Delta II - pare pytań na początek

Moderator: stabraf

Brenq
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 4
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:58
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Delta II - pare pytań na początek

Post autor: Brenq » 30 paź 2011, 23:13

Witam,

Jestem nowy wiec jak nie ten dział to nie zabijajcie od razu:) A wiec do rzeczy:) Dzis kupiłem Delte II 96r LE od znajomej znajomego:) Blacha wyglada ok, wiec pomyslałem ze z reszta sobie poradze, cena była okazyjna wiec kupiłem:) Mam silnik 1.6, wg informacji w dowodzie rejestracyjnym 66KW czyli 90KM. Nie działa sprzegło - ślizga strasznie, nagrzewnica do wymiany bo leci woda do srodka, nie działa predkosciomierz, cały czas tyka przekaźnik niewiem jeszcze od czego, nie ma recznego, i pewnie jeszcze sporo rzeczy wyjdzie w praniu. W każdym razie lubie grzebac i moze dojde z tym do ładu. No i tu zaczynaja sie moje pytania:

1.Sprzegło LUK? dobra firma wystarczy do tego modelu?? Sprzegło jest hydrauliczne czy na linke?
2.Jak dokopać sie do nagrzewnicy, zeby było szybko i bez problemu?
3.Co do licznika? troche mnie wkurza ze wskazówki sa tak wysoko przy wyłaczonym silniku ale coz niech juz bedzie, ale obrotomierz działa tylko mam problem z samym licznikiem. Tu rodzi sie pytanie? czy jest to licznik elektryczny czy na linke? i jak sprawdzic czy padł licznik czy np impulsator??
4. Czy licznik z dodatkowymi zegarami od 2.0 podejdzie do mojej? czy wymaga to jakichs kombinacji?? takie samo pytanie do foteli recaro z HPE turbo?

Na poczatek tyle:) mam nadzieje ze dojde z tym do ładu:)
Pozdrawiam:)

No i jeszcze jedno pytanie? jaka jest roznica miedzi silnikiem 90KM a 103KM? Rozumiem ze to wersja na niemcy i cała ta zabawa z podatkami w tamtych czasach. Przerabiałem ten problem w Civic'u, ale czy tu tak jak w Hondzie jest prosty sposób zeby zlikwidowac to ograniczenie?

Brenq
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 4
Rejestracja: 30 paź 2011, 22:58
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Delta II - pare pytań na początek

Post autor: Brenq » 04 lis 2011, 18:20

nikt nic nie wie? czy nie chcecie powiedzieć??:>:>:>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Delta II/Dedra/Dedra SW”