Phedra - pomoc dla blondyny przed zakupem

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Phedra - pomoc dla blondyny przed zakupem

Post autor: Nat » 16 gru 2014, 16:26

brygadzista1 pisze:Zaś jeśli chodzi o masę auta to z tym 500kg trochę przesadziłeś.
Nie, nie przesadziłem. Napisałem "co daje w porywach nawet pół tony różnicy". W porywach.
Konkretnie, w liczbach, skrajna różnica wagi dochodzi do 533 kg (najmniejsza to 225 kg na niekorzyść Phedry). To dużo. Ale nie o cyferki tu chodzi, lecz o subiektywne odczucia. Ja akurat mam takie, że tak duże auto w mieście jest mniej poręczne, niż minivan Musa, a nawet Lybra. Co kto lubi i Twoja mądra rada, że sama Koleżanka (czy tez mąż) przejechali się przed zakupem takim autem by poznać, co im pasuje, jest chyba najwłaściwszym rozwiązaniem.
Natomiast na trasy, dla ludzi bez aspiracji ścigantów a z dużą ilością bambetli, Phedra jest jak znalazł. No, fotele mogłyby być wygodniejsze i klima wydajniejsza przy komplecie pasażerów, ale ideałów nie ma. Przynajmniej za tę cenę ;).
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
andy1158
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 410
Rejestracja: 29 gru 2012, 11:38
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Łódź

Re: Phedra - pomoc dla blondyny przed zakupem

Post autor: andy1158 » 17 gru 2014, 19:37

Lybra jest fajna ale Phedra to jednak fajniejsze auto. Przed zakupem Musy przymierzałem się do Phedry ale dla dwojga to by już była druga sypialnia w domu. Natomiast polecam również Musę, bardzo zgrabny i pakowny samochodzik.
Pozdrawiam Andrzej.
Jest: Lancia "Bella" Musa 1,4 Platino 2007r.
Były: Renault 5, Renault 9, VW Passat Variant, Nissan Micra.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zeta/Phedra”