Lybra SW - pytania o zestaw BOSE

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
pawelc
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 85
Rejestracja: 27 cze 2014, 22:14
Imię: Paweł
Lokalizacja: Wrocław

Lybra SW - pytania o zestaw BOSE

Post autor: pawelc » 29 cze 2014, 12:49

Zestaw audio BOSE to jedna z rzeczy, która bardzo mnie do Lybry przekonuje.

Jak to właściwie z nim jest?

1. Czy ktoś z was robił jakies pomiary akustyczne i porownywal go z z zestawem "no name"?
2. Jakie głośniki (marka) siedzą w Lybrach, które nie mają BOSE?
3. Wikipedia serwuje coś takiego: "System Bose był montowany w większości wersji wyposażenia (oprócz najniższej), a na jego potrzeby wnętrze samochodu zostało maksymalnie wyciszone." Co to za wyciszenie? Czy było montowane tylko w autach z BOSE i jak sie ma poziom halasu w porownaniu do Lybr bez wyciszenia"?

Burgi
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2020, 20:42
Imię: Maciej

Re: Lybra SW - pytania o zestaw BOSE

Post autor: Burgi » 12 maja 2020, 11:11

Mam dwie Lybry, starsza z Bose, młodsza bez. Rzeczywiście starsza trochę cichsza. Gdzie różnica nie wiem, podejrzewam że różnic w wyciszeniu nie ma tylko inne opony, tureckie wielosezonowe bardziej hałasują. Różnica w jakości muzyki zauważalna (na korzyść Bose).
Mam za to inny problem. Miernik poziomu paliwa przy niższych stanach w baku, przekłamuje. Nie podaje prawdziwego stanu, strzałka stoi w połowie skali, zato przedwcześnie zapala się dioda rezerwy. Na potencjometrze, przy pompie paliwa, napięcie przy niskich położeniach pływaka od 1 volt do 2 v. Czy to prawidlowe? Maksymalnie, przy wyższych stanach w baku, osiąga 5 volt i wtedy niestabilnie ale strzałka podnosi się ponad połowę skali. Czy ktoś mi coś podpowie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lybra/Lybra SW”