Kappa kombi - Lybra kombi

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Kappa kombi - Lybra kombi

Post autor: bufi » 28 sty 2009, 15:33

"Jano" pisze:Tomzik, " dla żony lub kobiety" to słyszałem już dwa razy.
Czyli jest to samochód.......raczej dojazdowo - wycieczkowy a nie bardziej do pracy.
Jeśli zamierzasz poruszać się głównie w ruchu miejskim , zagazowalbym Lybre 2.0 2ov visa , zdecydowanie lepszy od diesla do miasta. No i łatwiej o parkowanie niż w przypadku kappy . Komfort dla osoby rozmiaru xxxl zdecydowanie mniejszy niz w kappie . takie moje zdanie :)

Awatar użytkownika
Jano
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 305
Rejestracja: 18 sty 2009, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa kombi - Lybra kombi

Post autor: Jano » 28 sty 2009, 19:17

Patrząc na wybór samochodu głownie kieruje się małą awaryjnością, nie pokracznym kształtem oraz ilością gotówki jaką mam do wydania. Wolę trochę starszy jeżdżący na kołach, iż nowszy na lawecie.
Dotychczas wystarczała mi do jazdy mój sedan, ale ponieważ, często jestem zmuszony przewieść przedmioty o długości pow. 2 metrów szukam kombi. Mógłbym kupić V70, ale zawsze podobała mi się Lanicia i dlatego szukam jak najwięcej o niej informacji.
Zbierając informacje bezpośrednio od użytkowników / czytaj od Was / mogę w pełni przekonać się co do swojego wyboru, jeżeli chodzi o Lanicię. A czy to będzie Lybra, czy Kappa ( tak jak ktoś napisał wcześniej ) zadecyduje sam, po zebraniu informacji o danym modelu.
Dzięki za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi.
Lybra 2,4 JTD CF3

Awatar użytkownika
Jano
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 305
Rejestracja: 18 sty 2009, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa kombi - Lybra kombi

Post autor: Jano » 28 sty 2009, 19:22

Czyli przy wzroście 190 i wadze 100kg może byc mało miejsca w środku..moi dwaj synkowie są podobnej postury na wycieczki rodzinne odpada.
Lybra 2,4 JTD CF3

Awatar użytkownika
Taz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4093
Rejestracja: 03 kwie 2007, 0:00
Imię: Irek
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Kappa kombi - Lybra kombi

Post autor: Taz » 28 sty 2009, 22:23

"Jano" pisze:Czyli przy wzroście 190 i wadze 100kg może byc mało miejsca w środku..moi dwaj synkowie są podobnej postury na wycieczki rodzinne odpada.
Kappa temu sprosta, Lybra niestety nie, szczególnie z tyłu.
'12 Lancia Voyager 3,6
'03 Mercedes CLK 55 AMG
'06 Yamaha R6 RJ11 track only
...i służbowa '21 Skoda Octavia 1,5 150KM DSG

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”