. AM w wersji beta instalowało się osobno program apps a mapy ściągało się przez podłączenie telefony do internetu i plikiem AM Loader.
Lech
Były : VW golf II 1,8 GTI i Golf IV TDI , Corsa C 1,2 16V,Passat 1,8 B3 ,Lancia Lybra 1,9 SW Intensa
Jest:Lancia Y 1,2 8V. oraz KIA Stonic 1,4.Toyota Aygo.

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: tomek » 23 lut 2012, 15:55

Jak mi się uda to dziś przetestuję.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Adam (Navatar)
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2012, 16:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: Adam (Navatar) » 28 lut 2012, 12:45

Saleen pisze:^^^ właśnie wstępnie przetestowałem, na terenie Gliwic działa bardzo fajnie, czekam jeszczę na wersję offline ;)
Na dodatek mapy offline będą przestrzenne, czyli - 3D. :)

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: tomek » 28 lut 2012, 14:36

iGO nie przetestowałem, nie wiem, czy czasami nie padła mi karta microsd. Co do tej darmowej: jakby to napisać... moim zdaniem jeszcze potrzeba jej dużo rozwoju :)
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Adam (Navatar)
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2012, 16:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: Adam (Navatar) » 28 lut 2012, 14:47

tomek pisze:iGO nie przetestowałem, nie wiem, czy czasami nie padła mi karta microsd. Co do tej darmowej: jakby to napisać... moim zdaniem jeszcze potrzeba jej dużo rozwoju :)
Dzięki. :) Rozwijamy i dalej będziemy się rozwijać. :) Pozwolę sobie czasem wrzucić informację, gdy pojawi się coś nowego, na co warto zwrócić uwagę. :)

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: tomek » 28 lut 2012, 15:05

Wybór celu powinien moim zdaniem być podzielony jednak na: POI/Miasto a w mieście osobna rubryka na ulice. Komunikaty głosowe są za to wystarczająco zrozumiałe.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Adam (Navatar)
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2012, 16:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: Adam (Navatar) » 26 kwie 2012, 13:45

Witam ponownie i zapraszam do zapoznania się z nowościami, jakie Navatar przygotował przed majówką:

#1: Navatar CB już w Google Play. Dostępna jest już (https://play.google.com/store/apps/deta ... navatar.cb) rynkowa wersja Navatara z mobilnym CB dla systemu Android. Do tej pory użytkownicy Androida mieli do dyspozycji tylko nawigację GPS. Promocyjna cena aplikacji wynosi tylko 2,99 zł, a w pakiecie otrzymujemy 2 tygodnie bezpłatnego korzystania z mobilnego CB. Po tym okresie mCB kosztuje już od 5,99 zł za miesiąc, chyba że zdecydujesz się na ?

#2: Klub Ekspertów CB. To propozycja dla kierowców, którzy aktywnie korzystają z mobilnego CB. Dla nich CB radio będzie darmowe w programie 4x4. Jeśli przez kolejne cztery tygodnie co najmniej cztery razy w tygodniu podzielisz się informacjami z trasy - otrzymasz przedłużenie mCB na kolejny miesiąc. Liczba przyznawanych bonusowych doładowań jest nieograniczona. Więcej informacji nt. Klubu znajdziesz tutaj: http://bit.ly/KlubEkspertowCB.

#3: Nowa wyszukiwarka adresów. Od teraz moduł wyszukiwania adresów podpowiada wpisywane nazwy. Program radzi sobie teraz także z literówkami w nazwach, poprawiliśmy także sposób wyświetlania wyników.

Nie wypróbowałeś jeszcze nowego Navatara CB? Zapraszamy do Google Play. To tylko 2,99 zł!

W tym krótkim materiale video (http://www.youtube.com/watch?v=OuLk02JwqwQ) zobaczysz, jak działa mobilne CB.

Możliwości, jakie daje bogatsza wersja programu, to:
- aktualne informacje drogowe od społeczności dostosowane do Twojej ulubionej lub aktualnej trasy,
- intuicyjne nagrywanie wiadomości CB poprzez dwukrotne stuknięcie (double-tap) w ekran mapy lub radaru,
- regulowany zasięg mobilnego CB - od najbliższych kierowców, poprzez klasyczny zasięg CB aż do województwa (4 poziomy ustawień),
- nawigacja głosowa z bezpłatną aktualizacją map co dwa dni,
- najnowsza lista fotoradarów oraz miejsca kontroli policji,
- pewne i wiarygodne źródła informacji drogowej (GDDKiA, komunikaty głosowe Navatar Traffic).

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: tomek » 21 cze 2012, 21:34

Czy ktoś wie co jest z navatarem. Wyrzuca mi info, że nie może się zainstalować na Galaxy S II.


Już zainstalowałem, pobrałem z linku powyżej w łykend test. Trasa do Gdyni i Chałup.
Ups... Sygic Aura każe mi jechać przez Toruń! Rozumię jeszcze przez Wąbrzeźno i węzeł Lisewo ale TORUŃ!!!
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: tomek » 11 lip 2012, 12:09

Navatar prowadził mnie poprawnie. Ale aktualnie zainstalowałem Targeo.mobi :)
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Saleen
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 839
Rejestracja: 28 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: / Gliwice /
Kontakt:

Re: Nawigacja @ Android

Post autor: Saleen » 31 lip 2012, 14:44

Na GooglePlay pojawiła się nowa AutoMapa.
Pozdrawiam, Michał

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”