Lancia Y II 1.2 16v

Moderator: stabraf

yellowfox
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Ruda Śląska

Lancia Y II 1.2 16v

Post autor: yellowfox » 14 lip 2010, 22:59

Witam, chciałem się dowiedzieć dlaczego ta wersja występuje na naszym rynku wtórnym tak niezwykle rzadko, na otomoto allegro są dosłownie 3 sztuki. Skąd szanownym forumowiczom którzy maja dokładnie te wersje w podpisie udało się zdobyć :D ? Może jest ktoś w posiadaniu namiarów na uczciwych handlarzy importujących te wersje. Widzę że we Włoszech jest ich całkiem sporo ale nie mam tam żadnych kontaktów.

Awatar użytkownika
Cashpear
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 08 lip 2010, 14:35
Imię: Rafał
Lokalizacja: Bydgoszcz / Toruń

Re: Lancia Y II 1.2 16v

Post autor: Cashpear » 01 wrz 2010, 11:55

Wersja taka na polskim rynku jest taka rzadka z powodu ceny jaka była Y w wersji z silnikiem 1.2 16V w Polsce. Po prostu nikt nie wydał takich pieniędzy na takie małe autko. Na zachodzie już lepiej, sam jestem posiadaczem (użytkuje moja Luba) takiego modelu całkiem niedawno sprowadzonego z Niemiec.

Myśmy ciągnęli spod Frankfurtu nad Menem. Uczciwy handlarz to ostatnio trudna osoba do znalezienia, nawet za naszą zachodnią granicą. My osobiście trafiliśmy na Turka, ale odpukać samochód który nam sprzedał jest OK, wszystko co miało być sprawne było sprawne. Za drobnicę niesprawną wydębiliśmy rabacik i jest super.

Proponuję poszukać intensywnie na portalu mobile.de, wybrac sobie kilka autek w bliskiej odległości i po prostu pojechać, obejrzeć i coś na pewno przywieziesz.

Pozdrawiam
Lancia MUSA 1.6 JTD wersja PLATINO
Lancia Y 1.2 16V wersja LX

ODPOWIEDZ

Wróć do „Y/Y10/Ypsilon”