Musa - Lancia Code

Awatar użytkownika
aldi21
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 97
Rejestracja: 22 kwie 2011, 17:59
Skype: aldi21
Imię: Aldi
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Musa - Lancia Code

Post autor: aldi21 » 25 maja 2011, 22:56

Witam

Kupiłem Musę 1.9 JTD Multijet z 2004 roku. Niestety nie mam Karty Kodowej i mam tylko jeden kluczyk ze sterowaniem centralnym zamkiem i klapą bagażnika. Pierwsze kroki skierowałem do ASO i jak się dowiedziałem o kosztach Karty i dodatkowym kluczyku to mi kapcie spadły z nóg i szczeka gruchnęła o posadzkę. Karta około 200zł kluczyk ze sterowaniem, około 900zł. Szok!!! Proszę o poradę czy do Musy można "gdzieś" oprócz ASO wygenerować kod i dorobić kluczyk. Ile to w przybliżeniu może kosztować. Jestem w tych sprawach żielony jak szczypiorek na wiosnę. Może ktoś się odezwie z Rzeszowa lub Tarnowa, bo słyszałem że tam podobno "ktoś coś" robi. Jakby to nie był problem to proszę o sprawdzenie i wiadomość.
Pozdrawiam
Aldi :)
św. Krzysztof (patron kierowców) jeździ z nimi tylko do prędkości 120 km/h, po czym swoje miejsce odstępuje św. Piotrowi.
Lancia Musa 1.9 JTD Multijet 2004r.
Obrazek
http://www.ermail.pl/link/J7YJYVJ7TcNXA ... CX7mCVA2Y7

argenta67

Re: "Muska" - Lancia Code

Post autor: argenta67 » 26 maja 2011, 6:14

aldi21 pisze:Witam

Kupiłem Musę 1.9 JTD Multijet z 2004 roku. Niestety nie mam Karty Kodowej i mam tylko jeden kluczyk ze sterowaniem centralnym zamkiem i klapą bagażnika. Pierwsze kroki skierowałem do ASO i jak się dowiedziałem o kosztach Karty i dodatkowym kluczyku to mi kapcie spadły z nóg i szczeka gruchnęła o posadzkę. Karta około 200zł kluczyk ze sterowaniem, około 900zł. Szok!!! Proszę o poradę czy do Musy można "gdzieś" oprócz ASO wygenerować kod i dorobić kluczyk. Ile to w przybliżeniu może kosztować. Jestem w tych sprawach żielony jak szczypiorek na wiosnę. Może ktoś się odezwie z Rzeszowa lub Tarnowa, bo słyszałem że tam podobno "ktoś coś" robi. Jakby to nie był problem to proszę o sprawdzenie i wiadomość.
Pozdrawiam
Aldi :)
Dublujesz posty, pisałeś o tym w innym temacie i odpowiedziałem ci na to pytanie, "code2" to nie dla byle elektronika. o tym samym pisałeś w dobrym temacie Lancia Code

Awatar użytkownika
aldi21
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 97
Rejestracja: 22 kwie 2011, 17:59
Skype: aldi21
Imię: Aldi
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Re: Musa - Lancia Code

Post autor: aldi21 » 26 maja 2011, 12:32

:-? : gafa : : zawstydzony : :pifko:

Sorki, to nie tu miało być.
św. Krzysztof (patron kierowców) jeździ z nimi tylko do prędkości 120 km/h, po czym swoje miejsce odstępuje św. Piotrowi.
Lancia Musa 1.9 JTD Multijet 2004r.
Obrazek
http://www.ermail.pl/link/J7YJYVJ7TcNXA ... CX7mCVA2Y7

argenta67

Re: Musa - Lancia Code

Post autor: argenta67 » 26 maja 2011, 16:12

aldi21 pisze::-? : gafa : : zawstydzony : :pifko:

Sorki, to nie tu miało być.
Ale już jest
Nie widziałem przypadku tu na forum aby ktoś zgłosił się jako osoba mająca możliwość dorobić kluczyk z "code2", Lybra też ma "code2" i jeśli ktoś nawet ma możliwość dorobienia takiego kluczyka to tylko do odpalania czyli bez pilota do otwierania/zamykania drzwi. Taki kluczyk z "code2" ja sobie dorobiłem do Thesis i nie wiem jak to jest z Musą, ale na pewno będzie problem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”