Integrale - lampy

Awatar użytkownika
Swiety
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 881
Rejestracja: 27 lut 2006, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Integrale - lampy

Post autor: Swiety » 17 cze 2008, 12:17

wie ktos moze czy jakis producent lamp robi jakies ktore beda pasowac do integrali?? może wesem??
Lancia Delta HF Turbo

Kursy pierwszej pomocy
http://www.erhaplus.pl

Awatar użytkownika
solarzmr
Moderator
Moderator
Posty: 2669
Rejestracja: 01 mar 2008, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

integrale - lampy

Post autor: solarzmr » 17 cze 2008, 13:13

Ja u siebie regenerowałem odblaski i jest OK. Jedynie troszke szkła są zmatowiałe, ale i tak w porównaniu do tego co było przy czarnych odblaskach jest super.
Gdyby jednak udało się znaleźć jakieś zamienniki to też biore bez zastanowienia, chociaż słyszałem że nie jest z tym za dobrze

Awatar użytkownika
solarzmr
Moderator
Moderator
Posty: 2669
Rejestracja: 01 mar 2008, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

integrale - lampy

Post autor: solarzmr » 02 lip 2008, 0:32

Byłem dzisiaj u dealera Lancii w warszawie (Moto Transus) i przy okazji spytałem o reflektory do integrali. Okazuje się że teoretycznie można je zamówić. Oczywiscie cały komplet, mijania + drogowe, razem z całą obudową. Niestety cena troche powalająca okolo 1200 PLN za komplet na jedną stronę. :(

Awatar użytkownika
kashmir
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 166
Rejestracja: 31 maja 2008, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Oborniki Śląskie

integrale - lampy

Post autor: kashmir » 02 lip 2008, 0:46

Mam parkę na zbyciu, ale do Evo. Właśnie kupiłem do swojej, bo miałem lampy angielskie i mechanik powiedział mi, że muszę zmienić, a jak już przyszły te nowe, to po wymontowaniu się zorientował, że jednak da się to przestawić...

Lampy są ładne, soczewkowe i mało używane, bo stosunkowo niedawno instalowane.
Volvo 850 2.0 16V '94 i wersja cywilna T-34, czyli Łada Niva '95
Lancia Delta HF Integrale 16V '89 - niegdyś...
Alfa Romeo 147 - w planach

Awatar użytkownika
irektob
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 458
Rejestracja: 05 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Małopolska Nowa-Wieś k/Kęt

integrale - lampy

Post autor: irektob » 13 lip 2008, 18:36

Witam,mnie się odkleiło szkło z mijania no i spadło[większe]model lamp to integrale 88 , lampa duża i mała , ale mając oryginalne odbłyśniki wkleiłem do nich reflektory wesem nowe i wyglądają bardzo fajnie,średnica jest mniejsza o 2.5-3mm ale tego nie widać,jeśli ktoś jest zainteresowany mogę mu wysłać fotke to zobaczy efekt końcowy.Reflektory pochodzą z daci po dwadzieścia pare zł za szt. ,można je zobaczyć w necie wystarczy wbić wesem
jest
125p 2.0 16V
Lancia Delta integrale
Lancia Delta GTie
Subaru impreza WRX STI 07
Ford Sierra 4X4 COSSI LOOK,

Awatar użytkownika
delta81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1307
Rejestracja: 30 mar 2006, 0:00
Imię: Łukasz
Lokalizacja: mazowieckie

Re: integrale - lampy

Post autor: delta81 » 13 lip 2008, 19:34

"irektob" pisze:Witam,mnie się odkleiło szkło z mijania no i spadło[większe]model lamp to integrale 88 , lampa duża i mała , ale mając oryginalne odbłyśniki wkleiłem do nich reflektory wesem nowe i wyglądają bardzo fajnie,średnica jest mniejsza o 2.5-3mm ale tego nie widać,jeśli ktoś jest zainteresowany mogę mu wysłać fotke to zobaczy efekt końcowy.Reflektory pochodzą z daci po dwadzieścia pare zł za szt. ,można je zobaczyć w necie wystarczy wbić wesem
To wrzuc fote jak możesz.
Ja u siebie jedno mam carello.

Awatar użytkownika
solarzmr
Moderator
Moderator
Posty: 2669
Rejestracja: 01 mar 2008, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: integrale - lampy

Post autor: solarzmr » 13 lip 2008, 21:33

"irektob" pisze:Witam,mnie się odkleiło szkło z mijania no i spadło[większe]model lamp to integrale 88 , lampa duża i mała , ale mając oryginalne odbłyśniki wkleiłem do nich reflektory wesem nowe i wyglądają bardzo fajnie,średnica jest mniejsza o 2.5-3mm ale tego nie widać,jeśli ktoś jest zainteresowany mogę mu wysłać fotke to zobaczy efekt końcowy.Reflektory pochodzą z daci po dwadzieścia pare zł za szt. ,można je zobaczyć w necie wystarczy wbić wesem
Zdecydowanie pokaż zdjęcia jak to wygląda. Ja u siebie zregenerowałem odbłyśniki, ale szkła już są matowe i trochę słabo to wygląda.

I jeszcze przy okazji dwa pytania: czy te reflektory które założyłeś nie mają np. chromowanej ramki dookoła, lub czegoś podobnego? I na jakie są żarówki?

Awatar użytkownika
irektob
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 458
Rejestracja: 05 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Małopolska Nowa-Wieś k/Kęt

integrale - lampy

Post autor: irektob » 13 lip 2008, 23:01

reflektory są na starego typu żarówki z okrągłym cokołem,ale kupisz bez problemu H4 do tego reflektora,nie mają srebrnej obwódki,wkleiłem je na kleju do szyb i miejsce wklejenia zamaskowałem czarną taśmą samoprzylepną matową o szerokości 1cm a co do fotek jeszcze nie wiem jak się je zamieszcza na forum ,ale bez problemu mogę wysłać ci na meila tylko musisz mi go podać
jest
125p 2.0 16V
Lancia Delta integrale
Lancia Delta GTie
Subaru impreza WRX STI 07
Ford Sierra 4X4 COSSI LOOK,

Awatar użytkownika
delta81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1307
Rejestracja: 30 mar 2006, 0:00
Imię: Łukasz
Lokalizacja: mazowieckie

integrale - lampy

Post autor: delta81 » 14 lip 2008, 7:37

Wrzuć mi na e-maila to wkleje: bandito-cds@wp.pl

A nie wiesz czy całe lampy od których brałeś szkło dałoby się założyć? Chodzi mi o zaczepy.


Awatar użytkownika
irektob
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 458
Rejestracja: 05 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Małopolska Nowa-Wieś k/Kęt

lampy do integralem

Post autor: irektob » 15 lip 2008, 8:24

witam.Myślę że wyszło nie żle zważywszy na możliwości i wymyślony zamiennik [no i cena ,dziś jeszcze sprawdzałem 22,50zł+żarówki] troszkę zabawy z piłką do metalu i zrobione,zresztą nie miałem bardzo wyjścia bo jak już wspomniałem jedna z lamp sama spadła i rozbiła się [odlkleiła się od odbłyśnika] ,nawiasem mówiąc gdyby ktoś chciał to mam samo szkło do lampy .ale nie jest pierwszej świeżości czasem to lepsze niż takie kombinacje ni i pozostaje oryginał
jest
125p 2.0 16V
Lancia Delta integrale
Lancia Delta GTie
Subaru impreza WRX STI 07
Ford Sierra 4X4 COSSI LOOK,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”