ePER - oznaczenia zamienników

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
Bandito
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 81
Rejestracja: 22 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Biała Podlaska/Warszawa

ePER - oznaczenia zamienników

Post autor: Bandito » 05 mar 2007, 18:18

witam,
przyszlo mi zamawiac czesc z eper'a po raz pierwszy... ma w zwiazku z tym problem - otoz nie bardzo wiem o co chodzi z tymi kodami zaminnikow i ktory podzespol wybrac

KLIK

z moich rozmyslan nad tymi kodami wynika ze najbardziej aktuala jest ta ostatnia wersja, chyba ze to nie o to chodzi w tych kodach :| zglupialem poprostu

jakby co to jest juz dobrane pod moj model i silnik kwestia tylko ktora pozycje zamawiac...

pomocy :cry:

Awatar użytkownika
volf
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3996
Rejestracja: 07 sty 2007, 0:00
Lokalizacja: powiat Bełchatów

ePER - oznaczenia zamienników

Post autor: volf » 05 mar 2007, 21:42

Witaj kolego! Spróbuj wpisać numer vin auta zaraz na początku wyszukiwania. Wówczas adekwatny numer części będzie podświetlony w tabelce, po kliknięciu na niego otworzy się dodatkowe okienko z ceną danej części lub numer zamiennika.
KAPPA TDS & JTD

Awatar użytkownika
Bandito
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 81
Rejestracja: 22 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Biała Podlaska/Warszawa

ePER - oznaczenia zamienników

Post autor: Bandito » 05 mar 2007, 22:25

a ten vin to ktory to numer i gdzie go szukac? pytanie moze banalne, ale co ja zrobie ze nigdy mnie to nie musialo interesowac :oops: ale sie naucze, obiecuje

Awatar użytkownika
volf
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3996
Rejestracja: 07 sty 2007, 0:00
Lokalizacja: powiat Bełchatów

ePER - oznaczenia zamienników

Post autor: volf » 05 mar 2007, 22:33

Vin to numer nadwozia samochodu, w przypadku lancii składa się z 17-stu znaków(litery i cyfry). Znajdziesz go w dowodzie rejestracyjnym, na tabliczce znamionowej oraz jest wytłoczony na nadwoziu.
KAPPA TDS & JTD

Awatar użytkownika
Bandito
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 81
Rejestracja: 22 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Biała Podlaska/Warszawa

ePER - oznaczenia zamienników

Post autor: Bandito » 05 mar 2007, 22:47

dzieki wielkie ;] znalazlem ;] oczywiscie ta drozsza :| damn...
a mam jeszcze takie male pytanko: po dodaniu produktu do koszyka biore "Wyslij dane" i tylko jakas linijke tekstu z tym co chce zamowic dostaje w odpowiedzi... jak ten badziew zamowic? :roll:

Awatar użytkownika
volf
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3996
Rejestracja: 07 sty 2007, 0:00
Lokalizacja: powiat Bełchatów

ePER - oznaczenia zamienników

Post autor: volf » 05 mar 2007, 23:09

No cóż, nie wydaję mi się, aby osoba prywatna mogła ten sposób coś zamówić. Trzeba iść do salonu fiata i złożyć zamówienie, pewnie dać zaliczkę i poczekać kilka dni-przynajmniej ja tak robiłem. Radzę Ci jeszcze zapytać o cenę artykułu przy zamawianiu, bo przeważnie jest nieco drożej.
KAPPA TDS & JTD

Awatar użytkownika
Bandito
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 81
Rejestracja: 22 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Biała Podlaska/Warszawa

ePER - oznaczenia zamienników

Post autor: Bandito » 05 mar 2007, 23:13

wlasnie nie wiem jak rozmawiac z tymi w fiacie :| oni sie zachowuja (przynajmniej u mnie w miescie) jakby zamienniki nie istnialy... tzn akcja pod tytulem "plac pan 800 za glupia pompke i nie kombinuj zeby bylo taniej" sprobuje jeszcze w siedlcach jutro, moze tu ktos normalny bedzie, bo jesli w katalogu sa zamienniki to chyba sa na prawde... juz glupieje po prostu przez te cale zamieszanie...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”