Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
darkobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1547
Rejestracja: 09 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Post autor: darkobo » 22 lut 2008, 21:28

"maciej_ignys" pisze:...wcale nie przepraszam :D
A powinieneś. :?
To co Tobie wydaje się śmieszne niekoniecznie musi być zabawne dla wszystkich.
Choć, jak widać dla Simona jest.
Szanując innych okazujesz również szasunek dla samego siebie.
Chyba, że p...nie jest Twoim sposobem na życie.

ot, taki OT
homo homini Lancia (est)
Było: Dedra 2.0 ie, Kappa 2.0, Kappa 2.4 JTD
Jest: Delta II 1.6 8V (w rodzinie ;) )

Awatar użytkownika
Simon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 656
Rejestracja: 23 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Post autor: Simon » 22 lut 2008, 21:33

ależ mnie to nie smieszy, ja sie po prostu z tym zgadzam
to jest wręcz tragiczne ale niestety prawdziwe

zreszą myślę, że brnięcie w ten temat nie jest wskazane...
tak jak o LT każdy ma prawo do własnego zdania
tak w tym temacie...
Lancia Lybra 1.9 JTD LX Berlina
Paganini Black
Kilka fotek

Awatar użytkownika
maciej_ignys
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2070
Rejestracja: 08 lip 2007, 0:00
Skype: ohydek
Lokalizacja: Leszno

Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Post autor: maciej_ignys » 22 lut 2008, 21:38

"Nat" pisze:
"maciej_ignys" pisze:Ale czuję się współodpowiedzialny za dobre imię LKP i pisanie, o czyichś opiniach że to PRAWDA to pierd.lenie godne kościoła katolickiego a nie poważnego forum

Mnie uraziłeś- nie podoba mi się ogólne atakowanie jakiegokolwiek koscioła czy religii na tym forum, szczególnie bez podawania konkretnych argumentów przeciw. Mało istotne, czy chodziło Ci o organizacje, czy o wspólnotę wiernych.

Ale że poza tym masz 100 proc. racji- poprawiam temat.
Prostuję zatem. Nie atakowałem ogólnie tylko konkretnie: nachalną alogiczną i obraźliwą dla mnie retorykę TEGO właśnie kościoła. Jego codzienne, niespójne i bełkotliwe, zmasowane ataki na moją błonę bębenkową i wzrok. I wybacz Nacie, ale jest to jedna z moich najmniej radykalnych opinii o tej instytucji.

A co najważniejsze nie narusza ona w żaden sposób ani wolności słowa, ani wolności wypowiedzi, ani nie stanowi podstawy o oskarżenie o obrazę uczuć religijnych gdyż o nich nawet się nie zająknąłem

Kk to nie jest święta krowa tylko instytucja ciesząca się niesłychanymi przywilejami które doprowadzają mnie jako umiarkowanie światłego agnostyka do szewskiej pasji

No i na koniec, bo przepraszam rozpędziłem się nie w temacie, dowodów na moje "kalumnie" dostarczę chętnie i łatwo, ale może nie w tym wątku.

Pzdr i respect.

Awatar użytkownika
darkobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1547
Rejestracja: 09 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Post autor: darkobo » 22 lut 2008, 21:38

"Simon" pisze:ależ mnie to nie smieszy, ja sie po prostu z tym zgadzam
to jest wręcz tragiczne ale niestety prawdziwe

zreszą myślę, że brnięcie w ten temat nie jest wskazane...
tak jak o LT każdy ma prawo do własnego zdania
tak w tym temacie...
I nikt nikomu nie zabrania posiadania własnego zdania. Chodzi tylko o formę jego wyrażania, o formę ...
homo homini Lancia (est)
Było: Dedra 2.0 ie, Kappa 2.0, Kappa 2.4 JTD
Jest: Delta II 1.6 8V (w rodzinie ;) )

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Post autor: Nat » 22 lut 2008, 21:41

to ja, kończąc (mam nadzieję) tę dygresję dodam, że MSZ wojujący antyklerykalizm jest równie odrażający jak wojujacy klerykalizm.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
maciej_ignys
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2070
Rejestracja: 08 lip 2007, 0:00
Skype: ohydek
Lokalizacja: Leszno

Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Post autor: maciej_ignys » 22 lut 2008, 21:45

"Nat" pisze:to ja, kończąc (mam nadzieję) tę dygresję dodam, że MSZ wojujący antyklerykalizm jest równie odrażający jak wojujacy klerykalizm.
Right.

