Lancia Klub Polska

Forum dyskusyjne miłośników marki Lancia

>> SKLEPIK LANCIA KLUB POLSKA <<

Autosklep
Dzisiaj jest 23 maja 2018, 20:46

Strefa czasowa UTC+02:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 971 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 158 59 60 61 6265 Następna
Autor Wiadomość
Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

Imię: Tomczysław ;)
Cytuj:
Cytuj:
Zielone po prostu wygląda łagodnie i neutralnie, czerwone zaś... agresywnie i jak z domu uciech :)
Neutralnie i łagodnie, i... nieatrakcyjnie ;)
Dziwne masz skojarzenia skoro kolor czerwony kojarzy Ci się z domem uciech ;) Ale nie wiem, nie bywałem, więc zaufam Twojemu doświadczeniu :D
Atrakcyjnie, a do tego ergonomicznie, bo nie wali po gałach.

A co do skojarzeń to cóż - człowiek zbiera doświadczenia całe życie, zatem wszystko przed Tobą :lol:
Cytuj:
Nie ja się zdemaskowałem, ale Ty nie trafiłeś, nie pierwszy raz z resztą ;)
W AR było zielone, czerwone, biało-czerwone oraz obecnie białe. A czerwone w połączeniu z białym po prostu najlepiej wygląda i nie trąci myszką w przeciwieństwie do zielonego ;)
Zielone było w tym lepszym modelu, czyli 166 :) I zapewne w klonach Tipo czyli 145/146 i 155. Mnie tam nic nie trąci myszką, za to po gałach nie daje i uspokaja.
Cytuj:
Cytuj:
A co do stylu to to, że Ty uważasz, że Lancia ma go mniej wcale nie znaczy, że tak właśnie jest. Każdy ma prawo się mylić przecież :-P
Cieszy mnie, że jesteś świadom własnych słabości ;)
No jestem, w przeciwieństwie do Ciebie :)
Cytuj:
Ja będę robił coś takiego, że w trasie sam predkościomierz będzie mi swiecił.
W Saabie całkiem fajny bajer, chociaż trzeba mieć świadomość, że to tak ma być, bo inaczej można się wkurzać, że kupa roboty będzie z wymianą przepalonych żarówek w zegarach :lol:

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Imię: Kamil
Cytuj:
Atrakcyjnie, a do tego ergonomicznie, bo nie wali po gałach.
Tak atrakcyjnie, że producenci już od dawna się wycofują z tego koloru :lol: :lol:
Cytuj:
Zielone było w tym lepszym modelu, czyli 166 :) I zapewne w klonach Tipo czyli 145/146 i 155. Mnie tam nic nie trąci myszką, za to po gałach nie daje i uspokaja.
I w najlepszej wersji tegoż lepszego modelu, czyli 166 TI było czerwone podświetlenie :lol: :lol:

Przez 5 lat jakoś mi ani w jednym, ani w drugim po gałach nie waliło i nie powodowało niepokoju ;) Ale rozumiem, że niektórych nawet kolor podświetlenia może denerwować ;)
Cytuj:
No jestem, w przeciwieństwie do Ciebie :)
Hmm jeszcze się czegoś nowego o sobie się dowiem ? :)

Obrazek

Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

Cytuj:

Tak atrakcyjnie, że producenci już od dawna się wycofują z tego koloru :lol: :lol:
Chciałem bardziej obrazowo (muchy), ale niech będzie z motoryzacji :)

Wynika z tego, że wszystkie włoskie auta są nieatrakcyjne, bo produkcja spada a ludzie lecą do salonów Folcwagena i Skody. Znaczy się - masówka jest najatrakcyjniejsza. Czemu zatem jeździsz tak nieatrakcyjnym, bo niepopularnym autem?

A z klimatów muzycznych to rozumiem "Despacito" czy wytwory Zenka to też wielkie hity i kawał dobrej muzy :lol:
Cytuj:
I w najlepszej wersji tegoż lepszego modelu, czyli 166 TI było czerwone podświetlenie :lol: :lol:

Przez 5 lat jakoś mi ani w jednym, ani w drugim po gałach nie waliło i nie powodowało niepokoju ;) Ale rozumiem, że niektórych nawet kolor podświetlenia może denerwować ;)
Czy ja wiem czy najlepszej? Jak kogoś stać na prostowanie felg 5 razy w sezonie to może... No chyba, że miała CD-ka zamiast kaseciaka, to szacun :lol:

Tobie nie waliło, mi wali. Czerwony jak na noc jest dla mnie zbyt krzykliwy i natarczywy. A i na co dzień nie lubię tego koloru.
Cytuj:
Nie, wystarczy tego zaśmiecania wątku :)

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Wynika z tego, że wszystkie włoskie auta są nieatrakcyjne, bo produkcja spada a ludzie lecą do salonów Folcwagena i Skody. Znaczy się - masówka jest najatrakcyjniejsza. Czemu zatem jeździsz tak nieatrakcyjnym, bo niepopularnym autem?
Chyba bardziej kuriozalnego porównania nie mogłeś wymyślić ;) A może się mylę? :)

A skoro zielone tak atrakcyjnie wygląda, to dlaczego nawet Lancia się wycofała z tego koloru w Delcie i Ypsilonie ? :)

Poza tym kłamiesz.
Sprzedaż AR w Europie wzrasta i każdy miesiąc 2017 roku zakończył się lepszym wynikiem niż w analogicznym miesiącu roku 2016 (za grudzień brak danych).
Fiat do listopada również sprzedał więcej samochodów niż w 2016.

