Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Moderator: stabraf

skatering
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 78
Rejestracja: 07 gru 2015, 22:32
Imię: Marek
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: skatering » 13 gru 2015, 22:35

Czyli, gra niewarta świeczki, a aux in ? Albo może transmiter który będzie przekazywał obraz i dźwięk przez tuner do odbiornika?

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: LUKIThesis » 13 gru 2015, 22:42

Nie wiem jak to przyjmie sieć CAN, zapewne sypnie eolerror na zegarach i zamiast przebiegu będzie widoczny ten komunikat, ale to już nie moja bajka. Moja thesis ma być taka jaką została stworzona w fabryce więc nic nie kombinuję.
Bel gdzie jesteś ??? ;)
Transmiter FM testowałem lecz wiele zakłóceń zbierał .

Awatar użytkownika
Bartek-Lodz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 20 cze 2010, 9:08
Imię: Bartek
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: Bartek-Lodz » 13 gru 2015, 23:10

Zamiast zmieniarki podłączasz loudlinka i dajesz filtr ferrytowy i nie ma żadnych zakłóceń - no może oprócz tych co nadają w samochodzie - czyli pasażerów :)
Wynajem aut, auta do ślubu - imprezy okolicznościowe - pojazdy zastępcze z OC sprawcy - pomoc w dochodzeniu roszczeń od ubezpieczycieli
Kappa 3.0 V6 1999 [204KM] AUTOMATIC ZF PB+LPG, Thesis 3.0 V6 2002 [215] PB+LPG, Thesis 3.2 V6 2003 [230KM] PB+LPG, Thesis Sportiva 2006 [200KM], Thesis Sportiva 2008 [185KM], Thesis 2.4 JTDm 2007 [185KM], Thesis 2.4 JTDm 2008 [185KM], Phedra 2.0 JTD 2005 [110KM], Citroen C8 2.0 JTD 2005 [109KM], Audi A6 C7 2.0 Ultra 2014 [190KM], Audi A8 D3 3.0 2008 [300 KM], Audi S8 D3 5.2 2007 [520 KM],Porsche Cayenne Turbo S 2003 [550 KM]

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: belial666 » 14 gru 2015, 0:34

skatering pisze:Czyli, gra niewarta świeczki, a aux in ? Albo może transmiter który będzie przekazywał obraz i dźwięk przez tuner do odbiornika?
W Thesis nie ma gotowego wyjścia na dźwięk i obraz( sam musisz je zrobić)Podłączenie się pod can nie jest takie proste... Sieć can można rozbudowywać dodając urządzenie, ale nie na zasadzie wpinania się bezpośrednio w przewody canowskie. Z samym conectem nie powojujesz, to "zamknięte" urządzenie( przestarzałe)od kiedy zeszło z taśmy produkcyjnej. Jedynie co możesz, to nowe urządzenia, a mianowicie obrazem tych urządzeń, możesz się wpiąć i wyświetlić go na starym ekranie, dodając dotyk, np. Ale tu niestety też nie ma gotowców...
Bartek-Lodz pisze:Zamiast zmieniarki podłączasz loudlinka i dajesz filtr ferrytowy i nie ma żadnych zakłóceń - no może oprócz tych co nadają w samochodzie - czyli pasażerów :)
A dlaczego zamiast zmieniarki. Przecież jedno nie wyklucza drugiego, można mieć jedno i drugie. Filtry się nie sprawdzają. Lepiej oddzielić masę wspólną oraz kanały.
Nr. telef. 501259455

Awatar użytkownika
s0krates
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 797
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: s0krates » 14 gru 2015, 10:33

W dobie ekranów w telefonach wielkości connecta chyba nie ma sensu ta zabawa :) Najlepiej wpiąć sobie Loudlinka a nawigację puszczać z telefonu. Zalety to przede wszystkim to, że można sobie odpalić yanosika i ostrzeżenia oraz wskazówki idą przez głośniki, informacje o korkach, aktualne mapy, telefon, internet itd..
Ewentualnie jak ktoś ma zapał, może rzeźbić wzorem beliala666 wkładając małego kompa.