Mimo, że się nie zgadzam z Twoją opinią, pomysł zamknięcia akceptuję.

Again. Pzdr

Awatar użytkownika
Ricardus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 605
Rejestracja: 17 kwie 2008, 0:00
Lokalizacja: Łódź/Grotniki
Kontakt:

Kupiłem prawie rok temu Lybre w LT

Post autor: Ricardus » 19 kwie 2008, 14:34

Jestem nowy na forum ale Lancie mam od około roku. Moją Lybre kupiłem w LT i w związku z tum podzielę się moimi spostrzeżeniami na temat tej firmy.
Szukałem Lybry SW około 4 miesięcy i powiem wam że to był koszmar. Straciłem tylko kasę i czas na oglądanie parchów z ogłoszeń. Nic co jest napisane w ogłoszeniach nie jest prawdą. W końcu trafiłem do LT. Damian powiedział że za tydzień będą dwie Lybry SW. Jak tylko przyjechały zadzwonił do mnie żebym przyjechał zobaczyć jak wyglądają przed odpicowaniem. Podjechałem zobaczyłem, doradzili mi ?podobno mniej zajechany egzemplarz?, wpłaciłem zaliczkę. Czekałem dwa tygodnie na przygotowanie sam. Sami mi auto zarejestrowali ? nie musiałem chodzić do żadnych urzędów. Auto otrzymałem w stanie pięknego dopieszczenia jak na sam z 2000 r. Nie brałem żadnych dokumentów potwierdzających wymianę części (w pewnym momencie nawet sie przestraszyłem, że popełniłem błąd nie biorąc potwierdzeń- ale szybko sie z tego przekonania wyleczyłem :). Przyszła pora na radość z eksploatacji mojej Lucynki ? powiem krótko uwielbiam ten sam. Zresztą najlepsze jest to że moja żona tylko się ogląda kiedy dam sie jej przejechać Lyberką ( na co dzień jeździ WW Lupo i myślałem że będzie miała problemy z parkowaniem, a ona mówi że lubi sobie pojeździć po mieście i poszukać miejsca gdzie da się zaparkować :) Niestety pojawiły się pierwsze problemy z sam. Po około miesiącu użytkowania zaczął wyciekać olej z pod pokrywy zaworów. Podjechałem do LT i pierwsze miłe zaskoczenie ? naprawa gratis !!!niestety po około miesiącu znowu to samo i znowu bezpłatna naprawa, tym razem pomogła. W miedzy czasie dopatrzyłem się pękniętego klosza jednego halogena ( nie byłem w stanie stwierdzić czy był pęknięty przed zakupem bo po prostu nie zwróciłem na to uwagi ) Został wymieniony bezpłatnie. Wiec nie jest tak że ludzie z LT nie poczuwają się do gwarancji na sprzedane sam. Zostałem po prostu mile zaskoczony. Niestety czasami troszeczkę im nie wychodzi i rzeczywiście widać parcie na kasę -Przykład : Pojechałem na okresowy przegląd, poprosiłem o sprawdzenie wszystkiego w sam, powiedziałem że czasami z komory silnika dochodzi dziwny piskliwy dźwięk podczas zapalania i gaszenia sam. Oleje zostały wymienione reszta elementów też ale z piskiem z pod maski usłyszałem że to rolka napinacza paska klinowego i z tym na razie można jeździć. Po około tygodniu dźwięk stal się tak natarczywy ze musiałem pojechać na serwis, miało być tylko przesmarowane łożysko (koszt jakieś 40 pln )jakie było moje źdźiwienie kiedy sie okazało że musze zapłacić 160 pln dodatkowo za wymianę paska !!! Byłem tydzień wcześniej na przeglądzie i nikt mnie o tym nie poinformował, pomimo że całe auto powinno być przejrzane. Ale myślę że takie wpadki mogą się przydarzyć wszystkim. Reasumując : następnego zakupu dokonam też w LT. Wolę przepłacić w cenie sam. I mieć wszystko z głowy. Dostaję sam. naprawdę gotowy do jazdy i dodatkowo profesjonalną pomoc w dalszej eksploatacji pojazdu . Myślę ze główna zasługa mojego powrotu do LT to osoba Damiana, którego Pozdrawiam
A co do cen to nikt nie prowadzi biznesu tylko dla przyjemności, biznes ma przynosić kase dla włącicieli i koniec .
Pozdrowienia dla włascicieli Lucynek
Zdjęcia motoryzacyjne, oględziny samochodów, ubezpieczenia w PZU, pranie tapicerki.
https://www.facebook.com/riCARdus-Rysza ... 928513374/
Tel.669901601

