Chce kupić Kappe JTD

Moderator: stabraf

Alan

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: Alan » 30 sty 2012, 16:51

Temat robi się coraz bardziej wesoły :)

Awatar użytkownika
kornel_95
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1128
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:38
Imię: Kornel
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: kornel_95 » 30 sty 2012, 19:29

Zaraz okaże się ze najlepszy silnik diesla to 3.0 z bmw ....
My mieliśmy lybre 2.4 jtd zrobiła ponad 300 tys i jakoś się nie sypał silnik a gdy innym w mrozy padały to on odpalał 3 podgrzania świec i chodzi..
Teraz tez mamy 2.4jtd i tez chodzi po prostu trzeba umieć dbać o silnik i jak już coś robić to zrobić raz a porządnie a nie po łepkach ze teraz to wymienię a za 2 miesiące to...
Jeszcze dodam ze każdy silnik chodzi tak jak się o niego dba i tyle
JEST

Lancia Thema SW 2.0 turbo :)
BYŁA
Lancia Lybra 1.9JTD
Lancia Kappa 2.4jtd
Alfa Romeo 166 3.0 Sportronic
Alfa Romeo 166 2.5 Sportronic

leigreb
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 48
Rejestracja: 30 sty 2012, 9:43

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: leigreb » 30 sty 2012, 19:33

teraz to ja już nie wiem hehhe :D ale dzieki za podpowiedzi :)

Awatar użytkownika
kornel_95
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1128
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:38
Imię: Kornel
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: kornel_95 » 30 sty 2012, 19:36

devil-85 pisze:JTD Jest To Dno;) dość że będziesz siedział przy zawieszeniu w kappie to jeszcze wiecznie pod maska i nie słuchaj pierdół które ci tu piszą popatrz na ceny napinacze pompy itd kappa only PB 2.0 vis bądź turbo poza tym że te JTD ma kopa to nie ma nic więcej w sobie:) spalaniem nie powala bo w mrozy do 10 możesz spokojnie dojść tyle spali ci 2.0 w Pb a gazu spali ci 12 litrów.JTD powali cię tylko utrzymaniem i awariami spójrz w dział sprzedam ile jest kapp do sprzedania w jtd a ile benzyn:) nie daj się naciągnąć na ten shit poczytaj chodź by tu na forum ile jest problemów z tym silnikiem JTD dział jest bardzo rozbudowany wiec proponuje dużą kawę i 4 -paka bro
To jak ty jeździsz ze jtd pali ci 10 litrów chyba cały czas deska i 180km/h
JEST

Lancia Thema SW 2.0 turbo :)
BYŁA
Lancia Lybra 1.9JTD
Lancia Kappa 2.4jtd
Alfa Romeo 166 3.0 Sportronic
Alfa Romeo 166 2.5 Sportronic

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: Gros » 30 sty 2012, 19:40

kornel_95 pisze:Zaraz okaże się ze najlepszy silnik diesla to 3.0 z bmw ....
My mieliśmy lybre 2.4 jtd zrobiła ponad 300 tys i jakoś się nie sypał silnik a gdy innym w mrozy padały to on odpalał 3 podgrzania świec i chodzi..
Teraz tez mamy 2.4jtd i tez chodzi po prostu trzeba umieć dbać o silnik i jak już coś robić to zrobić raz a porządnie a nie po łepkach ze teraz to wymienię a za 2 miesiące to...
Jeszcze dodam ze każdy silnik chodzi tak jak się o niego dba i tyle
Kornel i tu zonk 3.0 diesel BMW jest bardzo dobry i teraz to pojechałes :lol: po niewiedzy
:lol: : gafa : :bitwa:

Awatar użytkownika
kornel_95
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1128
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:38
Imię: Kornel
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: kornel_95 » 30 sty 2012, 19:43

