Zestaw głośnomówiący BT + zmieniarka - czy warto?

grzesik_w
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 57
Rejestracja: 31 maja 2013, 18:45
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Łódź

Zestaw głośnomówiący BT + zmieniarka - czy warto?

Post autor: grzesik_w » 05 cze 2018, 13:50

Tak jak pisałem w innym wątku, nie mam w mojej Delcie Blue&Me. Zastanawiam się co z tym zrobić, ale zamiast kompletować zestaw B&M myślę o zestawie BT podłączanym pod gniazdo zmieniarki. Dokładnie o tym:
http://allegro.pl/zestaw-glosnomowiacy- ... 44622.html
Ma ktoś może doświadczenie z takim urządzeniem? Jakie są jego wady i zalety?
Pierwsze co mi przychodzi do głowy, to pewnie brak książki telefonicznej i obsługi głosowej - wszystko pewnie trzeba rozbić z poziomu telefonu. To jednak nie jest jakiś wielki problem. Zastanawiam się też, czy urządzenie nie będzie działać tylko w trybie zmieniarki ustawionym w radiu - czyli dźwięk dzwonka połączenia nie będzie mógł iść przez BT jeśli będę słuchał radia - bo nie zostanie podany na głośniki (tak mi się wydaje). Nie będzie też ściszania rozmowy przy połączeniu. Poprawcie mnie, jeśli się mylę.

Z góry dzięki za pomoc.

Gorbi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 71
Rejestracja: 04 sty 2009, 0:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zestaw głośnomówiący BT + zmieniarka - czy warto?

Post autor: Gorbi » 21 maja 2019, 20:56

Witam
Czy zdecydowałeś się na zakup ?
Sam się przyglądam ręku rozwiązaniu.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


grzesik_w
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 57
Rejestracja: 31 maja 2013, 18:45
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Łódź

Re: Zestaw głośnomówiący BT + zmieniarka - czy warto?

Post autor: grzesik_w » 21 maja 2019, 21:57

Nie zdecydowałem się.
To nie jest typowy zestaw głośnomówiący - dopiero przełączenie w radiu na zmieniarkę sprawia że przez głośniki leci dźwięk z telefonu. Nie będzie więc słychać dzwonka telefonu jeśli słucha się radia. Trzeba przełączyć ręcznie.
Poza tym nie jest kompatybilne z instant nav i ze wszystkimi standardowymi radiami (musi być obsługa AUX).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”