Lancia Phedra- na co zwrócić uwagę

Moderator: stabraf

regwit
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 15
Rejestracja: 11 lis 2010, 15:29
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Re: Lancia Phedra- na co zwrócić uwagę

Post autor: regwit » 25 sty 2011, 0:48

To, że nie masz czujnika deszczu to powód do zadowolenia. W Scenicu nie działał, a tu kompletnie nie działa. Wycieraczki zapieprzają jak oszalałe. Pewnie jest uszkodzony albo rozregulowany ale ja nie mam siły z nim walczyć. Ja swoją La kupiłem za 20 tyśków + dołożyłem instalację gazową więc jesteś do przodu. Alcantara w tych autach po 186 tys (jak u mnie) nie wygląda zbyt pięknie. A kolor twojego Fiata- a jakie ma znaczenie kolor 8 letnim aucie z przebiegiem 200. No nie? Swoją drogą pytanie znajomych czym jeździsz i ich mina po odpowiedzi Bezcenne. : yesyes :

pozdrawiam Witek
Lancia Phedra V6
Skoda 1000 MB - 1969

Awatar użytkownika
Jazeon
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 48
Rejestracja: 01 lis 2007, 0:00
Imię: Jazeon
Lokalizacja: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
Kontakt:

Re: Lancia Phedra- na co zwrócić uwagę

Post autor: Jazeon » 27 sty 2011, 21:30

Szyba przednia była wymieniana. Cholera wie dlaczego. Możliwe, że została zamontowana bez czujnika - bo tańsza.

Fiacik chyba naprawdę był taksówką - ostatni przegląd w Niemczech przy 0,17 Mm (mega metrów ;) ) i była tam adnotacja po niemiecku coś o taxi.
Dobrze wiedzieć na przyszłość, że jak od Niemców samochód to kolor ma znaczenie - do tej pory auta kupowałem od Polaków, lub Makaronów.

Jutro będę robił drążki, czy coś takiego i wymieniał łożyska.

Dziś pojeździłem po Krakowie w korkach i spalanie mi komputer pokazał średnie na poziomie 20l/100km. Średnia prędkość wyszła 18km/h.
Zarąbczaście się zbiera, ale zanim kick down zacznie działać, przez chwilę (2 s?) wkręca silnik na wysokie obroty, co jest irytujące. Mam jeszcze Lancie Zete 2.0t i czuję się jakby V6 też miała turbo dziurę.
Omijałem autobus, który zatrzymał się na przystanku i jak ryknęło sześć cylindrów, jak wbiło w fotel... suuuper!

Te obciachowe naklejki (kalkomania) zaczynają mi się podobać. Niedobrze. Zmieniłem samochód z Lancii na Fiata i mój gust deewoluuje : gafa :

Jeszcze na dobitkę wyszła jedna dla mnie bardzo zła rzecz:
W eurovanie I generacji było zaczepów na fotele tyle, że można było każdego, w każdej wersji ustawić na 2, 4, 5, 7 lub 8 foteli (w tym ostatnim przypadku 3 rząd to kanapa). Niestety w eurovanie II w wersji 6 fotelowej nie ma możliwości zamontowania środkowego fotela w 2 rzędzie :( - na 90% - nie ma szyn do mocowania foteli, a ja takowy sobie kupiłem. Jutro będę próbował zamontować go.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zeta/Phedra”