Chcę kupić Delte HF Turbo z 91 r. Proszę o pomoc.

Moderator: stabraf

majkel87
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2011, 11:45
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Chcę kupić Delte HF Turbo z 91 r. Proszę o pomoc.

Post autor: majkel87 » 24 lut 2011, 12:43

Witam! Też widziałem ten samochód na allegro, obejrzałem aukcję bardzo dokładnie, zawsze do aukcji podchodzę pesymistycznie, ale ta pachniała jako tako... Po wielu przygodach trudno nie podchodzić pesymistycznie.... Co do tego maila zacytowanego wyzej, to mnie to nie dziwi wcale. Delta HF nie nadaje sie na nasze drogi i nie nadaje się równiez dla po... polaczków co jeszcze nie zeszli z drzewa i mają płótno w kieszeni... Smutna prawda :|
Renault 5 1990

Awatar użytkownika
radomiro
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 08 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Chcę kupić Delte HF Turbo z 91 r. Proszę o pomoc.

Post autor: radomiro » 24 lut 2011, 13:27

grzole pisze:
radomiro pisze:
Pozdrawiam serdecznie miłośników tych wspaniałych samochodów
Witamy i pozdrawiamy również. Długie 2 lata zwlekałeś z pisaniem na forum ale teraz może rozruszasz się.

P.S.

Poldek w wersji C to Twój? Miałem onegdaj takiego pomarańczowego z 1983 roku w wersji 1,5 CE z czarnym welurem w środku.
Witam,witam :)
Rzeczywiście,miałem dwa latka przerwy w pisaniu na forum,zarejestrowałem się tutaj poszukując błotników na tył do Delty o której tutaj piszemy,później jakoś nie było czasu ;) Poldek w wersji C jest też mój.Rocznik 1983 absolutny "golas" najuboższa wersja PRL wyposażona w siedzenia z produktu "skóropodobnego" ;),podobnie jak Delta oryginał,bez żadnych przeróbek i udziwnień ...nooo...może nie licząc instalacji LPG,ale to już sprawka poprzedniego właściciela i szkoda ją demontować ;) Co do samej Delty to raczej pozostanie w moich rękach.W zeszły weekend zdjąłem pokrowiec,odpaliłem,posiedziałem w środku i ...żal rozstawać się z takim samochodem,zwłaszcza że wiosna tuż,tuż i aż chce się nią pojeździć :) zbyt dużo włożyłem w nią serca,czasu,pracy i pieniędzy by "oddać" komuś za grosze,poza tym cieszy świadomość że ma się jeden,jedyny taki samochód w mieście :)
pozdrawiam serdecznie wszystkich miłośników i właścicieli samochodu Lancia Delta :)

Awatar użytkownika
radomiro
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 08 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Chcę kupić Delte HF Turbo z 91 r. Proszę o pomoc.

Post autor: radomiro » 07 cze 2012, 8:26

Witam :)
i kończąc całą historię...Lancia pojechała do Czech.Sąsiad zza południowej granicy przyjechał po nią z lawetą,oglądał całe 10 minut i "zabrał",dodam tylko że był to trzeci oglądający samochód na żywo.Nasi polscy miłośnicy marki ograniczali się jedynie do propozycji w stylu daję 5 tys pln,mądrzenia się że samochód nie jest oryginalny i proszenia o dodatkowe zdjęcia heh ;)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
radomiro
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 08 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Chcę kupić Delte HF Turbo z 91 r. Proszę o pomoc.

Post autor: radomiro » 07 cze 2012, 8:30

ps.oczywiście sprzedaż delty to nie koniec mojej przygody z marką Lancia ;)

Rafako

Re: Chcę kupić Delte HF Turbo z 91 r. Proszę o pomoc.

Post autor: Rafako » 07 cze 2012, 9:19

Gratulujemy : ok2 :
A poldka jeszcze masz, bo coś z allegro zniknął :?: ;)
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
radomiro
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 08 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Chcę kupić Delte HF Turbo z 91 r. Proszę o pomoc.

Post autor: radomiro » 07 cze 2012, 15:13

...a poldek pojechał do...Warszawy :) z Warszawy przyjechał 1,5 roku wcześniej i do Warszawy wrócił ;)na chwilę obecną zostało już tylko BMW 320 z 1980r.Piękne auto,pewnie nie przysporzę sobie popularności,ale...mniej awaryjne i mniej żarłoczne od włoskich piękności ;)) choć jak już wspomniałem to nie koniec mojej przygody z "włoszczyzną" :)
pzdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Delta I/Prisma”