Djmarch
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 27
Rejestracja: 22 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Szczecin

Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Post autor: Djmarch » 24 kwie 2008, 13:35

ja dodam tylko że w LT nie maja wcale wygórowanych cen, często w necie widać egzemplarze z tego samego roku, przebieg podobny, w wyzszych nieco cenach.
Lancia Lybra SW 1.9 jtd 2002 ,Citroen Xsara 1.6 2000

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Post autor: fazi » 29 kwie 2008, 10:05

A ja sie powtorze ,ze nastepne autko jeżeli to bedzie uzywane bo mysle też o zupełnie nowym w przyszłosci to uzywke kupie w LT kupiłem u nich kilka czesci pełen profesjonalizm szkoda ,ze taki serwis nie jest w Poznaniu.Niestety w Poznaniu jest Pol-car i im pochodne to ludzie nie majacy pojęcia o Lanciach ,obsługa dno mistrz serwisu nie wie o czym mówi i nie zna sie typowa komuna .Gdy dzwonie do LT nawet telefonicznie mam przedstawiony pełen obraz sytuacji i mozliwy dobór czesci do danej sugerowanej awari to jest to ,zazdroszcze ludziom z Łodzi i okolic ,ze maja taki serwis .Pozdrawiam LT.
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Post autor: Duch-Dziadka » 29 kwie 2008, 10:49

Fazi napisał:
A ja sie powtorze ,ze nastepne autko jeżeli to bedzie uzywane bo mysle też o zupełnie nowym w przyszłosci to uzywke kupie w LT kupiłem u nich kilka czesci pełen profesjonalizm szkoda ,ze taki serwis nie jest w Poznaniu.Niestety w Poznaniu jest Pol-car i im pochodne to ludzie nie majacy pojęcia o Lanciach ,obsługa dno mistrz serwisu nie wie o czym mówi i nie zna sie typowa komuna .Gdy dzwonie do LT nawet telefonicznie mam przedstawiony pełen obraz sytuacji i mozliwy dobór czesci do danej sugerowanej awari to jest to ,zazdroszcze ludziom z Łodzi i okolic ,ze maja taki serwis .Pozdrawiam LT.
Nie zgodze sie z Toba. Ludzi z Lodzi maja LT a my mamy AUTIM.
Naprawde pelen profesjonalizm z ich strony.
Rok temu jak kupilem Kappe wymianiano mi sworznie wachacza kulistego. Dwa tygodnie temu odezwal sie jeden i zaczal piszczec. Dzisiaj pojechalem do nich i wlasciciel Pan Suchanke przeprosil i powiedzial ze to ich wina bo przy montazu uszkodzili gumowa oslone i wyplukalo smar i czesc jest do wymiany na gwarancji. Powie ktos ze laski nie robia i partanina robota. Pamietajmy jednak ze wszedzie pracuja ludzie ktorym moze sie zdarzyc blad. Wazne jest ze nie powiedziano mi ze sie samo uszkodzilo i trzeba zabulic tylko odwaznie ze jest to do zrobienia na gwarancji.

