Lancia Dedra kombi na szrocie

Znalazłeś, widziałeś lub wiesz gdzie stoi jakaś Lancia, zdezelowana, na szrocie czy gdzieś w stodole... podziel się z nami tą informacją.
Znasz jakąś ciekawą stronę internetową poświęconą Lancii? Podziel się z nami dodając tutaj jej adres!
Tylko odnośniki dotyczące Lancii lub blisko z nią spokrewnione.
W dziale nie zamieszczamy linków do ogłoszeń, które za jakiś czas stracą ważność!

Moderator: giekso

Fusz123
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 17
Rejestracja: 12 wrz 2017, 0:31
Imię: Paweł

Lancia Dedra kombi na szrocie

Post autor: Fusz123 » 22 paź 2017, 0:29

Witajcie
Wczoraj byłem na szrocie w Radostowicach (woj. Śląskie) i stoi tam Lancia Dedra kombi 1,6 benzynka w kolorze coś ... White, na moje oko szampański kolor z jasnym środkiem jak tapczan u dziadków :) :) Auto stoi kompletne. Siedzenia są spoko. Z przodu elektryka, brak klimy, 3 ramienna kierownica, manualne lusterka w kolorze. Przebieg jakieś 230 tyś R.I.P. Z przodu halogeny były. Silnik widać było kompletny. Ja z niej wymontowałem klamki 4x a'la chrom, kierunki z błotników, zapinkę do pasów z przodu :) :) :) :) Pozdrawiam serdecznie :)

Awatar użytkownika
MaciekTTT
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1192
Rejestracja: 26 gru 2010, 23:43
Imię: Maciej
Lokalizacja: Gliwice

Re: Lancia Dedra kombi na szrocie

Post autor: MaciekTTT » 22 paź 2017, 18:03

a dobrze wiedzieć, bo kilka pierdół poszukuję z wnętrza. Orientujesz się czy może jakaś Delta 2 stała ?
Dzidziuś

Fusz123
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 17
Rejestracja: 12 wrz 2017, 0:31
Imię: Paweł

Re: Lancia Dedra kombi na szrocie

Post autor: Fusz123 » 22 paź 2017, 18:57

Niestety Delta żadna nie stała. Też szukałem części do swojej i akurat znalazłem tą Dedrę. Delta to towar deficytowy na szrotach. Nigdzie jej niema. Jedynie co stało to Ypsilony chyba dwie sztuki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Znalezione & Linkownia :::”