Dziwnie tani Thesis

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
BigBen
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 72
Rejestracja: 16 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Dziwnie tani Thesis

Post autor: BigBen » 12 lip 2009, 12:54

Witam wszystkich forumowiczów!
Znalazłem takie dziwadło na otomoto i nie bardzo wiem co o tym sądzić: >http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9184051 . Skontaktowałem się ze sprzedawcą i twierdzi, że auto jest w Anglii do przywiezienia przez firmę transportową, od której nawet dostałem protokół inspekcji. Thesis jest na polskich blachach a sprzedaje ją niby dlatego, że ubezpieczenie drogie. Problem tylko w tym, że najpierw trzeba przelać połowę kasy poprzez Western Union na konto firmy transportowej a potem w ciągu trzech dni auto będę miał pod domem. Czy to nie zbyt piękne by było prawdziwe?

Awatar użytkownika
Karolcia
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: 26 lut 2009, 0:00
Imię: Karolcia
Lokalizacja: Chojnice

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: Karolcia » 12 lip 2009, 12:56

link nie działa :roll:
BYŁA: Lancia Kappa 2.4,Lancia Kappa SW 2.4tds.
JEST:Lancia Phedra 2.0 JTD,Lancia Delta 2.0 Turbo,Lancia Lybra SW 1.9 JTD


Bliskość śmierci zawsze sprawia,że staramy się żyć lepiej...

Żoneczka-przemasa81:)

Agoocha
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 123
Rejestracja: 17 mar 2009, 23:23
Lokalizacja: Łódź

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: Agoocha » 12 lip 2009, 13:01

Działa! Karolcia, spróbuj jeszcze raz :)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD 2003r. - druga Lucynka - od 26 października 2009 do... (mam nadzieję jeszcze długo!)
Lancia Lybra SW 1.9 JTD 2000r. - moje pierwsze auto! - od 13 marca 2009 do 19 lipca 2009

Awatar użytkownika
Karolcia
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: 26 lut 2009, 0:00
Imię: Karolcia
Lokalizacja: Chojnice

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: Karolcia » 12 lip 2009, 13:05

Agoocha pisze:Działa! Karolcia, spróbuj jeszcze raz :)

teraz tak :D

-- mniej niż minutę temu --
BigBen pisze:Witam wszystkich forumowiczów!
Znalazłem takie dziwadło na otomoto i nie bardzo wiem co o tym sądzić: >http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9184051 . Skontaktowałem się ze sprzedawcą i twierdzi, że auto jest w Anglii do przywiezienia przez firmę transportową, od której nawet dostałem protokół inspekcji. Thesis jest na polskich blachach a sprzedaje ją niby dlatego, że ubezpieczenie drogie. Problem tylko w tym, że najpierw trzeba przelać połowę kasy poprzez Western Union na konto firmy transportowej a potem w ciągu trzech dni auto będę miał pod domem. Czy to nie zbyt piękne by było prawdziwe?

Hmmmmmmm ja tam w garbate aniołki nie wierze : gafa :
BYŁA: Lancia Kappa 2.4,Lancia Kappa SW 2.4tds.
JEST:Lancia Phedra 2.0 JTD,Lancia Delta 2.0 Turbo,Lancia Lybra SW 1.9 JTD


Bliskość śmierci zawsze sprawia,że staramy się żyć lepiej...

Żoneczka-przemasa81:)

Awatar użytkownika
michalkrk
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1243
Rejestracja: 13 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: kraków

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: michalkrk » 12 lip 2009, 13:10

Ogłoszeń podobnego typu było i jest multum np. na mobile.de. Płacisz część - wszystko jest ubezpieczone a autko płynie sobie np. frachtem - i odbierasz i dopłacasz reszte przy odbiorze. Moim zdaniem przekręt i trzeba uważać.
Na mobile.de działa to tak, że odpisuje ktoś obowiązkowo po angielsku ( w każdym przypadku brak nr. telefonu), że mieszka np. w hiszpanii i tam auta nie potrzebuje bo drogo itp. (różne są historie i kraje się zmieniają :) ) Sprzedawca proponuje więc zakup auta poprzez myk z wpłatą i dostarczeniem auta.
Poza tym jeśli ja bym chciał sprzedać auto (i to jeszcze takie) to bym podał numer telefonu a nie sam mail.
Lancia Ypsilon `11 platinium
c3 2018

argenta67

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: argenta67 » 12 lip 2009, 13:12

Link działa i Thesis jest a gość(anglik) się rozstał się z kobietą i wrócił do Anglii lecz tam z kierownica po lewej stronie kiepska jazda a przeróbka : cenzura : . Kontaktowałem się i wszystko mi opisał ale jest to trochę ryzykowne bo to auto jak on pisze stoi w jakiś firmie co sprawdzi wszystko i przetransportuje w wyznaczone miejsce ale trzeba dać zadatek 50% nie widząc auta
Ostatnio zmieniony 19 sie 2009, 6:48 przez argenta67, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
vanisch
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6287
Rejestracja: 04 sie 2006, 0:00
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Tarnów