Wtedy rok temu zaplacilem za:
-pasek rozrzadu
-napinacz paska
-rolka prowadzaca
-uszczelka walu korbowego
-simmering walka rozrzadu
-uszczelka wlaka rozrzadu
-sworzen kulisty wachacza przedniego szt.2(oryginalne wloskie)
Za calosc zaplacilem 1921 zlotych. Pewnie niektorzy powiedza ze duzo ja mam inne zdanie pelen profesjonalizm.
Teraz bede wymienial klocki i tarcze tyl plus klocki przod jak zrobie dam znac ile zaplacilem. :D
Giulietta Veloce 2016r

Fugaz
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 340
Rejestracja: 09 kwie 2008, 0:00
Lokalizacja: Tychy

Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Post autor: Fugaz » 29 kwie 2008, 11:05

Ja też swoją Lyberkę odbieram dziś z LT, może kupiłbym coś taniej świeżo sprowadzone do tego dodałbym opłaty wymieniłbym to co bym musiał i może cena byłaby niższa a może wyższa to zależy czy ktoś się zna na mechanice i wie co kupuje. Pozatym fajnie jest odebrać auto zarejstrowane i nie tracić czasu na bieganie po urzędach ( w końcu mój czas też jest bardzo cenny) druga sprawa to odbieram auta leje ropę i jadę a nie modlę się aby dojechać do mechanika i zdążyć naprawić auto które ciągne z drugiej połowy Polski, zanim coś się w nim wydaży.
Co do gwarancji to jak oglądałem auto to przyjechał gość z wrocławia i coś mu tam na gwarancji robili. Wiadomo jest to handlarz ale na prawde wie co robi raz chciałem przejechać samochodem u handlarza i gość powiedział, że nie jest zarejstrowany i nie może mi pozwolić na jazdę próbną, a w LT nie mają z tym problemu.
Zachorowałem na Lybrę i tylko jej kupno może mnie uleczyć!
P.S. Już ją mam 2,4 SW jtd czarna perła

mglod7
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 80
Rejestracja: 07 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Post autor: mglod7 » 29 kwie 2008, 22:57

"Fugaz" pisze: Co do gwarancji to jak oglądałem auto to przyjechał gość z wrocławia i coś mu tam na gwarancji robili. Wiadomo jest to handlarz ale na prawde wie co robi raz chciałem przejechać samochodem u handlarza i gość powiedział, że nie jest zarejstrowany i nie może mi pozwolić na jazdę próbną, a w LT nie mają z tym problemu.
Hej!
To bylem ja! Marudzilem im tam bo mi cos hamulec w prawym tylnym kole piszczal.
Gratulacje zakupu! Autko naprawde wyborne, oby sie dobrze sprawowalo.
Co do LT: autko mam miesiac, nabilem juz ponad 4000 (poprzednim autem nawet 1000 w miesiac niebylem w stanie zrobic), cokolwiek sie z autem dzieje- tel do LT i w pare sekund mam rade albo zaproszenie do Lodzi na, i tu podkreslam, bezplatny serwis problemu. Rozumiem ze po prostu nie wszystko da sie przegladnac w aucie po sprowadzeniu, dlatego zawsze jakies tam **** wyskakuja...
Po to wlasnie kupilem u nich auto, po prostu nie mam czasu sie pieprzyc z mechaniorami albo samemu szukacz przyczyn czegokolwiek, a te 220 km z wroclawia (ostatnio jechalem 1:53 min ;) ) w lybrze to sama przyjemnosc, no i przy spalaniu w takiej trasie 4,8l/100km kasa to tez nie problem...
Nie kupilem auta nowego w salonie, kupilem uzywane w czym co jest juz namiastka salonu i takie poczucie u mnie wywoluje.
Jak na razie z czystym sumieniem moge polecic LT i mam nadzieje ze mnie nie zawioda.
Obrazek
semper fidelis
www.tchp.wroc.pl

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Post autor: fazi » 01 maja 2008, 12:58