Gros pisze:
kornel_95 pisze:Zaraz okaże się ze najlepszy silnik diesla to 3.0 z bmw ....
My mieliśmy lybre 2.4 jtd zrobiła ponad 300 tys i jakoś się nie sypał silnik a gdy innym w mrozy padały to on odpalał 3 podgrzania świec i chodzi..
Teraz tez mamy 2.4jtd i tez chodzi po prostu trzeba umieć dbać o silnik i jak już coś robić to zrobić raz a porządnie a nie po łepkach ze teraz to wymienię a za 2 miesiące to...
Jeszcze dodam ze każdy silnik chodzi tak jak się o niego dba i tyle
Kornel i tu zonk 3.0 diesel BMW jest bardzo dobry i teraz to pojechałes :lol: po niewiedzy
Dlaczego po niewiedzy czy ja skrytykowałem ten silnik ?? no chyba nie powiedziałem tylko ze okaże się ze to najlepszy diesel... Bo moim zdaniem to tez jest dobry diesel np ze względu na jego kulturę pracy :) Która jest piękna ...
JEST

Lancia Thema SW 2.0 turbo :)
BYŁA
Lancia Lybra 1.9JTD
Lancia Kappa 2.4jtd
Alfa Romeo 166 3.0 Sportronic
Alfa Romeo 166 2.5 Sportronic

Awatar użytkownika
wojciech711
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1233
Rejestracja: 18 lut 2011, 22:51
Skype: wojciec711
Imię: Wojciech
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: wojciech711 » 30 sty 2012, 19:45

każdy jest dobry jak się odpowiedni0 zadba :D
znamy gości co strasznie narzekają na BMW 3.0D ale jak się leje to co w rowie płynie to są efekty 8-O
JEST
Lancia Kappa Coupe 2.0 16v turbo
Lancia Kappa BI-Color 2.4jtd
Miss Zlotu Sypniewo 2013 :D
Pierwsza V-ce Miss Zlotu Sielpia 2011 :)
BYŁA
Lancia Lybra 2.4jtd

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: Gros » 30 sty 2012, 19:48

kornel_95 pisze:
Gros pisze:
kornel_95 pisze:Zaraz okaże się ze najlepszy silnik diesla to 3.0 z bmw ....
My mieliśmy lybre 2.4 jtd zrobiła ponad 300 tys i jakoś się nie sypał silnik a gdy innym w mrozy padały to on odpalał 3 podgrzania świec i chodzi..
Teraz tez mamy 2.4jtd i tez chodzi po prostu trzeba umieć dbać o silnik i jak już coś robić to zrobić raz a porządnie a nie po łepkach ze teraz to wymienię a za 2 miesiące to...
Jeszcze dodam ze każdy silnik chodzi tak jak się o niego dba i tyle
Kornel i tu zonk 3.0 diesel BMW jest bardzo dobry i teraz to pojechałes :lol: po niewiedzy
Dlaczego po niewiedzy czy ja skrytykowałem ten silnik ?? no chyba nie powiedziałem tylko ze okaże się ze to najlepszy diesel... Bo moim zdaniem to tez jest dobry diesel np ze względu na jego kulturę pracy :) Która jest piękna ...
Tak masz rację -prace jeden i drugi ma piękną a zwłaszcza ten 218ps :D choć temu 230 :D nic nie brak
:lol: : gafa : :bitwa:

Awatar użytkownika
brygadzista1
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2675
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:48
Imię: Hubert
Lokalizacja: Solec/Wolsztyn/Reklinek

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: brygadzista1 » 30 sty 2012, 19:57