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: LUKIThesis » 15 gru 2015, 0:45

Popieram w pełni co głosisz ;)
Telewizja dla mnie w aucie , na wyświetlaczu connect , zbędna tym bardziej gdy wieści z wiadomości niosą powrót PRLu . Filmy i filmiki też mi niepotrzebne, a jeśli towarzysze podróży zechcą sobie co nieco pooglądać to z tyłu w kieszeni znajdują Tableta 10" . Muza z BOSE dla mnie, a fonia z tableta przez słuchawki dla towarzystwa ;)
Kamerę cofania również można sobie odpuścić , zbędny wynalazek . Mam w drugim aucie lecz wole spogladać w lusterka . Wystarczą czujniki parkowania .
Loudlink może by się przydał lecz 6 płyt mi wystarcza. Jak się znudzi , wygrzeje jeszcze kolejne ;)
Tak poza tym, chyba wyrosłem z takich przeróbek ;)

Awatar użytkownika
Bartek-Lodz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 20 cze 2010, 9:08
Imię: Bartek
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: Bartek-Lodz » 15 gru 2015, 1:20

Yanosik to wielkie g.... i tyle.
Wynajem aut, auta do ślubu - imprezy okolicznościowe - pojazdy zastępcze z OC sprawcy - pomoc w dochodzeniu roszczeń od ubezpieczycieli
Kappa 3.0 V6 1999 [204KM] AUTOMATIC ZF PB+LPG, Thesis 3.0 V6 2002 [215] PB+LPG, Thesis 3.2 V6 2003 [230KM] PB+LPG, Thesis Sportiva 2006 [200KM], Thesis Sportiva 2008 [185KM], Thesis 2.4 JTDm 2007 [185KM], Thesis 2.4 JTDm 2008 [185KM], Phedra 2.0 JTD 2005 [110KM], Citroen C8 2.0 JTD 2005 [109KM], Audi A6 C7 2.0 Ultra 2014 [190KM], Audi A8 D3 3.0 2008 [300 KM], Audi S8 D3 5.2 2007 [520 KM],Porsche Cayenne Turbo S 2003 [550 KM]

skatering
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 78
Rejestracja: 07 gru 2015, 22:32
Imię: Marek
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: skatering » 15 gru 2015, 9:58

Bardziej chodzi o bluetooth, ale tutaj też jest alternatywa, jak ktoś potrzebuje wszystko znalazłem coś takiego:
http://www.aliexpress.com/item/DHL-SHIP ... eb201560_8

i Podpinka audio pod zmieniarkę... mamy navi, cofanie, kamerę cofania i całą resztę oraz wiele innych, nijako połączenie tego o czym mówicie i tego czego brak w lancii - czyli smartphone'u i lusterka, posiada też fotochrom i myślę, że nie jest to głupia opcja - zwłaszcza ,że jak już dojdzie do zmiany auta to można je zabrać ze sobą :)

intuos
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 304
Rejestracja: 06 sie 2010, 10:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: intuos » 15 gru 2015, 10:42

LUKIThesis pisze:Popieram w pełni co głosisz ;)
Telewizja dla mnie w aucie , na wyświetlaczu connect , zbędna tym bardziej gdy wieści z wiadomości niosą powrót PRLu . Filmy i filmiki też mi niepotrzebne, a jeśli towarzysze podróży zechcą sobie co nieco pooglądać to z tyłu w kieszeni znajdują Tableta 10" . Muza z BOSE dla mnie, a fonia z tableta przez słuchawki dla towarzystwa ;)
Kamerę cofania również można sobie odpuścić , zbędny wynalazek . Mam w drugim aucie lecz wole spogladać w lusterka . Wystarczą czujniki parkowania .
Loudlink może by się przydał lecz 6 płyt mi wystarcza. Jak się znudzi , wygrzeje jeszcze kolejne ;)
Tak poza tym, chyba wyrosłem z takich przeróbek ;)
Luki zanim będziesz się powoływał na PRL najpierw naucz się historii, jeżeli dla ciebie układ okrągłego stołu i to co było PO nim było szczytem demokracji to zapraszam do Niemiec, Francji, UK w wydaniu musli, toż to ten sam sposób myślenia. Tam panuje ukryta socjalistyczna polityka wrogo-społeczna, która z założenia ma najwidoczniej zniszczyć to wszystko co kultura łacińska wypracowała i wmówić że islam to religia pokoju, pytanie o którym odłamie mówią.
Także proszę o wnikliwą analizę historii niż pieprz... trzy po trzy na tematy na które widocznie nie masz pojęcia. To że pewnej grupie osób było bardzo dobrze za czasów już na szczęście byłej władzy, nie oznacza że te czasy można nazwać "oświeceniem"... Ja osobiście chętnie zapomnę ostanie 8 lat lizania dup... Europie a w szczególności Niemcom, i jeszcze taki "schultz, czy szmlec" jak zawał tak zawał, będzie mi teraz w twarz pluł. Ja dziękuję za taką Europę i były rząd który wspierał intensywnie ten komunistyczny europejski układ, układ w którym baran w Brukseli będzie mi wmawiał co jest dobre dla mojej rodziny, Ja jako Ojciec wiem co dla mnie i moich dzieci jest najlepsze tu w Polsce.
Także proszę się nie powoływać na wracający PRL, bo jeżeli już tak mielibyśmy rozgrzać atmosferę to czemu wszyscy zapomnieli że OFE zostało uwłaszczone za zgodą (kochanego)TK na prośbę PO, zupełnie jak dekret Bieruta o uwłaszczeniu gruntów... i ty to nazywasz demokracją??? Ilu dziennikarzy śledczych zginęło za czasów tego "oświecenia", ilu polityków i osób niewygodnych dla systemu i jego afer zostało potraktowanych grasującym samobójcą, toż to właśnie był PRL w wydaniu POst.
k Coupe 20vt
Thesis 20vt