"Duch-Dziadka" pisze:Fazi napisał:
A ja sie powtorze ,ze nastepne autko jeżeli to bedzie uzywane bo mysle też o zupełnie nowym w przyszłosci to uzywke kupie w LT kupiłem u nich kilka czesci pełen profesjonalizm szkoda ,ze taki serwis nie jest w Poznaniu.Niestety w Poznaniu jest Pol-car i im pochodne to ludzie nie majacy pojęcia o Lanciach ,obsługa dno mistrz serwisu nie wie o czym mówi i nie zna sie typowa komuna .Gdy dzwonie do LT nawet telefonicznie mam przedstawiony pełen obraz sytuacji i mozliwy dobór czesci do danej sugerowanej awari to jest to ,zazdroszcze ludziom z Łodzi i okolic ,ze maja taki serwis .Pozdrawiam LT.
Nie zgodze sie z Toba. Ludzi z Lodzi maja LT a my mamy AUTIM.
Naprawde pelen profesjonalizm z ich strony.
Rok temu jak kupilem Kappe wymianiano mi sworznie wachacza kulistego. Dwa tygodnie temu odezwal sie jeden i zaczal piszczec. Dzisiaj pojechalem do nich i wlasciciel Pan Suchanke przeprosil i powiedzial ze to ich wina bo przy montazu uszkodzili gumowa oslone i wyplukalo smar i czesc jest do wymiany na gwarancji. Powie ktos ze laski nie robia i partanina robota. Pamietajmy jednak ze wszedzie pracuja ludzie ktorym moze sie zdarzyc blad. Wazne jest ze nie powiedziano mi ze sie samo uszkodzilo i trzeba zabulic tylko odwaznie ze jest to do zrobienia na gwarancji.

Wtedy rok temu zaplacilem za:
-pasek rozrzadu
-napinacz paska
-rolka prowadzaca
-uszczelka walu korbowego
-simmering walka rozrzadu
-uszczelka wlaka rozrzadu
-sworzen kulisty wachacza przedniego szt.2(oryginalne wloskie)
Za calosc zaplacilem 1921 zlotych. Pewnie niektorzy powiedza ze duzo ja mam inne zdanie pelen profesjonalizm.
Teraz bede wymienial klocki i tarcze tyl plus klocki przod jak zrobie dam znac ile zaplacilem. :D
Przypuszczalnie bede zmuszony do Autimu pojechac moze sie miło zaskocze ,mam nadzieje ,ze Polcar na rzecz Autimu opusciła ta lepsza część mechaników bo z tego co ich pamietam jak działali jeszcze w polcarze jako firma blacharska to banda złodziei moze widocznie zycie ich zmusiło do solidnosci choc nalezy pamietac .ze w duzych serwisach nie mamy kontaktu wzrokowego z naprawiajacym tylko ze zleceniobiorcą a czasami to wazne .Co do kwoty którą zapłaciłeś to wcale nie mało biorac pod uwage ,że przynajmniej 1000zł z tej kwoty nie biorę pod uwage marży na czesciach to robocizna porównaj te elementy z cenami LT.Czyli polcarowe złodziejstwo w lepszym wydaniu masz pogląd za auto dałeś 10tys a za wymiane drobiazgów prawie 2000tys ,a co dalej komplet rozrzadu i swoznie tj około 600 najwyżej 700 zł częsci a gdzie reszta?,i tak po troche otwieraja sie karty prawdy ile wydajemy na naprawy???Weż jeszcze pod uwage komplet paska wielorowkowego i tu sie mozna zdziwić 1000zł same częsci ,a to zdaje sie element nieodzowny w dalszej długiej eksploatacji.Pozdrawiam jak bedziesz w Autimie gdybyś mógł mi napisac ile kosztuje wymiana z częsciami poduszek belki tylnego zawieszenia ,Pozdrawiam :D
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Post autor: Duch-Dziadka » 01 maja 2008, 18:45

