Tłumaczenie włoskich komunikatów usterek

Moderator: stabraf

darkKRIS

Tłumaczenie włoskich komunikatów usterek

Post autor: darkKRIS » 03 cze 2011, 21:01

Witam. Czy ktoś posiada listę usterek przetłumaczonych z języka włoskiego na polski? Potrzebne mi to ponieważ, mam problem z olejem.

wega
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 873
Rejestracja: 24 cze 2007, 0:00
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Tłumaczenie włoskich komunikatów usterek

Post autor: wega » 03 cze 2011, 21:07

Zmień sobie język na np. angielski.
Zmiana języka w infocenter jest dziecinnie prosta: po wciśnięciu i przytrzymaniu przycisku service przekręcamy kluczyk w poz. MAR (zapłon). Na info pojawi się język i model silnika. Jeżeli nie odpowiada, to wciskając service ustawiamy żądany język i wersję silnikową naszego auta (benz. lub diesel) następnie zapamiętujemy wciskając Clima Date.

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Re: Tłumaczenie włoskich komunikatów usterek

Post autor: romlen » 04 cze 2011, 23:41

A tutaj wszystkie kody usterek wyświetlane na infocenter Zmiana języka na zrozumiały jest łatwa i bezbolesna.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Boorek

Re: Tłumaczenie włoskich komunikatów usterek

Post autor: Boorek » 04 cze 2011, 23:53

tylko jak masz samochód przed liftem to po zmianie na angielski będziesz miał fahrenheity zamiast stopni celsjusza... i tego się nie da zmienić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”