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: belial666 » 15 gru 2015, 15:34

intuos pisze:
LUKIThesis pisze:Popieram w pełni co głosisz ;)
Telewizja dla mnie w aucie , na wyświetlaczu connect , zbędna tym bardziej gdy wieści z wiadomości niosą powrót PRLu . Filmy i filmiki też mi niepotrzebne, a jeśli towarzysze podróży zechcą sobie co nieco pooglądać to z tyłu w kieszeni znajdują Tableta 10" . Muza z BOSE dla mnie, a fonia z tableta przez słuchawki dla towarzystwa ;)
Kamerę cofania również można sobie odpuścić , zbędny wynalazek . Mam w drugim aucie lecz wole spogladać w lusterka . Wystarczą czujniki parkowania .
Loudlink może by się przydał lecz 6 płyt mi wystarcza. Jak się znudzi , wygrzeje jeszcze kolejne ;)
Tak poza tym, chyba wyrosłem z takich przeróbek ;)
Luki zanim będziesz się powoływał na PRL najpierw naucz się historii, jeżeli dla ciebie układ okrągłego stołu i to co było PO nim było szczytem demokracji to zapraszam do Niemiec, Francji, UK w wydaniu musli, toż to ten sam sposób myślenia. Tam panuje ukryta socjalistyczna polityka wrogo-społeczna, która z założenia ma najwidoczniej zniszczyć to wszystko co kultura łacińska wypracowała i wmówić że islam to religia pokoju, pytanie o którym odłamie mówią.
Także proszę o wnikliwą analizę historii niż pieprz... trzy po trzy na tematy na które widocznie nie masz pojęcia. To że pewnej grupie osób było bardzo dobrze za czasów już na szczęście byłej władzy, nie oznacza że te czasy można nazwać "oświeceniem"... Ja osobiście chętnie zapomnę ostanie 8 lat lizania dup... Europie a w szczególności Niemcom, i jeszcze taki "schultz, czy szmlec" jak zawał tak zawał, będzie mi teraz w twarz pluł. Ja dziękuję za taką Europę i były rząd który wspierał intensywnie ten komunistyczny europejski układ, układ w którym baran w Brukseli będzie mi wmawiał co jest dobre dla mojej rodziny, Ja jako Ojciec wiem co dla mnie i moich dzieci jest najlepsze tu w Polsce.
Także proszę się nie powoływać na wracający PRL, bo jeżeli już tak mielibyśmy rozgrzać atmosferę to czemu wszyscy zapomnieli że OFE zostało uwłaszczone za zgodą (kochanego)TK na prośbę PO, zupełnie jak dekret Bieruta o uwłaszczeniu gruntów... i ty to nazywasz demokracją??? Ilu dziennikarzy śledczych zginęło za czasów tego "oświecenia", ilu polityków i osób niewygodnych dla systemu i jego afer zostało potraktowanych grasującym samobójcą, toż to właśnie był PRL w wydaniu POst.
Sorry, ale pomyliłeś tematy...
Nr. telef. 501259455

Awatar użytkownika
grzegorz m
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 376
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Lokalizacja: Gliwice

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: grzegorz m » 15 gru 2015, 17:18

Proponuję się przenieść na inne forum

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: LUKIThesis » 16 gru 2015, 11:12

