Delta III - mapa Europy 2011/2012 - chętni ?

Awatar użytkownika
Tomzik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5389
Rejestracja: 22 gru 2007, 0:00
Imię: Tomczysław ;)
Lokalizacja: Kwidzyn/Świecie

Delta III - mapa Europy 2011/2012 - chętni ?

Post autor: Tomzik » 09 kwie 2015, 18:58

Czy byliby chętni na mapkę Europy, ale z 2011/2012 ?

Jedną osobę mogę dopisać na swoje konto Navteq, aby wygenerować kod aktywacyjny mapy.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie (chyba ;) - nie wiem czy Navteq nie wyczai, że ta sama mapa jest na wielu kontach), aby ktoś kolejny założył sobie konto i oprócz swojego auta dopisał 2 kolejne.

Mógłbym kupić taką mapkę i porobić Wam kopie, jedna z osób, pierwsza, która się zgłosi, dostanie od razu kod aktywacyjny po przesłaniu mi kodu swojego radia, kolejne muszą szukać następnego posiadacza konta Navteq i się do niego uśmiechnąć o dodanie swojego radia do jego konta, lub samemu sobie stworzyć i dodać radia 2 innych osób. Ja bym podsyłał kartę z mapą oraz kodem mapy, potrzebnym do wygenerowania kodu aktywacyjnego na koncie Navteq.

Proponuję zrzutkę po 50 zł plus koszt karty 8GB Kingston (jakieś 13 zeta). A jak będzie chętna tylko 1 osoba, którą będę mógł dopisać do swojego konta to 120zł plus koszt karty.

Mimo wszystko wolałbym nie tworzyć zbyt wielu kont z tą mapą, różnie bywa. Ale wydaje mi się, że kilka osób mogłoby skorzystać.

Mapa powinna ruszyć, zrobiłem eksperyment na Bravo mojego ojca. Dopisałem jego radio do konta Navteq, wpisałem kod mapy z pudełka, jakie posiadam (niestety tylko Niemcy 2010), wygenerowało mi kod aktywacyjny. Skopiowałem zawartość oryginalnej karty pod Windowsem (normalnie, bez klonowania itp., po prostu z poziomu Windows Exploratora) na zwykłą kartę Kingstona i po jej włożeniu oraz wpisaniu wygenerowanego kodu aktywacyjnego Bravo pochwaliło się aktywowaną bez limitów czasu i kilometrów mapą Niemiec 2010 :)
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2015, 22:43 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Prosimy tytułować posty zgodnie z zasadami!
Są: Lancia Delta 2,0 Multijet; Lancia Phedra 2,2 Multijet; Yamaha XJ 900S Diversion; SHL M11W
Były: Lancia Delta HPE 1,8 16V GT; Lancia Kappa 2,0 20V Turbo; Fiat Croma 2,0 T i.e., SFM Junak M10, Romet Ogar 205

Awatar użytkownika
Tomzik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5389
Rejestracja: 22 gru 2007, 0:00
Imię: Tomczysław ;)
Lokalizacja: Kwidzyn/Świecie

Re: Delta III - mapa Europy 2011/2012 - chętni ?

Post autor: Tomzik » 19 kwie 2015, 21:35

Cóż - po konsultacji z jednym z kolegów i weryfikacji na stronie Navteq wychodzi na to, że zaliczyłem falstart oraz że to nie takie proste jak pisałem.

Po pierwsze - po drugiej rozmowie z facetem okazało się, że i tak nie ma najprawdopodobniej kodu do mapy.

Po drugie - wychodzi, że to był czysty przypadek, że udało mi się aktywować moją mapę w drugim aucie - po próbie z innym numerem mapy pokazał mi się komunikat, że mapa jest już przypisana do innego auta.

Czyli nici - pozostaje zakup oryginału :-?
Są: Lancia Delta 2,0 Multijet; Lancia Phedra 2,2 Multijet; Yamaha XJ 900S Diversion; SHL M11W
Były: Lancia Delta HPE 1,8 16V GT; Lancia Kappa 2,0 20V Turbo; Fiat Croma 2,0 T i.e., SFM Junak M10, Romet Ogar 205

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”