Lybra SW za 8-10tyś?

Moderator: stabraf

Kris
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1185
Rejestracja: 13 lip 2010, 22:29
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Gorzyce (woj.śląskie)

Re: Lybra SW za 8-10tyś?

Post autor: Kris » 16 sie 2012, 15:01

ja też mam już w okolicach 250tys na liczniku... czyli chyba będę musiał na szrot zawieźć bo z takim przebiegiem nikt mi Lilki nie kupi... albo pojadę do "mechanika" i mi zrobi 170tys :) i pewnie w pakiecie ma wypełnione orydżinal książki serwisowe - wtedy to się "na pniu sprzeda".
było Uno 1.0, Bravo 1.2 16V, była Lybra LX SW 1.8 LPG, była Croma 1,9 150KM jest Lancia Ypsilon Platino 0.9 i Ford Galaxy

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: Lybra SW za 8-10tyś?

Post autor: Gros » 16 sie 2012, 15:55

Kris pisze:ja też mam już w okolicach 250tys na liczniku... czyli chyba będę musiał na szrot zawieźć bo z takim przebiegiem nikt mi Lilki nie kupi... albo pojadę do "mechanika" i mi zrobi 170tys :) i pewnie w pakiecie ma wypełnione orydżinal książki serwisowe - wtedy to się "na pniu sprzeda".
Kurcze to daj mi tego mechaniora :D moze moją odmłodzi z 558tys :lol: na 194 hihihi
:lol: : gafa : :bitwa:

Awatar użytkownika
vanisch
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6287
Rejestracja: 04 sie 2006, 0:00
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Tarnów

Re: Lybra SW za 8-10tyś?

Post autor: vanisch » 16 sie 2012, 16:08

Wpisz w google czy allegro korekta licznika i po problemie :lol:
Były:
Dedra 1.6 IE, Dedra 1.8 16v VVT, Dedra 2.0 16v, Dedra 1.6 16v LPG
Delta 1.6 16v, Delta 2.0 16v,
Delta VVT i 2.0 16v Turbo na części
Lybra 2.0 20v Emblema
Megane mkI ph2 1.9dCi, Polonez Caro Plus GLI, Golf mk2 GT, Poldolot Cargo Plus GSi
Ulysse, Doblo Malibu, Peugeot 207, Fiat Doblo, Pro_Ceed, IS200
GTC, Meriva, Vectra
Berlingo
Są:
BMW + 3x Dedra + K V6 + Yaris Verso + Vibe + SC Sporting

trybi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 167
Rejestracja: 21 gru 2009, 0:38
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Lybra SW za 8-10tyś?

Post autor: trybi » 16 sie 2012, 21:02

Sroqraf pisze:Właśnie tego oczekuję od auta. Wiek i status mój każe szukać auta pozwalającego podróżować w ciszy i spokoju, a dynamika potrzebna tylko do sprawnego wyprzedzania - moje założenia. Wolę eco-driving niż rolownie asfaltu, ale jak trzeba "przytupem" to auto musi jechać. Tego nie mam obecnie, a bardzo mi tego brakuje. Wiem już, że Lybra to strzał w 10.
Witaj,
do tego roku użytkowałem tylko auta zasilane LPG i z silnikami poniżej 2 l pojemności, jako zwolennik LPG diesla w ogóle nie brałem pod uwagę przy wyborze następnego auta, ale śledziłem różne fora internetowe dotyczące interesujących mnie aut, aż tu nagle pojawiła się 500 km ode mnie Lybra, może nie w "igła stanie" ale za to w niskiej cenie, dobrym roczniku, fajnym wyposażeniu i z (jak się później okazało, a czytanie tego forum to potwierdziło) świetnym silnikiem 2.4 JTD. To była najszybsza decyzja dotycząca kupna auta, jeden telefon, potwierdzenie daty odbioru i była u nas :)
Od siebie dodam, że na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie jazdy wolnossącą 4-cylindrową benz/lpg, w tym miesiącu 2 razy zrobiliśmy trasę Bydgoszcz-Władysławowo, i jazda tym "ropniakiem" na trasie to czysta przyjemność, a wyprzedzanie wywołuje uśmiech od ucha do ucha.
No i jak zapewne doczytałeś na forum, wśród nas jest "Mag Dominik", dzięki któremu nasze JTD za sprawą jego czar-mary dostają nowe (lepsze) życie.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Lybra SW za 8-10tyś?

Post autor: Nat » 17 sie 2012, 15:17

A ja, na bazie swoich aut zasilanych różnorakimi paliwami - wyznaję zasadę, że diesel to jest dobry, jak się jeździ głównie w dalekie trasy, a jeżeli większość jazd będzie w mieście - to już niekoniecznie.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

death knight
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 58
Rejestracja: 03 gru 2011, 13:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Lybra SW za 8-10tyś?

Post autor: death knight » 17 sie 2012, 15:48

Witam,
A propos tematu, to ja ze Swoją też szukaliśmy czegoś takiego, a skończyło się na Kappie Coupe :D

Rafako

Re: Lybra SW za 8-10tyś?

Post autor: Rafako » 17 sie 2012, 15:50

Nat pisze:A ja, na bazie swoich aut zasilanych różnorakimi paliwami - wyznaję zasadę, że diesel to jest dobry, jak się jeździ głównie w dalekie trasy, a jeżeli większość jazd będzie w mieście - to już niekoniecznie.
A czemu :?:
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
brygadzista1
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2675
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:48
Imię: Hubert
Lokalizacja: Solec/Wolsztyn/Reklinek

Re: Lybra SW za 8-10tyś?

Post autor: brygadzista1 » 17 sie 2012, 20:30

Nat pisze:A ja, na bazie swoich aut zasilanych różnorakimi paliwami - wyznaję zasadę, że diesel to jest dobry, jak się jeździ głównie w dalekie trasy, a jeżeli większość jazd będzie w mieście - to już niekoniecznie.
Jeszcze zależy jaki Diesel, jest kilka silników Dieslowskich stworzonych specjalnie z myślą o miejskich autach, 1.4 HDi, 1.5 DCI, 1.2 TDI, 14 TDI, 1.3 JTD - to nie są demony stworzone do grzania po autostradzie. A i w Lybrze 1.9 JTD w mieście sprawuje się nieźle. Silniki o których piszesz to klekociki które przełamują barierę 2 litrów i w mieście nie wykorzystuje się ich potencjału.
Była:Piękna Lybra 1.9 JTD 115
Tysiące części do modeli: THESIS/LYBRA/PHEDRA/KAPPA oraz inne włoskie marki
SZUKASZ WŁOSKIEGO AUTA? POMOGĘ CI W ZNALEZIENIU ZADBANEGO EGZEMPLARZA
SPROWADZANIE SAMOCHODÓW NA ZAMÓWIENIE - 781952180
WYBIERZ MAILA ZAMIAST PW - it.carczesci@gmail.com

Awatar użytkownika
Sroqraf
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 32
Rejestracja: 15 sie 2012, 19:18
Lokalizacja: Piła

Re: Lybra SW za 8-10tyś?

Post autor: Sroqraf » 18 sie 2012, 22:14

@brygadzista1, jak będę miał określony budżet i wolną rękę, zgłoszę się do Ciebie o pomoc w zakupie. Liczę, że się dogadamy:) Mówią, że zjadłeś zęby na Lybrach :)
Dawniej Renault Megane 1,4 16V LPG grandtour -> obecnie Citroen C5 Mk1 2.0 16V LPG
Zapraszam do lektury bloga http://motoskwer.blogspot.com/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lybra/Lybra SW”