fazi napisał:
Przypuszczalnie bede zmuszony do Autimu pojechac moze sie miło zaskocze ,mam nadzieje ,ze Polcar na rzecz Autimu opusciła ta lepsza część mechaników bo z tego co ich pamietam jak działali jeszcze w polcarze jako firma blacharska to banda złodziei moze widocznie zycie ich zmusiło do solidnosci choc nalezy pamietac .ze w duzych serwisach nie mamy kontaktu wzrokowego z naprawiajacym tylko ze zleceniobiorcą a czasami to wazne .Co do kwoty którą zapłaciłeś to wcale nie mało biorac pod uwage ,że przynajmniej 1000zł z tej kwoty nie biorę pod uwage marży na czesciach to robocizna porównaj te elementy z cenami LT.Czyli polcarowe złodziejstwo w lepszym wydaniu masz pogląd za auto dałeś 10tys a za wymiane drobiazgów prawie 2000tys ,a co dalej komplet rozrzadu i swoznie tj około 600 najwyżej 700 zł częsci a gdzie reszta?,i tak po troche otwieraja sie karty prawdy ile wydajemy na naprawy???Weż jeszcze pod uwage komplet paska wielorowkowego i tu sie mozna zdziwić 1000zł same częsci ,a to zdaje sie element nieodzowny w dalszej długiej eksploatacji.Pozdrawiam jak bedziesz w Autimie gdybyś mógł mi napisac ile kosztuje wymiana z częsciami poduszek belki tylnego zawieszenia ,Pozdrawiam
Widzisz to ja jednak znam Autim z czasow Pol-caru z tej dobrej strony jako grupe ludzie ktorzy znaja sie na swoim fachu i zawsze sa pomocni w przeciwienstwie do grupy ktora w owczesnym czasie dziala w Pol-carze.
Robocizna w tej fakturze to z tego co pamietam okolo 800 zlotych.
Czy to co zrobilem to sa drobiazgi??? To sa wazne rzeczy i jednoczesnie dosc drogie. Poza tym mam na nie gwarancje ktora oni przyjeli bez problemu.
Nie wiem ja uzywam samochodu jako srodka do przemieszczania i nie patrze na kwoty eksploatacyjne. Jest cos do zrobienia, patrze czy dam rade...jak nie dam daje do Autim. Nie mam czasu na majstrow, ktorzy jak mialem przyklad w 3 poprzednich autach spier...lili cala robote. I ponioslem o wiele wieksze koszty, a o reklamacji to ja moglem sobie pomarzyc...
Wole dac wiecej(niekoniecznie przeplacic) ale miec pewniaka.
Tym bardziej ze teraz jezdze za granice wiec nie mam czasu na postoje na autostradach.
Widac ile ludzi tyle opini.
:D
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Opinie o LT na innych (i naszym) forum dyskusyjnym

Post autor: fazi » 01 maja 2008, 20:04

Podam ci dla przykładu jak to u mnie na poczatku wyszło rozrzad komplet,pasek wielorowkowy i rolka prowadzaca,olej 6 litrów mobil do tego filtry,2 linki recznego ,4 łaczniki stabilizatora plus robocizna ,a zapomniałem tuleje wachaczy przód 2100 zł robiłem to w zaprzyjaznionym warsztacie w którym naprawiam auta od 10 lat i z ewentualna gwarancją nie mam kłopotu.Co do kosztów zgadzam sie trzeba to płace w miedzyczasie był serwis własnie z pospiechu to tez czka mi sie do dzis ja akurat nie mam problemu mam druga Lancie pod domem do dyspozycji praktycznie cały tydzień z wyjatkiem poniedziałku totez sie pohamowałem z szybkimi naprawami wydałem już nazbyt ,a w zasadzie jak sie okazuje w tych samochodach nie ma co sie spieszyc bo z niektórymi czesciami tak bywa ,ze sprawiają złudzenie zepsutych a tak nie jest.Pozdrawiam .Moje autka masz juz widoczne w poscie tak ,że jak gdzieś bedziesz widział to ja ewentualnie Y rzadko moja żona jeżdzi ,narka miłego wekendu :lol:
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”