Delta III 1.9 tt

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
romelo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 89
Rejestracja: 02 kwie 2007, 0:00
Imię: Roman
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Delta III 1.9 tt

Post autor: romelo » 19 lip 2018, 22:49

Witam.
Po dłuższej przerwie w Lanciach chciałbym zakupić Dete III znalazłem takie ogłoszenie ale trochę się obawiam takiego a mianowicie 1.9 tt
Czy jest czego się obawiać oprócz jak czytałem urywających się klapek i PDF ?

https://www.otomoto.pl/oferta/lancia-de ... e1fbeaead7

Proszę o opinie co mogło zwrócić Wasza uwage w tym egzemplarzu na zdjęciach lub w opisie ?!
Ewentualnie może ktoś mógłby pomóc przy oględzinach ?

Awatar użytkownika
mikee72
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1106
Rejestracja: 21 maja 2015, 9:41
Imię: Mikołaj
Lokalizacja: Poznań

Re: Delta III 1.9 tt

Post autor: mikee72 » 20 lip 2018, 22:57

.. piękną .. w pięknej .. w idealnym stanie .. silnik pracuje równo .. zawieszenie w idealnym stanie ..
opis typowy dla handlarza cwaniaka, takie oferty należy traktować z wyjątkową ostrożnością

Pedały wyglądają na przebieg kilkuset tysięcy, ale może niektórzy tak jeżdżą..
U mnie w Skodzie po 120tys gumy na pedałach są jak nowe, w 24-letnim Tipo 135tys prawie jak nowe,
a w ściąganej z Holandii Phedrze (przebieg typowy, czyli nieco ponad 200kkm) - wytarte do metalu..
Lancia Voyager Platinum 3.6 24v PB+LPG A.D.2014
Obrazek

Awatar użytkownika
romelo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 89
Rejestracja: 02 kwie 2007, 0:00
Imię: Roman
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Delta III 1.9 tt

Post autor: romelo » 21 lip 2018, 19:28

Jednak na NIE

ale znalazłem też taką

https://www.otomoto.pl/oferta/lancia-de ... xtor=SEC-8

To chyba wersja Gold ?!

uki
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 12
Rejestracja: 28 lut 2011, 15:42
Lokalizacja: Garwolin

Re: Delta III 1.9 tt

Post autor: uki » 22 lip 2018, 0:13

A może kolega przybliżyć dlaczego na Nie? Widzę, że jesteś na miejscu jeśli chodzi o to autko, byłeś, widziałeś? Możesz napisać coś więcej w temacie. Może jakaś wskazówka dla potencjalnych zainteresowanych którzy mają sporo ewentualnych km do przebycia. Z góry dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
romelo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 89
Rejestracja: 02 kwie 2007, 0:00
Imię: Roman
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Delta III 1.9 tt

Post autor: romelo » 22 lip 2018, 9:55

Za szybko się zachwyciłem oglądałem jeździ ale poczytałem o urywających się klapkach od kolektora i o dpf silnik jakoś mnie nie przekonuje jako diesel z racji że doszedłem do wniosku jako samochód którym miałbym robić około 5 tys km rocznie to dla niego było by zabójstwo a dla mnie zapewne koszty utrzymania.
Po Lanci Dedra kupiłem innego benzyniaka mam go 6 lat i zrobiłem nim 27 tys km więc dla mnie raczej benzyna (dojazdy do pracy czasem jakaś dłuższa trasa).
Co do Autka fajne dobrze wyposażone nie sprawdziłem chyba wszystkiego silnik wg mnie podejrzanie jeździ ? w mojej ocenie. Cena coś podejrzanie niska jak na taki model chyba platino to by było. Być może jest ok ale zdało by się dobrze ją posprawdzać.
Lokalizacja Legnica Jaworzyńska niedaleko skrzyżowania z Nowodworską tam niedaleko jest stacja diagnostyczna i plac z samochodami tam trzeba jej szukać.
Jak na tak świetnie wyposażony egzemplarz podejrzanie długo stoi.
Gość ma jeszcze jedna w benzynie najniższa wersja w sumie fajna ale szukam coś lepszego
Pozdrawiam i czekam na jakieś info do w/w egzemplarza benzyniaka

Awatar użytkownika
Helios
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2274
Rejestracja: 20 cze 2008, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Re: Delta III 1.9 tt

Post autor: Helios » 22 lip 2018, 10:36

Za tym komisem na Jaworzyńskiej (w sumie tam są 3 komisy) jest taki budynek z warsztatami, niedawno się palił, i tam jest świetny elektryk, możesz do niego podjechać z takim autem to wszystko ogarnie. Póki co jeszcze tam działa, ale budynek po pożarze idzie do zburzenia, nowy warsztat będzie miał na Ściegiennego, jak chcesz to na PW podam Ci do niego numer.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Delta III”