Kupno Lancii Thesis, a koszty naprawy

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kupno Lancii Thesis, a koszty naprawy

Post autor: fazi » 05 paź 2012, 19:52

flyshark pisze:
argenta67 pisze:
Kingusia pisze:A co sądzicie o Lancia Team (http://www.lanciateam.pl) z Łodzi ? Czy ktoś miał z nimi do czynienia i są godni polecenia. Nie chcę się bawić z mechanikami z Warszawy, bo opinie na ich temat są podzielone i są drodzy.
Szukasz zdania o LT to zapytaj u źródła czyli byłego właściciela. Jak dla mnie są chłopaki ok bo już spora ilość aut po ich serwisie przyjeżdża do mnie bo im się nie udało.
Przeglądając forum natrafiłem na temat Lancia Team z Łodzi. Otóż tak się złożyło że właśnie tam u Grzegorza w LT kupiłem swoja Thesiske :-).
Oprócz małych mankamentów typu ciekła woda bo odpływy były zatkane to tfu, tfu odpukać nic wielkiego się nie dzieję.
Elektronika jak to w teresce, czasami coś zaświeci ale po restarcie z regóły znika. Ja jestem zadowolony bo "ciągnie" jak należy 2.4 JTD a spalanie małe ( około 6,6 ropy średnio ). Jedyna rzecz która mnie martwi to nie działający "rear" w klimatroniku a nie mam kiedy się tym zająć. No i nie wiem czyja to wina i którego panelu. A tak poza tym LT ja bym polecał.
A ja bym nie polecał kupiłem tam 3 samochody i przyznam , najlepszy to ypsilon cała reszta to przepłacone samochody w miernym stanie z przebiegami cięzarówek :D na blacie oczywiscie jest co innego.Reasumując lepiej kupić za nasza granicą i z premedytacją naprawic co potrzeba, niż płacić mase pieniędzy za samochód powiedzmy przygotowany do jazdy na góra 10 tyś km, co do reszty wybaczcie sie nie wypowiem w każdym razie samochodu już tam nie kupie żadnego.Jako ciekawostke powiem tylko , że doprowadzenie thesisa do obecnego bdb stanu przekroczyło koszt zakupu :D : czerwona :
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

flyshark
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 316
Rejestracja: 27 paź 2007, 0:00
Imię: http://www.flyshark.ayz.p
Lokalizacja: Krasnystaw a obecnie Pruszcz Gdanski
Kontakt:

Re: Kupno Lancii Thesis, a koszty naprawy

Post autor: flyshark » 05 paź 2012, 20:09

fazi skoro kupiłeś tam aż 3 samochody to co można o tym pomyśleć ?????????

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kupno Lancii Thesis, a koszty naprawy

Post autor: fazi » 05 paź 2012, 20:16

flyshark pisze:fazi skoro kupiłeś tam aż 3 samochody to co można o tym pomyśleć ?????????
Że Polak mądry po szkodzie a na chłodno więcej rzeczy sie ocenia , sporo przemilczałem bo sie nie chciałem podniecać :D a układ zamian coraz na inne samochody mi odpowiadał , gdy po czasie mgła różowych okularów opadła :D ostatnie auto przeważyło nad wszystkim.a działo sie też tak dlatego , że darzyłem ich wyimaginowanym zaufaniem jakie zdobyli na forum za czasów Damiana obecnie niestety jest innaczej , chyba, że znów sie odmieniło.
Co do pytania co można pomysleć to to , że najlepiej uprawiać intratny biznes na stałych klientach :D
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

flyshark
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 316
Rejestracja: 27 paź 2007, 0:00
Imię: http://www.flyshark.ayz.p
Lokalizacja: Krasnystaw a obecnie Pruszcz Gdanski
Kontakt:

Re: Kupno Lancii Thesis, a koszty naprawy

Post autor: flyshark » 05 paź 2012, 20:38

A wiesz powiem szczerze że trzeba mieć też trochę szczęścia. Od 2000 do 2007 miałem P206 i nic się nie działo a większość narzekała hehe. Zamieniłem go na Lybra SW 1.8 i też było OK, zwykłe eksploatacyjne awarie. Lyberke zostawiłem w Łodzi i za dopłatą wziąłem Thesis. Uważam że dobrze trafiłem i pewnie tez miałem trochę szczęścia. Jeżdżę już ponad rok i całkiem sporo zrobiłem km. Hmmm jest na razie jest dobrze. Jest troszkę mankamentów ale to nie tragedia a jak będzie czas to się zajmę.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2012, 20:48 przez flyshark, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kupno Lancii Thesis, a koszty naprawy

Post autor: fazi » 05 paź 2012, 20:44

flyshark pisze:A wiesz powiem szczerze że trzeba mieć też trochę szczęścia. Od 2000 do 2007 miałem P206 i nic się nie działo a większość narzekała hehe. Zamieniłem go na Lybra SW 1.8 i też było OK, zwykłe eksploatacyjne awarie. Lyberke zostawiłem w Łodzi i za dopłatą wziąłem Thesis. Uważam że dobrze trafiłem i pewnie tez miałem trochę szczęścia. Jeżdżę już ponad rok i całkiem sporo zrobiłem. Hmmm jest na razie jest dobrze. Jest troszkę mankamentów ale to nie tragedia a jak będzie czas to się zajmę.
Nie mam zbytnio pretensji bo samochody nie są nowe , jedyne co mnie grzeje , że można było bardziej jaśniej jako serwis mi powiedzieć co jest w aucie do zrobienia a nie wypchnąć mnie z uszkodzona skrzynią biegów i choćby niedziałającymi spryskiwaczami , że o uszkodzonym kole dwumasowym nie od tego silnika zresztą nie wspomnę, brakiem rury doprowadzającej powietrze do filtra , zamiast rury ktoś zakleił dolot plastikiem wyciętym z butelki po oleju :D to tyle co pamiętam.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2012, 13:58 przez fazi, łącznie zmieniany 5 razy.
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

flyshark
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 316
Rejestracja: 27 paź 2007, 0:00
Imię: http://www.flyshark.ayz.p
Lokalizacja: Krasnystaw a obecnie Pruszcz Gdanski
Kontakt:

Re: Kupno Lancii Thesis, a koszty naprawy

Post autor: flyshark » 05 paź 2012, 20:49

Oj to fakt, wychodzi na to że mnie potraktowali bardziej "po ludzku" :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thesis”