Lancia Phedra... Dobry rodzinny Van?

Moderator: stabraf

szymonkas

Re: Lancia Phedra... Dobry rodzinny Van?

Post autor: szymonkas » 17 sie 2010, 11:06

Nie wiem skąd opinia o problemach z dieslem. Ja z silnikami diesla nie mam ani nie miałem problemow. Nissan Serena, Opel Omega, WV Sharan, i teraz Fabia i Mazna 6, które mają ponad 150tyś km. Z silnikami problemów nie miałem... Chyba, e HDI są jakieś szczególnie problematyczne.

A zapytam dlaczego Peugeot? Przecież z tego co wiem cała 4rka była robiona w jednej fabryce, a chyba Phedra jest najładniej wykończona w środku i ma najlepsze wyposażenie?

Dlaczego polecasz 807 zamiast Pedry skoro to poza szczegółami w wyglądzie ten sam samochód?

kartonik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 611
Rejestracja: 08 mar 2005, 0:00
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lancia Phedra... Dobry rodzinny Van?

Post autor: kartonik » 17 sie 2010, 11:21

Nie polecam, tylko taki egzemplarz znalazlem na mobile, a skoro cala trojka jest identyczna, to Ci go zaproponowalem :)

szymonkas

Re: Lancia Phedra... Dobry rodzinny Van?

Post autor: szymonkas » 17 sie 2010, 22:50

Nie ma na tym forum żadnych użytkowników tego auta?

Awatar użytkownika
Lanciakrak
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 312
Rejestracja: 09 sie 2008, 0:00
Imię: Konrad
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Lancia Phedra... Dobry rodzinny Van?

Post autor: Lanciakrak » 23 sie 2010, 23:38

mam w tej chwili bardzo ładną phedrę 2005 rok ale w cenie wyzszej znacznie. pojeździłem sobie nią po pl. niedużo ale coś już mogę powiedzieć. silnik 2.0hdi 109KM w automacie. nie jest to F1 ale całkiem przyjemnie się tym jeździ. jak już się rozpędzi to jedzie. czasami denerwująca jest praca automatu. za wcześnie lub za późno zmienia biegi. przy nagłym przyspieszaniu niekoniecznie zredukuje bieg itp. mam też c8 również 2005 ale 2,2hdi 128KM. skrzynia manualna. chodzi to dużo lepiej (osiągi) ale spalanie również wyższe. jeżeli chodzi o wyposażenie to rzeczywiście lancia najczęściej jest wyposażona lepiej ale nie zawsze. moja np jest z navi itd ale nie posiada ksenonów, elektrycznie otwieranych drzwi, elektryki foteli itp które posiada moje c8.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zeta/Phedra”