Kappa - Czy będzie Miłość od pierwszego wejrzenia?

Moderator: stabraf

maatohewetbi
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 37
Rejestracja: 07 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Radom

Kappa - Czy będzie Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: maatohewetbi » 07 gru 2008, 21:00

Witajcie!Jestem tutaj nowy i na początku chciałem się Wam przedstawić.Mam na imię Marcin,mam 25 lat i póki co jeżdżę Mitsubishi Carisma 1.6 16v. Samochodzik bardzo fajny, no ale brakuje tego czegoś...brakuje mi luksusu!Jeździłem już dość komfortowym samochodem (Opel Omega B), no ale szukam czegoś naprawdę ekstra dla siebie.Mój kuzyn kupił sobie jakiś czas temu Kappę i trochę mnie zaskoczył tym faktem.Myślałem,że Lancia to takie samo g...jak inne włoskie samochody, więc zacząłem szukać coś na temat tej marki...i tu bardzo miło się zaskoczyłem.Okazało się, że Kappa ma super recenzje gdziekolwiek nie spojrzę.Zwracam się więc do Was forumowicze o kilka słów które przekonałyby mnie do tego samochodziku. Z góry przepraszam moderatorów, jestem nowy, więc wybaczcie mi jeżeli umieściłem temat nie w tym dziale.Pozdrawiam Was serdecznie!
Aha,zapomniałbym.Naczelną cechą która zaważy nad tym czy kupię Kappę jest przede wszystkim komfort.Dlatego proszę Was, napiszcie coś na temat komfortu w Kappie.Lubię bowiem jeździć samochodem i czuć, że płynę : yesyes :
Miłość do samochodów przesłania mi cały świat...

przemas81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2299
Rejestracja: 11 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Chojnice/Hünxe
Kontakt:

Re: Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: przemas81 » 07 gru 2008, 21:09

"maatohewetbi" pisze:Witajcie!Jestem tutaj nowy i na początku chciałem się Wam przedstawić.Mam na imię Marcin,mam 25 lat i póki co jeżdżę Mitsubishi Carisma 1.6 16v. Samochodzik bardzo fajny, no ale brakuje tego czegoś...brakuje mi luksusu!Jeździłem już dość komfortowym samochodem (Opel Omega B), no ale szukam czegoś naprawdę ekstra dla siebie.Mój kuzyn kupił sobie jakiś czas temu Kappę i trochę mnie zaskoczył tym faktem.Myślałem,że Lancia to takie samo g...jak inne włoskie samochody, więc zacząłem szukać coś na temat tej marki...i tu bardzo miło się zaskoczyłem.Okazało się, że Kappa ma super recenzje gdziekolwiek nie spojrzę.Zwracam się więc do Was forumowicze o kilka słów które przekonałyby mnie do tego samochodziku. Z góry przepraszam moderatorów, jestem nowy, więc wybaczcie mi jeżeli umieściłem temat nie w tym dziale.Pozdrawiam Was serdecznie!
Aha,zapomniałbym.Naczelną cechą która zaważy nad tym czy kupię Kappę jest przede wszystkim komfort.Dlatego proszę Was, napiszcie coś na temat komfortu w Kappie.Lubię bowiem jeździć samochodem i czuć, że płynę : yesyes :


więc kupuj kappę :D
Lancia Phedra 2.0 desel...Auto na codzien mojej zonki
Lancia Delta 2.0 turbo-moja zabawka-poki co w czesciach
Volvo xc 90- wół roboczy
Yamaha r1 RN09 plus FZR 600-moje
Aprilia rs125.....poczatki przygody z dwoma kolami mojej zonki

Byly kappy 2.4 lpg +2.4 tds,zeta 2.0 turbo,lybra 1.9 jtd

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: Nat » 07 gru 2008, 21:24

Kup Thesis.
Poznaj wloskie samochody, szybko zauwazysz, że pisanie o nich per g... to głupota tych, co się wychowali na kancie albo kaszlu, a teraz mają zdrutowanego golfa III :lol: i leczą kompleksy :)

Ja się przesiadłem 3 lata temu na Lancię też z japończyka (z Hondy Accord) i była to bardzo udana zamiana : ok2 :
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

maatohewetbi
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 37
Rejestracja: 07 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Radom

Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: maatohewetbi » 07 gru 2008, 21:31

Na Thesis to mało mam kaski...myślę o Kappie...
Miłość do samochodów przesłania mi cały świat...

