Samochód rodzinny - Kappa sedan czy Lybra SW?

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Samochód rodzinny - Kappa sedan czy Lybra SW?

Post autor: mr.kura » 23 kwie 2012, 23:45

Lybra SW :)

Awatar użytkownika
czubax
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 134
Rejestracja: 29 wrz 2010, 20:01
Imię: Tomek
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Samochód rodzinny - Kappa sedan czy Lybra SW?

Post autor: czubax » 28 kwie 2012, 21:53

MacioBA pisze:Hmmm, jest zasadnicza różnica i prawdę powiedziawszy nie da się tego porównywać tak bezpośrednio. Mi się całkiem inaczej jeździ Lybrą i Kappą - każda ma swoje + i - Lybra jest bardziej "smooth" w prowadzeniu.... w Kappie jest dużo więcej przestrzeni i jest sztywniejsza nieco. Ja mam tak, że jak pojeżdżę tydzień Lybrą to tęsknie za Kappą... i na odwrót jak użytkuję Kappę przez parę dni to ciągle porównuję jej zachowanie z Lybrą... ogólnie dla mnie to trudno się jednoznacznie określić.... :)
Teraz wiem co masz na myśli....wczoraj sprowadziłem Kappe...zakochałem się w niej od pierwszego wejżenia....ale dzisiaj spod pracy wracałem Lybrą....i niesamowita frajda z jazdy...tak więc teraz do czasu sprzedania Lybry mam czas na tesowanie...

Kappa vs. Lybra

V6 vs. 5R JTD
Skóra vs. Alcantara

Oba auta są genialne...szkoda, że nie mogę zatrzymać obu...

Po półtora roku z JTD nie mogę się przestawić na benzynę V6.....brakuje ciągu od dołu....a po przyzwyczajeniach z diezla tych obrotów wydaje się być nieskończoność :D
Był: Lancia Lybra SW 2.4 JTD 150 KM, Lancia Kappa 3.0, AR 159, kilka AR 156
Jest: Lancia Thesis 2.4 JTD, Citroen CX 2.5 Prestige, Vel Satis 2.2 DCI

Awatar użytkownika
MacioBA
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2122
Rejestracja: 09 sie 2009, 15:08
Lokalizacja: Rybnik O/S

Re: Samochód rodzinny - Kappa sedan czy Lybra SW?

Post autor: MacioBA » 28 kwie 2012, 23:27

Hehe, no właśnie - teraz wiesz na co cierpią posiadacze obu modeli :) i masz rację- oba są genialne i aby nie zamęczać siebie i otoczenia muszę mieć oba :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”