Lancia Y - jak dobrze kupić

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
danek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 18 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Skierniewice

Kupić, czy nie? Prosze pomóżcie...

Post autor: danek » 05 lis 2006, 23:02

Ja sam miałem obawy przed zakupem Lancii ale wybór okazał sie doskonały. Lancia to stajnia Fiata, więc części są tanie i bardzo łatwo dostępne. Dodatkowo auta są duże lepiej wykonane niż sam Fiat i o mniejszej awaryjności niż Alfa.
Pozdrawiam i życzę udanego zakupu :)
Kappa 2,0 1999 . . . . . Author Stratos SX 2005

Lutreola
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 29 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Płock (chwilowo W-wa)

Kupić, czy nie? Prosze pomóżcie...

Post autor: Lutreola » 06 lis 2006, 13:57

Miałam podobny problem, jak kupowałam swoją Lancie. Miałam kupić mały ekonomiczny samochód na dojazdy do pracy, ale jak zobaczyłam Lancie Y to wszelkie corsy odeszły w zapomnienie, jednak jako biedna studentka wystarczyło mi tylko na model z 1996 roku, ale dobrze wyposażony. Jeżdże nią codziennie od lipca i nie zamieniłabym na żadne inne auto. Zakochałam się w tym autku. : yesyes : : yesyes : : yesyes :
Polecem zakup Lanci Y. Części niedrogie, bo od PUNTO, a o ile ładniejsze auto, oryginalne :D
Lancia Y 1.4 12V

Awatar użytkownika
Miro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1371
Rejestracja: 26 sie 2005, 0:00
Imię: Mirek
Lokalizacja: Limanowa/UE

Kupić, czy nie? Prosze pomóżcie...

Post autor: Miro » 06 lis 2006, 22:23

eLJot i jak tam zakup Y 8)
Kupiles juz czy jeszcze rozmyslasz......
Lancia Thema 3.0V6 12V 93r
Alfa Romeo 147 1.6 16V 06r
FSO Polonez Caro Plus 3.0V6 24V 98r
501579950
_____Thema_____

Awatar użytkownika
aro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1998
Rejestracja: 29 mar 2006, 0:00
Imię: Arek
Lokalizacja: Gorzyczki woj. śląskie

Kupić, czy nie? Prosze pomóżcie...

Post autor: aro » 06 lis 2006, 22:27

A kto ci powiedział, że Lancia to syf :evil:

Anonymous

DZIĘQJĘ WAM WSZYSTKIM...:)

Post autor: Anonymous » 06 lis 2006, 22:35

Witam. Wszystko to co piszecie-super:) Mnie przekonaliście. Mam tylko problem z tatą. Naradził się z jakimś znajomym mechanikiem i chce mi kupic polo...:/ Bóc mechanik o Lancii nie wie nic, ale powiedział, żeby się we włoskie auto nie pakować...:( Ale ja tak łatwo się nie poddam. Wiecie co... Chciałem jeszcze cos sprostować, bo troche skłamałem w tym co napisałem na samym początku. Mianowicie to nie będzie moje pierwsze auto. Miałem Lanosa, którego odziedziczyłem, po tym jak tata kupił sobie nowe szwedzkie cztery kółka. Jezdziłem nim całe dwa tygodnie. Niestety teraz, po spotkaniu z tramwajem nadaje się tylko i wyłącznie do kasacji...:( Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za to co piszecie. I mam ogromną nadzieję, że jednak z własną Lancią będę mógł być stu procentowym klubowiczem...:)

Awatar użytkownika
aro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1998
Rejestracja: 29 mar 2006, 0:00
Imię: Arek
Lokalizacja: Gorzyczki woj. śląskie

Kupić, czy nie? Prosze pomóżcie...

Post autor: aro » 06 lis 2006, 22:41

To ja się pytam co to za mechanik???? W Łodzi są fachowcy od Lancii (Lancia Team) może słyszałeś? :?

Anonymous

Kupić, czy nie? Prosze pomóżcie...

Post autor: Anonymous » 06 lis 2006, 23:25

O Lancia Team niestety jeszcze nie miałęm okazji słyszeć. Co do mechanika nie wiem z kąd go tata wytrzasnął, ale wiem napewno, że to burak nie mechanik...

Awatar użytkownika
GRZECHUU
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 307
Rejestracja: 08 paź 2003, 0:00
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: SANOK woj.podkarpackie

Kupić, czy nie? Prosze pomóżcie...

Post autor: GRZECHUU » 06 lis 2006, 23:54

Jak kupisz Y-ka to z paliwem w zbiorniku nie schdź niżej 1/4 baku bo jak go będzie mniej to trzeba sie przymierzać do wymiany wkładu pompy paliwowej (koszt ok.200zł). Polecam Y :D Też sie przymierzałem do kupna Y ale wtedy miały ceny za wysokie i tylko 3 drzwi więc padło na Punto I Narazie jestem zadowolony z Punto choć pare złotych już musiałem do niego dołożyć.Szkoda że Y nie ma 5-io drzwiowych :( Jak będziesz kupował to odradzam silniki 1,1 i 1,2(60 KM) wszystkie inne są OK : yesyes :
Powodzenia :D
Kiedyś delta LX1500 i delta integrale. Teraz prywatnie Laguna I lpg i 206 2.0 hdi.
Służbowo Magnum 480.