devil-85 pisze:JTD Jest To Dno;) dość że będziesz siedział przy zawieszeniu w kappie to jeszcze wiecznie pod maska i nie słuchaj pierdół które ci tu piszą popatrz na ceny napinacze pompy itd kappa only PB 2.0 vis bądź turbo poza tym że te JTD ma kopa to nie ma nic więcej w sobie:) spalaniem nie powala bo w mrozy do 10 możesz spokojnie dojść tyle spali ci 2.0 w Pb a gazu spali ci 12 litrów.JTD powali cię tylko utrzymaniem i awariami spójrz w dział sprzedam ile jest kapp do sprzedania w jtd a ile benzyn:) nie daj się naciągnąć na ten shit poczytaj chodź by tu na forum ile jest problemów z tym silnikiem JTD dział jest bardzo rozbudowany wiec proponuje dużą kawę i 4 -paka bro
Proponuje w nicku "v" zmienic na "b"... :lol: Po co takie głupoty gadasz? Wyjedź sobie dwiema Kappami na miasto jadna obok drugiej i jak Pb spali Ci tyle co JTD to pogratuluje. Owszem jeśli naprawiasz auta u Miecia który w swojej kolekcji ma juz 12 przecinaków i dwa razy tyle młotków to będziesz do niego często wracał, tym bardziej że auto kupisz pewnie za symboliczne 2 tys zł w promocji roku na allegro. Fakt dużo z tych aut ma juz za sobą wyprawe na Marsa na liczniku dlatego warto troche wyłożyć na zadbany egzemplarz.
Była:Piękna Lybra 1.9 JTD 115
Tysiące części do modeli: THESIS/LYBRA/PHEDRA/KAPPA oraz inne włoskie marki
SZUKASZ WŁOSKIEGO AUTA? POMOGĘ CI W ZNALEZIENIU ZADBANEGO EGZEMPLARZA
SPROWADZANIE SAMOCHODÓW NA ZAMÓWIENIE - 781952180
WYBIERZ MAILA ZAMIAST PW - it.carczesci@gmail.com

Rafako

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: Rafako » 30 sty 2012, 19:59

Piękną pracę to ma 200 konne, 6 litrowe amerykańskie V8. Ten cały fajans 2.4 jtd, 2.0 TDi, 1.9 dci, 530d to niestety przy takiej "fałce" klekoty na koks z biedaszybów :roll: :roll: :roll:
Niestety, jeździmy tym na co nas stać i jak byle kapeć trochę równiej chodzi i mniej dyma puszcza przy starcie, to chwalimy go pod niebiosa :D
ale pisanie o pięknej kulturze pracy w klekocie, to dla mnie czyste świętokradztwo :D
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kornel_95
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1128
Rejestracja: 13 cze 2011, 21:38
Imię: Kornel
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: kornel_95 » 30 sty 2012, 20:09

Moim zdaniem dźwięk rzędowej 6 czyli 530d jest Ładny jeśli chodzi o diesla :) A jeśli masz ładnie pracujący jtd to tez to jest miły dźwięk ...
Nasz kapec jakoś chodzi równo nie puszcza żadnego dymka pewnie nawet nie wie co to znaczy puścić dymek przy depnięciu :lol: :)
JEST

Lancia Thema SW 2.0 turbo :)
BYŁA
Lancia Lybra 1.9JTD
Lancia Kappa 2.4jtd
Alfa Romeo 166 3.0 Sportronic
Alfa Romeo 166 2.5 Sportronic

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: Gros » 30 sty 2012, 20:21

:D Olek :D
Blać suka czy ty musisz mnie krytykować wiecznie :D ;) hihih
:lol: : gafa : :bitwa:

Awatar użytkownika
lulu85
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1390
Rejestracja: 09 cze 2009, 21:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: lulu85 » 30 sty 2012, 20:22

brygadzista1 pisze:
devil-85 pisze:JTD Jest To Dno;) dość że będziesz siedział przy zawieszeniu w kappie to jeszcze wiecznie pod maska i nie słuchaj pierdół które ci tu piszą popatrz na ceny napinacze pompy itd kappa only PB 2.0 vis bądź turbo poza tym że te JTD ma kopa to nie ma nic więcej w sobie:) spalaniem nie powala bo w mrozy do 10 możesz spokojnie dojść tyle spali ci 2.0 w Pb a gazu spali ci 12 litrów.JTD powali cię tylko utrzymaniem i awariami spójrz w dział sprzedam ile jest kapp do sprzedania w jtd a ile benzyn:) nie daj się naciągnąć na ten shit poczytaj chodź by tu na forum ile jest problemów z tym silnikiem JTD dział jest bardzo rozbudowany wiec proponuje dużą kawę i 4 -paka bro
Proponuje w nicku "v" zmienic na "b"... :lol: Po co takie głupoty gadasz? Wyjedź sobie dwiema Kappami na miasto jadna obok drugiej i jak Pb spali Ci tyle co JTD to pogratuluje. Owszem jeśli naprawiasz auta u Miecia który w swojej kolekcji ma juz 12 przecinaków i dwa razy tyle młotków to będziesz do niego często wracał, tym bardziej że auto kupisz pewnie za symboliczne 2 tys zł w promocji roku na allegro. Fakt dużo z tych aut ma juz za sobą wyprawe na Marsa na liczniku dlatego warto troche wyłożyć na zadbany egzemplarz.
No i dobrze napisał.
Jeździj na krótkie dystanse JTD i PB i spalą tyle samo... Co on się nagrzewa w minutę do 90 stopni ? :-?
Mi po W-wie paliła bez oporu 10 litrów ON, 2.0 tdi palił mi po 13 litrów ON, TDS w okresie Styczeń - Marzec wyszło średnio 9,1 litra / 100
Mam kolegę, miał K 2.0 20v vis. i paliła po W-wie 9-10-11 litrów.

