LYBRA Z MILIONOWYM PRZEBIEGIEM

Znalazłeś, widziałeś lub wiesz gdzie stoi jakaś Lancia, zdezelowana, na szrocie czy gdzieś w stodole... podziel się z nami tą informacją.
Znasz jakąś ciekawą stronę internetową poświęconą Lancii? Podziel się z nami dodając tutaj jej adres!
Tylko odnośniki dotyczące Lancii lub blisko z nią spokrewnione.
W dziale nie zamieszczamy linków do ogłoszeń, które za jakiś czas stracą ważność!

Moderator: giekso

krzysztof2233
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 37
Rejestracja: 03 sie 2015, 10:45
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

LYBRA Z MILIONOWYM PRZEBIEGIEM

Post autor: krzysztof2233 » 24 wrz 2018, 21:54

Film z cyklu high mileage,

szwagier-lublin
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 203
Rejestracja: 27 sie 2015, 11:38
Imię: Tomek
Lokalizacja: Lublin

Re: LYBRA Z MILIONOWYM PRZEBIEGIEM

Post autor: szwagier-lublin » 24 wrz 2018, 22:53

W sumie szacun :) Auto robiło około 55 tys km rocznie. Stan podwozia zrozumiały...w takim stanie widziałem Lybry po 300 tys km. Widać ogólnie, że wersja biedna, jakaś szajska tapicerka w środku, plastikowa kierownica itd.... ale może to i dobrze - alcantara przetarłaby się do gołych sprężyn chyba... silnik nie myty chyba nigdy :D ale jeśli na te 982kkm przypadło około 90 zmian oleju to nie dziwi mnie, że działa dobrze. Wstyd życzyć milionowych przebiegów...3 miesiące i licznik się obróci.
Lancia Lybra 2,4JTD 150KM

Awatar użytkownika
Helios
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2274
Rejestracja: 20 cze 2008, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Re: LYBRA Z MILIONOWYM PRZEBIEGIEM

Post autor: Helios » 25 wrz 2018, 9:52

Mnie tam wcale nie dziwi, że JTD 8V przejdzie milion km. :D
Nie rozumiem co tam opowiadali w tym filmie, ale ciekawi mnie kto tam robi przeglądy i co ile? No i jakim cudem diagnosta dopuścił to auto do ruchu, przecież te wycieki i stan podłogi nie zrobiły się w ciągu doby... Przecież to nawet w Polsce nikt przeglądu nie podbije, ale wydawałoby się w cywilizowany kraju. Dla mnie to jest szok, a nie przebieg.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Znalezione & Linkownia :::”