Awatar użytkownika
Miro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1371
Rejestracja: 26 sie 2005, 0:00
Imię: Mirek
Lokalizacja: Limanowa/UE

Kupić, czy nie? Prosze pomóżcie...

Post autor: Miro » 07 lis 2006, 0:14

"eLJot" pisze:O Lancia Team niestety jeszcze nie miałęm okazji słyszeć. Co do mechanika nie wiem z kąd go tata wytrzasnął, ale wiem napewno, że to burak nie mechanik...

Burak bo pewnie siedzi w niemieckich szitach i nie ma bladego pojecia o wloszczyznie ale nie przejmuj sie tym :!: Widze ze jestes z Krakowa, przynajmniej masz tak wpisane w profilu. Jest troche osob z Klubu ktore tam mieszkaja wiec jesli chodzi o jakiegos dobrego mechanika napewno ktos Ci doradzi gdzie jechac itp. Tu masz info w razie czego Chetnie pomoge Kraków w razie potrzeb kontakt tel 0602369492

Pamietaj tez o tym ze jak kupisz juz Y to wszelkie problemy, wady itp mozesz opisac tu. Zawsze ktos Ci pomoze 8)
Pozdrawiam :!:
Lancia Thema 3.0V6 12V 93r
Alfa Romeo 147 1.6 16V 06r
FSO Polonez Caro Plus 3.0V6 24V 98r
501579950
_____Thema_____

Anonymous

Kupić, czy nie? Prosze pomóżcie...

Post autor: Anonymous » 07 lis 2006, 15:15

Tata zaczyna się łąmać, a ja jestem coraz lepszej myśli. Niestety model 1,2 16v który wszyscy mi polecają jest niezwykle ciężko namierzyć. Natomiast znalazłem w Krakowie coś takiego:
Co o tym myślicie? Jutro pojadę ją obejrzeć...:) Ewentualnie może ktoś zna kogoś, kto przypadkiem sprzedaje igreka, albo może niechcący gdzieś coś zobaczył? Co do kwoty to chciałbym się zamknąć w 8tyś.

Mart27

Kupić, czy nie? Prosze pomóżcie...

Post autor: Mart27 » 07 lis 2006, 15:56

"eLJot" pisze:Tata zaczyna się łąmać, a ja jestem coraz lepszej myśli. Niestety model 1,2 16v który wszyscy mi polecają jest niezwykle ciężko namierzyć. Natomiast znalazłem w Krakowie coś takiego: Co o tym myślicie? Jutro pojadę ją obejrzeć...:) Ewentualnie może ktoś zna kogoś, kto przypadkiem sprzedaje igreka, albo może niechcący gdzieś coś zobaczył? Co do kwoty to chciałbym się zamknąć w 8tyś.
to autko od jakiegoś czasu jest na allegro-może to przez małą popularność Lanci, a może z innego powodu???? na pewno warte obejrzenia bo na miejscu (nic nie kosztuje) - ja musiałem po swoją jechać kawał drogi... ładny kolor (b.ciekawy) - niestety wyposażenie słabsze (brak poduszki, ABS, KLimy, alufelg, CD-spotykane w Ypsilon)

kartonik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 611
Rejestracja: 08 mar 2005, 0:00
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kupić, czy nie? Prosze pomóżcie...

Post autor: kartonik » 07 lis 2006, 16:06

Proponuje zerknac na mobile.de. Duzy wybor.

Anonymous

Kupić, czy nie? Prosze pomóżcie...

Post autor: Anonymous » 07 lis 2006, 16:10

No właśnie też bym wolał pełniejsze wyposażenie... zobaczymy... póki co czekam na pieniądze z ubezpieczenia za biednego Lanosa, żeby wiedzieć dokładnie ile ostatecznie będę mógł na autko przeznaczyć. Widziałem chyba wszystko co jest dostępne w necie...;) Oczywiście ta co proponujesz też i jest zajebista, tyle, że jeszcze nie wiem czy mnie będzie na nią stać...

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Kupić, czy nie? Prosze pomóżcie...

Post autor: Nat » 07 lis 2006, 16:21

[Chyba] od tych samych kolesi Ashura ostatnio kupował Lybrę- pogadaj z nim co to za handlarze są.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Anonymous

Kupić, czy nie? Prosze pomóżcie...

Post autor: Anonymous » 09 lis 2006, 13:32

Witam wszystkich:) Tata kolegi, zajmuje się sprowadzanie samochodów z Niemiec...;) i już szuka czegoś dla mnie...:D Mam jeszcze jedno pytanko. Kazał mi powiedzieć co dokładnie ma szukać-kazałem 1,2 16v na jak największym wypasie. Dziś dostałęm jeszcze jedno pytanie od typa. Chodzi o to, że Y występuje w trzech wersjach: LANCIA Y, LANCIA Y-LS LUB Y-ELEFANTINO. Mam powiedzieć, którą ja chce. Jakie są różnice między tymi wersjami? Pozdrawiam...:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Y/Y10/Ypsilon”