Awatar użytkownika
MICHU
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2199
Rejestracja: 09 sie 2008, 0:00
Lokalizacja: Krosno

Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: MICHU » 07 gru 2008, 21:35

a może LYBRA :P
Dacia Duster 1,2 TCE 4x4 2017, PF 126 ST 1983, Lancia Voyager 3,6 Platinum '14.

w przeszłości z marki: Dedra 91r., lybra 1,9 jtd lx 2002r, lybra intensa 2003r. 2,4 jtd, lybra intensa 1,9 jtd 2002, lybra 2,0 comfortronic 2000r, lybra intensa 2003r. 2,4 jtd, ypsilon 1,3 multijet automat 2005r., lybra 1,9 jtd ls 2002r, Thesis emblema 2,4 jtd 2005r., THESIS EMBLEMA 3.0 V6 + lpg STAG, Thesis Emblema 2.0T, Lancia Voyager 2,8 CRD GOLD '12.

maatohewetbi
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 37
Rejestracja: 07 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Radom

Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: maatohewetbi » 07 gru 2008, 21:43

Lybra też fajna...ale jakoś bardziej mi pasuje Kappa...ta spokojna linia nadwozia bardziej do mnie trafia...
Miłość do samochodów przesłania mi cały świat...

Awatar użytkownika
INTEGRALE
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 833
Rejestracja: 08 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Sanok

Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: INTEGRALE » 07 gru 2008, 21:45

Kupił bym Kappe gdybym miał kase, chętnie bym się przesiadł ze AR155 do Kappy :wink:
Subtelne autko, stonowane i bardzo reprezentacyjne 8)
Lancia Delta HF Integrale Evoluzione

kappa96
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 816
Rejestracja: 07 sty 2007, 0:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: kappa96 » 07 gru 2008, 22:37

"przemas81" pisze:
"maatohewetbi" pisze:Witajcie!Jestem tutaj nowy i na początku chciałem się Wam przedstawić.Mam na imię Marcin,mam 25 lat i póki co jeżdżę Mitsubishi Carisma 1.6 16v. Samochodzik bardzo fajny, no ale brakuje tego czegoś...brakuje mi luksusu!Jeździłem już dość komfortowym samochodem (Opel Omega B), no ale szukam czegoś naprawdę ekstra dla siebie.Mój kuzyn kupił sobie jakiś czas temu Kappę i trochę mnie zaskoczył tym faktem.Myślałem,że Lancia to takie samo g...jak inne włoskie samochody, więc zacząłem szukać coś na temat tej marki...i tu bardzo miło się zaskoczyłem.Okazało się, że Kappa ma super recenzje gdziekolwiek nie spojrzę.Zwracam się więc do Was forumowicze o kilka słów które przekonałyby mnie do tego samochodziku. Z góry przepraszam moderatorów, jestem nowy, więc wybaczcie mi jeżeli umieściłem temat nie w tym dziale.Pozdrawiam Was serdecznie!
Aha,zapomniałbym.Naczelną cechą która zaważy nad tym czy kupię Kappę jest przede wszystkim komfort.Dlatego proszę Was, napiszcie coś na temat komfortu w Kappie.Lubię bowiem jeździć samochodem i czuć, że płynę : yesyes :


więc kupuj kappę :D
Koniecznie, naprawdę warto : yesyes : : yesyes : : yesyes :

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Re: Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: skyblu » 07 gru 2008, 22:47

