Delta III - alternatywa dla wejścia audio-in/aux-in/line-in

Awatar użytkownika
Valdi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 241
Rejestracja: 25 lut 2013, 20:39
Imię: Waldek
Lokalizacja: Rybnik

Delta III - alternatywa dla wejścia audio-in/aux-in/line-in

Post autor: Valdi » 14 lis 2013, 11:52

Też chciałem mieć takie wejście jak pewnie wielu z Was.Przebadałem rynek,ale ten niewiele w tym zakresie oferuje.Nie można też dołożyć tak po prostu wejścia jak w najnowszych modelach.Zainteresowałem się więc cyfrowymi zmieniarkami CD ,gdyż te posiadają z reguły takie wejście,a przy tym także wejście na kartę pamięci i USB na pendriva.USB bardzo przydatne,gdyż fakt odtwarzania muzyki z fabrycznego wejscia USB tylko z włączoną stacyjką jest bardzo denerwujący. Po zapoznaniu się z oferowanymi zmieniarkami ustaliłem,że nie są kompatybilne z naszymi radiami.Pisałem do sprzedawców,ale nikt nie potwierdził kompatybilności.Kiedyś jednak sam podjechałem samochodem do sprzedawcy i na miejscu podłączyłem zmianiarkę.Okazało sie,że zadziałała bez żadnego problemu.Z opisu wynika,że miała emulować obecność 6 płyt CD na pendrivie i tak samo na karcie SD.W praktyce jednak widzi po 10 katalogów na obu nośnikach,w każdym po 99 kawałków.Po wyjęciu nośników możesz podłączyć kabelek do wejścia i do niego telefon,tablet czy inne żródło.Zmieniarka jest m-ki YATOUR i przekleiłem ją na taśmie dwustronnej do pionowej ścianki po stronie lewej schowka-łatwy dostęp,są tam otwory przez które łatwo przełożyć przewody do radia.Jakość dzwięku jest naprawdę bardzo dobra.
Ponieważ sprzedawca był wyjątkowo sympatyczny,to zapytałem o lepszą cenę dla członków naszego Klubu.Uzgodniliśmy 210 złotych i koszt przesyłki chyba 11 złotych.W tej cenie na Allegro nie kupisz.
Ewentualnych zainteresowanych proszę o kontakt na PW i wtedy podam email do sprzedawcy i co należy podać, aby kupić w tej cenie.Z pewnością zmieniarka będzie także działała w wielu innych modelach Lancii - nie tylko w Delcie.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2013, 12:25 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Prosimy tytułować posty zgodnie z zasadami!!!
Lancia Delta III Gran Luce 1.6 JTD 16V 88KW-120CV Platino Bicolore 2009r.
Yamaha V-Star 1100 Classic Silverado /v.USA/ Limited Edition 2005r.

spoker
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Delta III - alternatywa dla wejścia audio-in/aux-in/line

Post autor: spoker » 14 lis 2013, 19:42

To chyba jedyna alternatywa dla kogoś komu zależy na AUX. Szkoda że te radia nie potrafią odtwarzać wideo tak jak większość konkurencji.

sidneypolek
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 17
Rejestracja: 18 lut 2018, 19:37
Imię: Maciek
Lokalizacja: Kraków

Re: Delta III - alternatywa dla wejścia audio-in/aux-in/line-in

Post autor: sidneypolek » 14 mar 2018, 17:56

Cześć,

Czy wiadomo coś o kompatybilności tych urządzeń z radiami w Delcie po 2011 (polift)? Według opisów aukcji zmieniarki pasują tylko do przedliftów.

Awatar użytkownika
maxglow
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 212
Rejestracja: 05 lip 2009, 9:20
Imię: Max
Lokalizacja: Skała

Re: Delta III - alternatywa dla wejścia audio-in/aux-in/line-in

Post autor: maxglow » 09 maja 2018, 21:15

W naszych deltach działa przesyłanie muzyki przez bluetooth?
Udało się komuś ? Przy połączeniu w smartfonie wychodzi niby opcja przesylania, ale nie udało mi się tego uskutecznić.
Lybra 1.9 sedan
Delta 1.6 platino

tomasi
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 11
Rejestracja: 13 kwie 2018, 12:23
Imię: Tomasz

Re: Delta III - alternatywa dla wejścia audio-in/aux-in/line-in

Post autor: tomasi » 09 maja 2018, 23:07

Z tego co czytałem nie działa przesyłanie muzyki przez Bluetooth. Możesz użyć programu, który robi Ci z muzyki mono i używa protokołu od telefonowania, ale jakość kiepska.
Na forum fiata bravo kilka osób bawiło się w jednoczesne podpinanie pendrive, odbiornika Bluetooth oraz rozgałęzienia I to podobno działa, ale sporo zabawy.

Sent from my Z2 Pro using Tapatalk


Awatar użytkownika
domibobi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 29 wrz 2017, 6:54
Imię: Dominik
Lokalizacja: Kraków

Re: Delta III - alternatywa dla wejścia audio-in/aux-in/line-in

Post autor: domibobi » 10 maja 2018, 8:38

Proponuje takie rozwiązanie:

https://mi-home.pl/audio/mi-bluetooth-a ... iver-white

Oczywiście dużo tańsze sprzęty tego typu tez są dostępne np. na allegro. Sprzęcik jedną strona podpinamy pod aux in, drugą po wejście usb (zasilanie, bez podpięcia około 4-5 godzin pracy) i łączymy się telefonem za pomocą bluetooth. Muzyka z telefonu śmiga w aucie :)
Lancia Delta HardBlack 1.4 MultiAir Gold S&S 140 KM 2011 r.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”