Chce kupić Kappe JTD

Moderator: stabraf

KrzychuKrzys
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 72
Rejestracja: 28 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: Zach-pom

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: KrzychuKrzys » 02 lut 2012, 23:07

michal1045 pisze:A mi się wydaje, że jeżeli ktoś chce kupić bezawaryjne, mało palące, tanie autko w eksploatacji to po prostu niech zapomni o Kappie :!:
Na takiej zasadzie kupiłem sobie Opla jako woła roboczego.
Rok jazdy i 3000zł w naprawy, czyli drugie tyle ile kosztował.

Jak ktoś mi mówi że niemieckie są super bezawaryjne to mnie bierze na śmiech. Kolega ma od Octavię 1.9TDI, 270 000km (jego ojciec kupił w salonie). Gość teraz pieniądze inwestuje w naprawy a połowa rzeczy dalej w niej nie działa.

leigreb
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 48
Rejestracja: 30 sty 2012, 9:43

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: leigreb » 03 lut 2012, 0:19

KrzychuKrzys pisze:
michal1045 pisze:A mi się wydaje, że jeżeli ktoś chce kupić bezawaryjne, mało palące, tanie autko w eksploatacji to po prostu niech zapomni o Kappie :!:
Na takiej zasadzie kupiłem sobie Opla jako woła roboczego.
Rok jazdy i 3000zł w naprawy, czyli drugie tyle ile kosztował.

Jak ktoś mi mówi że niemieckie są super bezawaryjne to mnie bierze na śmiech. Kolega ma od Octavię 1.9TDI, 270 000km (jego ojciec kupił w salonie). Gość teraz pieniądze inwestuje w naprawy a połowa rzeczy dalej w niej nie działa.
Dlatego wole już ewentualne naprawy robić w Kappie niż w passacie czy golfie .

Krzysiek82
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 963
Rejestracja: 16 lip 2009, 7:30
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Brzeg

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: Krzysiek82 » 03 lut 2012, 9:28

devil-85 pisze:JTD Jest To Dno;) dość że będziesz siedział przy zawieszeniu w kappie to jeszcze wiecznie pod maska i nie słuchaj pierdół które ci tu piszą popatrz na ceny napinacze pompy itd kappa only PB 2.0 vis bądź turbo poza tym że te JTD ma kopa to nie ma nic więcej w sobie:) spalaniem nie powala bo w mrozy do 10 możesz spokojnie dojść tyle spali ci 2.0 w Pb a gazu spali ci 12 litrów.JTD powali cię tylko utrzymaniem i awariami spójrz w dział sprzedam ile jest kapp do sprzedania w jtd a ile benzyn:) nie daj się naciągnąć na ten shit poczytaj chodź by tu na forum ile jest problemów z tym silnikiem JTD dział jest bardzo rozbudowany wiec proponuje dużą kawę i 4 -paka bro
Ale pierdoły...

JTD kolego to bardzo dobry i chwalony silnik. Zdziwię Cię pewnie bardzo, ale nawet na forum BMW przez poważnych forumowiczów... Także czasem lepiej się zastanowić przed naciśnięciem przycisku "Wyślij" po napisaniu posta.

meter
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 13
Rejestracja: 20 gru 2012, 11:32
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Kraków

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: meter » 28 maja 2013, 13:57

Witam. Żeby nie zaśmiecać forum kontynuuje w swoim dawnym poście . Oczywiście dalej szukam swojej wymarzonej kappy . Mam znowu kilka linków z kappami . Będę wdzięczny jak się co nieco wypowiecie na ich temat . 1. http://allegro.pl/lancia-k-2-4-jtd-bezw ... 14939.html może taka : i mieć większy rozmach gotówkowy , żeby ją ogarnąć ? 2. http://otomoto.pl/lancia-kappa-kup-tera ... 90243.html i 3. http://otomoto.pl/lancia-kappa-2-4-jtd-C29297511.html Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ramzes_II
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 2543
Rejestracja: 02 lis 2009, 0:06
Imię: Dominik
Lokalizacja: Dębica, podkarpackie

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: Ramzes_II » 28 maja 2013, 14:16

Ta z drugiego linku wyglada dobrze w srodku. Niepowycierana.
Jedynka - zdjac pokrowce - jak fotel kierowcy wyglada.
Trójka ? tez niezła na 1 rzut oka.
Trzeba pojechać, obmacac, kompem się wpiąć... i cos wybrac.
Tuning oraz diagnostyka JTD, JTDm, TDI, CDI, HDI ... i HGW :D

>>>>>>>>>>>>>>>>>>tel: 661-104-166
<<<<<<<<<<<<<<<<<<

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kappa/Kappa SW/Kappa Coupe”