Phedra - na co zwrócić uwagę przy zakupie

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
inferno_m
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 171
Rejestracja: 07 paź 2006, 0:00
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Jelenia Góra/Polska

Phedra - na co zwrócić uwagę przy zakupie

Post autor: inferno_m » 02 wrz 2009, 23:09

Planuje zakup Phedry z silnikami 2.2 JTD lub 2.0 benzynka a do tego gaz.
Co do pierwszej wersji to mam pytanie czy ten silnik posiadał FAP tak jak 807 i C8?
Co do drugiej wersji silnikowej to czy ktoś ma doświadczenie jak znoszą gazownie i czy silni ten najsłabszy benzynowy nadaje się do jazdy czy tak niekoniecznie - lepiej wybrać coś mocniejszego.
Jak z ekonomią użytkowania jak z częściami, spalaniem, awaryjnością.
I czy jest właściciel wersji z NAVI i jak ona się sprawuję w Polsce:)
To takie pierwsze pytania:) Dziękuje za odpowiedzi :)

-- 04 Wrz 2009, 00:14 --

Nikt nic nie wie ;)? To może ktoś dysponuje sprzętem do odczytu kodów ewentualnych błędów i mógłby mi za opłata udostępnić czy też wybrać się ze mną na zakup :D Nie chce wejść na mine.. Wchodziłem na forum Peugeota w sprawie silnika 2.2 HDI i pojawiają się opinie, że jest bardzo awaryjny, jakie są Wasze informacje doświadczenia i opinie.

Gość

Odp: Phedra - na co zrócić uagę przy zakupie

Post autor: Gość » 08 wrz 2009, 20:25

A na kiedy potrzebujesz i gdzie?2,2 HDi to h : cenzura : motory co do benzyny to nie miałem do czynienia z tymi silnikami poza jednym wyjątkiem.Zapraszam z tą furmanką do naszego warzstatu cobym mógł oblukać i powiedzieć co nie co.Więcej na PW.Mój szef wypożyczy Ci texy z kaucją 19 000PLN ;)

mi_strz
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 11 paź 2009, 9:44
Lokalizacja: Tychy

Odp: Phedra - na co zrócić uagę przy zakupie

Post autor: mi_strz » 11 paź 2009, 10:47

Witam,
podłączę sie do tematu. Decyzja zapadła - celownik ustawiony na Phedrę 2,2 JTD i szukam mądrych, którzy posiadają takowe auto i pouczą czym to jeść i na co zwrócić uwagę przy zakupie :) . Samochód będzie zapewne z zagranicy (niemcy lub włochy bo tam tego najwięcej) więc przy czym ewidentnie uważać, jakie rzeczy są najbardziej ewidentne przy takich zakupach. Czy cisnąć od razu do ASO jeszcze z właścicielem itp. To bedzie moje pierwsze sprowadzone auto więc bardzo proszę o wyrozumiałość w stosunku do tych "amatorskich" pytań.

Dziękuję z góry za pomoc,
micah
Lancia Phedra 2.0 HDI 120KM 2007

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zeta/Phedra”