intuos pisze:
Luki zanim będziesz się powoływał na PRL najpierw naucz się historii, jeżeli dla ciebie układ okrągłego stołu i to co było PO nim było szczytem demokracji to zapraszam do Niemiec, Francji, UK w wydaniu musli, toż to ten sam sposób myślenia. Tam panuje ukryta socjalistyczna polityka wrogo-społeczna, która z założenia ma najwidoczniej zniszczyć to wszystko co kultura łacińska wypracowała i wmówić że islam to religia pokoju, pytanie o którym odłamie mówią.
Także proszę o wnikliwą analizę historii niż pieprz... trzy po trzy na tematy na które widocznie nie masz pojęcia. To że pewnej grupie osób było bardzo dobrze za czasów już na szczęście byłej władzy, nie oznacza że te czasy można nazwać "oświeceniem"... Ja osobiście chętnie zapomnę ostanie 8 lat lizania dup... Europie a w szczególności Niemcom, i jeszcze taki "schultz, czy szmlec" jak zawał tak zawał, będzie mi teraz w twarz pluł. Ja dziękuję za taką Europę i były rząd który wspierał intensywnie ten komunistyczny europejski układ, układ w którym baran w Brukseli będzie mi wmawiał co jest dobre dla mojej rodziny, Ja jako Ojciec wiem co dla mnie i moich dzieci jest najlepsze tu w Polsce.
Także proszę się nie powoływać na wracający PRL, bo jeżeli już tak mielibyśmy rozgrzać atmosferę to czemu wszyscy zapomnieli że OFE zostało uwłaszczone za zgodą (kochanego)TK na prośbę PO, zupełnie jak dekret Bieruta o uwłaszczeniu gruntów... i ty to nazywasz demokracją??? Ilu dziennikarzy śledczych zginęło za czasów tego "oświecenia", ilu polityków i osób niewygodnych dla systemu i jego afer zostało potraktowanych grasującym samobójcą, toż to właśnie był PRL w wydaniu POst.
Dobrze, że Ty nauczyłeś się historii, a moja rodzina ją przeżyła, przy czym teraz, ja z moją żoną spijamy soki ich losu.
Postulaty/założenia obecnej władzy przypominają mi losy rodziny.
W poprzedniej kadencji wiele spraw rozwiązaliśmy, a teraz mam przemyślenia czy było warto zaczynać kolejne.
Najważniejsze, chyba, że chociaż będziemy mieli czym się podcierać :roll:

PS. Jak nie sprawia to wielkiego problemu moderatorom to może wywalcie te posty do śmietnika, albo do odpowiedniego tematu.

skatering
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 78
Rejestracja: 07 gru 2015, 22:32
Imię: Marek
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: skatering » 17 gru 2015, 23:19

Panowie.... spokojnie, o historii i polityce wiem dużo, właściwie z tych "otoczeniowych" dziedzin życia można rozmawiać dniami nocami godzinami... Nie ma sensu się sprzeczać co będzie dobre a co złe, a co jest a co było... Historia zawsze miała swój czas na ciszę, lenistwo, nieróbstwo władzy (zwłaszcza u nas), późniejsze osłabienie wojnę etc. . Każdy sam może to zaobserwować w domu firmach pracy etc. Zaniedbania jednych prowadzą do nerwów i kłótni następnych i ich późniejszych nerwów i determinacji. Mi również nie odpowiada aktualny ani poprzedni stan rzeczy, właściwie wiedzę posiadając swoją wiedzę - dla jednych płytką dla innych głęboką - ,że jedynym co jest w stanie coś zmienić i być zmieniającym jest analogia do sytuacji z maja 1926.... : witaj :

Wierzę jednak ,że w/w sytuacja jest podobna do przełomu w motoryzacji który pokazała Thesis - do dziś niedoceniona a nadała szlaki dla reszty motoryzacji i nietuzinkowości rozwiązań i estetyki (Trochę łącznie z rewolucyjnym BMW 7). Bądź co bądź nie ma co się "spinać" tylko " Robić Panie trzeba" bo - bez ryzyka nie ma szczęścia, bez walki wygranej a bez pracy wynagrodzenia. Poczekamy zobaczymy.

Przepraszam za długość wiadomości, ale bardziej od sytuacji w rządzie martwi mnie rozłam wśród rodaków - który wyrządzi większe szkody niż rządowe zmiany (gdzie w rzeczywistości - dotyczą zmiany nr kont do przelewu diet). Mamy demokrację i kapitalizm i to my sami musimy kreować zmiany oraz szeroko pojęty dobrobyt i nauczyć się walki z systemem, bo uwierzcie z każdą władzą i systemem będzie coraz ciężej.

Inspirujcie się zmianami które wprowadza thesis w duchu motoryzacji a nie w konfliktach.

Uffff ale poleciałem :) 2 Piwo rozplątują język .... : gafa : :nono:

A tak na poważnie i temat, w sobotę oglądam auta 2 w kraju 3 za granicą. Trzymajcie kciuki i proszę o przyjęcie do prawdziwych klubowiczów (po kupnie).

Przede wszystkim proszę jednak o podanie newralgicznych i koniecznych punktów do sprawdzenia w aucie przy zakupie (zwłaszcza względem późniejszych kosztów)

Pozdrawiam z Zielonej "czerwonej" Góry.

Awatar użytkownika
s0krates
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 797
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: s0krates » 18 gru 2015, 8:24

Zawieszenie, lakier, skrzynia, elektryka

Awatar użytkownika
ArtoKucior
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1458
Rejestracja: 14 lip 2013, 6:49
Imię: Artur
Lokalizacja: Płońsk

Re: Thesis - pytania przed zakupem/różne wersje

Post autor: ArtoKucior » 18 gru 2015, 10:17

+ Sanki pod silnikiem i przednim zawieszeniem...trzeba zdjąć zabudowę plastikową

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thesis”