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: vanisch » 12 lip 2009, 13:13

michalkrk pisze:Ogłoszeń podobnego typu było i jest multum np. na mobile.de. Płacisz część - wszystko jest ubezpieczone a autko płynie sobie np. frachtem - i odbierasz i dopłacasz reszte przy odbiorze. Moim zdaniem przekręt i trzeba uważać.
Na mobile.de działa to tak, że odpisuje ktoś obowiązkowo po angielsku ( w każdym przypadku brak nr. telefonu), że mieszka np. w hiszpanii i tam auta nie potrzebuje bo drogo itp. (różne są historie i kraje się zmieniają :) ) Sprzedawca proponuje więc zakup auta poprzez myk z wpłatą i dostarczeniem auta.
Poza tym jeśli ja bym chciał sprzedać auto (i to jeszcze takie) to bym podał numer telefonu a nie sam mail.
na mobile.de bylo takich ogloszen sporo, przedplata 1000 euro i audi tt czeka w mediolanie za pol ceny, dolatujesz a tu brak kontaktu ;) cos w stylu nigeryjczykow i innych rumunow na allegro
Były:
Dedra 1.6 IE, Dedra 1.8 16v VVT, Dedra 2.0 16v, Dedra 1.6 16v LPG
Delta 1.6 16v, Delta 2.0 16v,
Delta VVT i 2.0 16v Turbo na części
Lybra 2.0 20v Emblema
Megane mkI ph2 1.9dCi, Polonez Caro Plus GLI, Golf mk2 GT, Poldolot Cargo Plus GSi
Ulysse, Doblo Malibu, Peugeot 207, Fiat Doblo, Pro_Ceed, IS200
GTC, Meriva, Vectra
Berlingo
Są:
BMW + 3x Dedra + K V6 + Yaris Verso + Vibe + SC Sporting

Boorek

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: Boorek » 12 lip 2009, 13:29

a gdzie to auto jest w Uk? może będę mógł pomóc jak jesteś zainteresowany.... chociaż według mnie to lipa jest : gafa :

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: Duch-Dziadka » 12 lip 2009, 13:32

Nie mozna jechac osobiscie i odebrac???
Jesli tak jest to ja biore wolne i po nia jade. Nie ma ktos informacji na ten temat???
Jak sie z kolesiem kontaktowaliscie???
Giulietta Veloce 2016r

Boorek

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: Boorek » 12 lip 2009, 13:41

a tak w ogóle to po jaka cholerę ktoś chce ubezpieczać auto zarejestrowane w Polsce w Uk? taxu i tak nie da rady zapłacić- nie wiem czy jest możliwość ubezpieczenia takiego auta.... ściema : yesyes : ciekawe kto się natnie... ale spróbujcie załatwić numer do tego kolesia... ciekawe czy ma angielski : yesyes : Pozdrawiam

Awatar użytkownika
BigBen
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 72
Rejestracja: 16 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: BigBen » 12 lip 2009, 13:48

Boorek pisze:a gdzie to auto jest w Uk? może będę mógł pomóc jak jesteś zainteresowany.... chociaż według mnie to lipa jest : gafa :
Auto Jest w Anglii w firmie, która miałaby się zająć jego frachtem do polski:

Trax Holdings

Duke Street
Southport
PR8 1LS
UNITED KINGDOM


Rozmawiałem z firmą i niby wszystko ok ale gość z którym gadałem po angielsku mówił gorzej ode mnie i twierdził, że jest ze słowenii. Właściciel auta przysłał mi swój numer tel ale prosił o kontakt w pon bo przez weekend go nie ma i faktycznie nie odbiera

Awatar użytkownika
Taz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4093
Rejestracja: 03 kwie 2007, 0:00
Imię: Irek
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: Taz » 12 lip 2009, 13:52

Tak w ogóle, to moim zdaniem te 3900 Euro to jest 50% ceny...
'12 Lancia Voyager 3,6
'03 Mercedes CLK 55 AMG
'06 Yamaha R6 RJ11 track only
...i służbowa '21 Skoda Octavia 1,5 150KM DSG

Awatar użytkownika
BigBen
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 72
Rejestracja: 16 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: BigBen » 12 lip 2009, 13:53

Też coś mi się zdaje, że to wszystko jakoś grubymi nićmi szyte więc zaproponowałem że auto odbiorę osobiście i czekam teraz na odpowiedź.

-- 12 Lip 2009, 13:55 --
Taz pisze:Tak w ogóle, to moim zdaniem te 3900 Euro to jest 50% ceny...
No nie do końca bo proszą mnie o przesłanie 1950 euro

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: Duch-Dziadka » 12 lip 2009, 13:56

Jak mozna odebrac auto osobiscie to ja w to wchodze:)
Giulietta Veloce 2016r

Boorek

Odp: Dziwnie tani Thesis

Post autor: Boorek » 12 lip 2009, 13:57

BigBen pisze:
Boorek pisze:a gdzie to auto jest w Uk? może będę mógł pomóc jak jesteś zainteresowany.... chociaż według mnie to lipa jest : gafa :
Auto Jest w Anglii w firmie, która miałaby się zająć jego frachtem do polski:

Trax Holdings

Duke Street
Southport
PR8 1LS
UNITED KINGDOM


Rozmawiałem z firmą i niby wszystko ok ale gość z którym gadałem po angielsku mówił gorzej ode mnie i twierdził, że jest ze słowenii. Właściciel auta przysłał mi swój numer tel ale prosił o kontakt w pon bo przez weekend go nie ma i faktycznie nie odbiera
no niestety do auta (jeśli by było, w co szczerze wątpię) mam 260 mil :x na szybko strony firmy też nie mogłem znaleźć w necie... zresztą jeszcze nie słyszałem żeby ktoś statkiem wysyłał auto do Polski.... wszyscy wożą lawetami raczej.... Pozdrawiam i zalecam duuuuużo ostrożności : gafa :


po wpisaniu tego kodu pocztowego do google i przejrzeniu 11 pierwszych stron wyskakują tylko hotele i naprawa zegarków.... żadnego trax holdings czy czegoś podobnego : czerwona :
Ostatnio zmieniony 12 lip 2009, 14:02 przez Boorek, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thesis”