"maatohewetbi" pisze:Witajcie!Jestem tutaj nowy i na początku chciałem się Wam przedstawić.Mam na imię Marcin,mam 25 lat i póki co jeżdżę Mitsubishi Carisma 1.6 16v. Samochodzik bardzo fajny, no ale brakuje tego czegoś...brakuje mi luksusu!Jeździłem już dość komfortowym samochodem (Opel Omega B), no ale szukam czegoś naprawdę ekstra dla siebie.Mój kuzyn kupił sobie jakiś czas temu Kappę i trochę mnie zaskoczył tym faktem.Myślałem,że Lancia to takie samo g...jak inne włoskie samochody, więc zacząłem szukać coś na temat tej marki...i tu bardzo miło się zaskoczyłem.Okazało się, że Kappa ma super recenzje gdziekolwiek nie spojrzę.Zwracam się więc do Was forumowicze o kilka słów które przekonałyby mnie do tego samochodziku. Z góry przepraszam moderatorów, jestem nowy, więc wybaczcie mi jeżeli umieściłem temat nie w tym dziale.Pozdrawiam Was serdecznie!
Aha,zapomniałbym.Naczelną cechą która zaważy nad tym czy kupię Kappę jest przede wszystkim komfort.Dlatego proszę Was, napiszcie coś na temat komfortu w Kappie.Lubię bowiem jeździć samochodem i czuć, że płynę : yesyes :


...Twoje doswiadczenie z włoskimi autami jest, dość określone,
nie sądzę by po tak reprezentacyjnym wozie Omedze,
Kappa by Cię usatysfakcjonowała, poszukaj czegoś sprawdzonego
popularnego, nie będziesz się czuć wyobcowany z tłumu aut.......)

pozdrawiam :D
LANCIA KAPPA JTD sedan-była
Alfa Romeo 166 JTD jest
Krzysiek
Projekty Wnętrz

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: Nat » 08 gru 2008, 10:12

"maatohewetbi" pisze:Lubię bowiem jeździć samochodem i czuć, że płynę : yesyes :
Twoje kryteria, spośród włoskich aut wypełnia nawet tyski Fiat Panda :wink: (można kliknąć w obrazek)


http://www.blogcdn.com/www.autoblog.com ... b-fia-.jpg[/img]

P.S. to oczywiście żart :lol:
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
kaeres
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1404
Rejestracja: 20 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Wodzislaw Sl., Poland

Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: kaeres » 08 gru 2008, 10:20

Może to dziwne ale też się przesiadłem z japończyka - Mitsubishi Colt.
Miśki to zawodowe samochody ale akurat taki hatch to dla młodszych.
I faktycznie o Lanciach miałem takie samo zdanie jak Ty, a to tylko dlatego, że byłem niedoinformowany w tej kwestii.
Wada i zaleta z tego wypływa.
Zaleta taka, że masz indywidualne autko, którego nie trafisz kamieniem jeżeli rzucisz z okna mieszkania blokowego bo stoi TYLKO JEDNA TWOJA SZTUKA. Dwa, są tanie jak barszcz bo są niedoceniane i na wtórnym rynku tak to właśnie wygląda. Kolejną zaletą masz to, że samochód masz wyposażony za połowę kwoty np. Passata.
Wada to niestety spore trudności przy odsprzedaży.

Jak się pylniesz Kappą to daj znać czy zmieniasz zdanie o Lanciach.

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Re: Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: skyblu » 08 gru 2008, 10:52

"Nat" pisze:
"maatohewetbi" pisze:Lubię bowiem jeździć samochodem i czuć, że płynę : yesyes :
Twoje kryteria, spośród włoskich aut wypełnia nawet tyski Fiat Panda :wink: (można kliknąć w obrazek)


http://www.blogcdn.com/www.autoblog.com ... b-fia-.jpg[/img]

P.S. to oczywiście żart :lol:
ale Pan Samochodzik jeżdził alfą
LANCIA KAPPA JTD sedan-była
Alfa Romeo 166 JTD jest
Krzysiek
Projekty Wnętrz

Awatar użytkownika
ananas1991
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 44
Rejestracja: 13 kwie 2008, 0:00
Lokalizacja: Chorzów

Re: Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: ananas1991 » 08 gru 2008, 18:23

"skyblu" pisze:
"Nat" pisze:
"maatohewetbi" pisze:Lubię bowiem jeździć samochodem i czuć, że płynę : yesyes :
Twoje kryteria, spośród włoskich aut wypełnia nawet tyski Fiat Panda :wink: (można kliknąć w obrazek)


http://www.blogcdn.com/www.autoblog.com ... b-fia-.jpg[/img]

P.S. to oczywiście żart :lol:
ale Pan Samochodzik jeżdził alfą
Pan Samochodzik nie jeździł alfą ale Ferrari Superamerica... :D

Awatar użytkownika
misiekk
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 228
Rejestracja: 25 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Środa Wlkp.

Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: misiekk » 08 gru 2008, 19:15

"maatohewetbi" pisze:Lybra też fajna...ale jakoś bardziej mi pasuje Kappa...ta spokojna linia nadwozia bardziej do mnie trafia...
Jak kupisz, będziesz zadowolony :D
Lancia Kappa 2.4 JTD - była :bialaflaga:
Lancia Lybra 1.8 SW - była

przemas81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2299
Rejestracja: 11 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Chojnice/Hünxe
Kontakt:

Re: Miłość od pierwszego wejrzenia?

Post autor: przemas81 » 08 gru 2008, 19:30

"skyblu" pisze:
"maatohewetbi" pisze:Witajcie!Jestem tutaj nowy i na początku chciałem się Wam przedstawić.Mam na imię Marcin,mam 25 lat i póki co jeżdżę Mitsubishi Carisma 1.6 16v. Samochodzik bardzo fajny, no ale brakuje tego czegoś...brakuje mi luksusu!Jeździłem już dość komfortowym samochodem (Opel Omega B), no ale szukam czegoś naprawdę ekstra dla siebie.Mój kuzyn kupił sobie jakiś czas temu Kappę i trochę mnie zaskoczył tym faktem.Myślałem,że Lancia to takie samo g...jak inne włoskie samochody, więc zacząłem szukać coś na temat tej marki...i tu bardzo miło się zaskoczyłem.Okazało się, że Kappa ma super recenzje gdziekolwiek nie spojrzę.Zwracam się więc do Was forumowicze o kilka słów które przekonałyby mnie do tego samochodziku. Z góry przepraszam moderatorów, jestem nowy, więc wybaczcie mi jeżeli umieściłem temat nie w tym dziale.Pozdrawiam Was serdecznie!
Aha,zapomniałbym.Naczelną cechą która zaważy nad tym czy kupię Kappę jest przede wszystkim komfort.Dlatego proszę Was, napiszcie coś na temat komfortu w Kappie.Lubię bowiem jeździć samochodem i czuć, że płynę : yesyes :


...Twoje doswiadczenie z włoskimi autami jest, dość określone,
nie sądzę by po tak reprezentacyjnym wozie Omedze,
Kappa by Cię usatysfakcjonowała, poszukaj czegoś sprawdzonego
popularnego, nie będziesz się czuć wyobcowany z tłumu aut.......)

pozdrawiam :D

powiem krótko omegą b kombi trzasnąłem więcej kilosów niz innymi autami razem wziętymi była super chcaiałem przy takiej zostać płynąłeś po asfalcie napęd na tył super wozio ale po kontakcie z kappą wszystko było jasne tylko lusia dużo lepsza pod względem jakości i wyglądu wnętrza a i tak samo pływasz po asfalcie jak nie lepiej- co do stwierdzenia że tania to się nie zgodze jak tanio kupisz to dwa razy tyle możesz włożyć więc na to nie patrzmy -zresztą tak jest z każdym autem
wybór należy do ciebie :wink:
Lancia Phedra 2.0 desel...Auto na codzien mojej zonki
Lancia Delta 2.0 turbo-moja zabawka-poki co w czesciach
Volvo xc 90- wół roboczy
Yamaha r1 RN09 plus FZR 600-moje
Aprilia rs125.....poczatki przygody z dwoma kolami mojej zonki

Byly kappy 2.4 lpg +2.4 tds,zeta 2.0 turbo,lybra 1.9 jtd

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kappa/Kappa SW/Kappa Coupe”