Wierzycie w jakieś magiczne cyferki na komputerach spalania, że Thesisy palą przy 200 km/h. 8 litrów a potem takie opowiastki na forum są ... Zaraz się dowiem z forum że Kappa ma opór powietrza Cx = 0,12 8-O
Były :
Kappa TDS, Kappa 2.0 20vt, Kappa JTD

Awatar użytkownika
facio
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 02 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: facio » 30 sty 2012, 20:27

To po co te chore dyskusje miałem już nie jednego disla ale mogę szczerze powiedzieć że jtd to jedna z najlepszych jednostek i na niej powstały wszystkie inne tdci i tym podobne PRZYKRO WŁOSI byli PIERWSI.
We Wroclawiu utworzylem mały klub kappy można poznać nas po rejestracjach wszystkie zaczynaja sie DW 222 mam tez duzo czesci lanci... Tel.691-771-549 A teraz do stadka dołączy Thesis 2.4 jtd mojej żonki DW 898

piterstilo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1084
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:06
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Re: Chce kupić Kappe JTD

Post autor: piterstilo » 30 sty 2012, 20:29

devil-85 pisze:JTD Jest To Dno;) dość że będziesz siedział przy zawieszeniu w kappie to jeszcze wiecznie pod maska i nie słuchaj pierdół które ci tu piszą popatrz na ceny napinacze pompy itd kappa only PB 2.0 vis bądź turbo poza tym że te JTD ma kopa to nie ma nic więcej w sobie:) spalaniem nie powala bo w mrozy do 10 możesz spokojnie dojść tyle spali ci 2.0 w Pb a gazu spali ci 12 litrów.JTD powali cię tylko utrzymaniem i awariami spójrz w dział sprzedam ile jest kapp do sprzedania w jtd a ile benzyn:) nie daj się naciągnąć na ten shit poczytaj chodź by tu na forum ile jest problemów z tym silnikiem JTD dział jest bardzo rozbudowany wiec proponuje dużą kawę i 4 -paka bro
TDI : To Dopiero Indolencja.
Znowu odezwał się specjalista,biegły w panice i histerii.
Może dla równowagi, zaproś zainteresowanego na fora TDI Masters,VW itp. Niech sobie popatrzy z jakimi problemami muszą się zmierzyć ludzie, omamieni VW-wską techniką.
Były: Polski Fiat 125p 1.3/1.5 65KM/75KM, Polski Fiat 126p 0.65 24KM ,Skoda 105 45KM, Polski Fiat 125p 1.5 najpierw 75KM potem 82 KM,Fiat 131 Mirafiori 1.6 75KM, Polonez 1.6 87KM , Peugeot 309 1.3 65KM,Fiat Tempra SW. 1.9 TD 90KM, Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 110 KM,Lancia Lybra 1.6 103KM sedan LS, Fiat Stilo Multiwagon 1.9 mjtd 150KM, Fiat Grande Punto 1.3 mjtd 90KM, Fiat Bravo II 1.9mjtd 120KM,Lancia Delta III 1.4 T-jet 150KM,Fiat Stilo 1.4 95KM. Lancia Delta 1.4 T-jet 120 KM. Lancia Delta 1.9 Twin Turbo 190KM i Lancia Lybra SW Intensa 2.4 JTD 150 KM. Aktualnie : Ford Focus kombi lift 1.8 125 KM i Volkswagen Golf VII kombi 1.4 TSI 125KM
Służbowy: Renault 125KM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kappa/Kappa SW/Kappa Coupe”