Phedra - kilka pytań przed zakupem

Moderator: stabraf

eros86
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 16
Rejestracja: 10 kwie 2017, 8:46
Imię: Jan
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Phedra - kilka pytań przed zakupem

Post autor: eros86 » 10 kwie 2017, 10:11

Jestem na etapie poszukiwań Phedry - sam jeszcze nie jestem zdecydowany czy 2.0 PB+LPG czy 2.0 Diesel. Zastanawiam się w obu wersjach nad automatem.

A teraz pytania.

- czy w wersji 7-mio osobowej isofix znajduje się tylko na skrajnych w drugim rzędzie? Czy tylny trzeci rząd ma Isofix?
- jak droga może być naprawa 4 biegowego automatu w razie W:) i czy warto kupić sztukę w której automat wariuje? oczywiście z myślą o jej naprawie.
- czy na wyświetlaczu między zegarami można wyświetlić obraz z kamery tylnej bez lutowania? taki poradnik znalazłem, wiem że jest cinch ale czy on odpali obraz po dostaniu sygnału z kamery? np. po wrzuceniu wstecznego?
- czy czujniki parkowania są wyłączalne?
- czy wyświetlacz między zegarami umożliwia np. wyświetlenie w jakiś magiczny sposób obrazu ze smartfona, tabletu z windows, android? np. nawigacji?
- 90% mojej jazdy to dom-praca-dom jedynie weekendy jakieś wypady z rodziną - czy 2.0 Diesel nadaje się do eksploatacji głównie po mieście? do pracy mam 3 kilometry i moje aktualne auto nie ma z tym problemu. Jak często wymienia się, dolewa płyn do FAP?
- jeśli jednak LPG to czy są jakieś sprawdzone zestawy?
- jaka jest mniej więcej grubość lakieru np. w bagażniku, przy nadkolach itp? Czy okolice 40-60 tak jak w dużej części aut?

pääkäyttäjä

Re: Phedra - kilka pytań przed zakupem

Post autor: pääkäyttäjä » 10 kwie 2017, 13:27

- trzeci rząd foteli też ma isofix
- naprawionu automat na wymianę to jakieś 4k - skrzyń jest trochę na rynku, choć wymiana to ostatecznosc a może zepsuć się co innego w skrzyni
- na forum Puga ktoś proponował mi kamerę cofania gotową do montażu, tam pytaj
- czujniki parkowania działają po wrzuceniu wstecznego i sie ich nie da wyłączyć (chyba, że w BSI)
- wyświetlacz RT3 nic takiego nie umożliwia, jak podłączenie czegokolwiek poza wideo
- diesel na krótkie trasy, no nie wiem - ja mam (jeszcze) benzynę z LPG
- grubość lakieru pewnie jakiś standard, np. klapa bagażnika od środka jest ledwo musnieta lakierem a błotniki z tyłu są plastikowe ;-)

Lähetetty minun Xperia XZ laitteesta Tapatalkilla.


eros86
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 16
Rejestracja: 10 kwie 2017, 8:46
Imię: Jan
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Phedra - kilka pytań przed zakupem

Post autor: eros86 » 10 kwie 2017, 13:36

- ile jest isofixów? 4 czy 5?
- jeśli można podłączyć video za pośrednictwem cinch to takie coś powinno przejść?:)

pääkäyttäjä

Re: Phedra - kilka pytań przed zakupem

Post autor: pääkäyttäjä » 10 kwie 2017, 13:58

Hm, mój Ulysse ma 4 ale ja mam Pullmana czyli sześć foteli. Czy podłączenie ma sens i przejdzie to nie wiem - ekran RT3 ma wyświetlacz obrazujący 256 kolorów a to złącze jest bardziej do podlączenia wideo w dodatkowym wyświetlaczum który był pod sufitem w innej opcji wyposażenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zeta/Phedra”