Za to sprzedaż VW w tym okresie w Europie spadła :lol: :lol:
Cytuj:
Czy ja wiem czy najlepszej? Jak kogoś stać na prostowanie felg 5 razy w sezonie to może...
5 razy w sezonie prostować felgi 18-sto calowe? Podziwiam Cię, zdolny jesteś ;)
Cytuj:
Nie, wystarczy tego zaśmiecania wątku :)
Szkoda, pośmiałbym się jeszcze trochę ;)

Obrazek

Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

Cytuj:
Chyba bardziej kuriozalnego porównania nie mogłeś wymyślić ;) A może się mylę? :)
Wystarczy nadążać za tym, co samemu się rozpoczęło. Sam zacząłeś ni z gruchy ni z pietruchy o tym, że zielony jest nieatrakcyjny, bo nikt go nie stosuje. A generalnie z tego co wiem to producenci starają się produkować to co klienci uznają za dobre/atrakcyjne i chętnie kupią i sam też tak uważasz. No to idąc za tą myślą dalej - skoro klienci masowo wybierają jednak VW i Skodę, Opla, Peugeota i wszystko inne a nie włoskie auta i VW/Skoda/Opel/Peugeot produkuje ich więcej to znaczy, że włoskie auta są nieatrakcyjne.
Cytuj:
A skoro zielone tak atrakcyjnie wygląda, to dlaczego nawet Lancia się wycofała z tego koloru w Delcie i Ypsilonie ? :)
Na szczęście zostawili czerwony dla Delty. Ale czy na pewno na szczęście...?
Cytuj:
Sprzedaż AR w Europie wzrasta i każdy miesiąc 2017 roku zakończył się lepszym wynikiem niż w analogicznym miesiącu roku 2016 (za grudzień brak danych).
A zatem kłamiesz.

Cytuj:
Za to sprzedaż VW w tym okresie w Europie spadła :lol: :lol:
Wow, myślę, że już muszą się poważnie zacząć bać, bo zapewne po 10 latach sprzedaży Giulii Alfa zanotuje taki wynik jak VW po roku sprzedaży Passatów :) Szykuje się druzgocąca porażka niedobrych Niemców.
Cytuj:
5 razy w sezonie prostować felgi 18-sto calowe? Podziwiam Cię, zdolny jesteś ;)
Przejedź się raz na tych 18" z utwardzonym i obniżonym zawiasem np. drogą wojewódzką nr 526 to nawet 5. prostowanie nic już tym felgom nie pomoże :lol:
Cytuj:
Cytuj:
Szkoda, pośmiałbym się jeszcze trochę ;)
Pośmiej się, nikt Ci nie broni, ale najpierw poćwicz cytowanie i przestań się powtarzać, się powtarzać :)

Zastanawiałem się czy nie puścić już tego na PW, bo naprawdę szkoda śmiecić w tym temacie, ale uznałem, że to też zostałoby wykorzystane przeciwko mnie :D

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Sam zacząłeś ni z gruchy ni z pietruchy o tym, że zielony jest nieatrakcyjny, bo nikt go nie stosuje.
Oczywiście, że... nie ;)
Nie argumentowałem braku atrakcyjności zieleni, zaprzestaniem stosowania, a jedynie przytoczyłem następstwo braku atrakcyjności tego koloru ;)
Cytuj:
A zatem kłamiesz.
To będziesz mógł powiedzieć, jak podadzą dane za grudzień 2017 roku ;) Oczywiście o ile sprzedaż będzie niższa niż w 2016 ;)
Cytuj:
Przejedź się raz na tych 18" z utwardzonym i obniżonym zawiasem np. drogą wojewódzką nr 526 to nawet 5. prostowanie nic już tym felgom nie pomoże :lol:
Patrz, ponad 2 lata, zimą i latem jeżdżę na 18" i nic, wszystkie 8 sztuk nadal jest proste...
Mój brat jeździł 156 na Sportpacku też na 18" i też nic nie pogiął :roll:

Ale rozumiem, że niektórzy nawet 16" na balonie pogną ;)
Cytuj:
Pośmiej się, nikt Ci nie broni, ale najpierw poćwicz cytowanie i przestań się powtarzać, się powtarzać :)
Mówisz, masz ;)

Co do jednego się zgodzę, szkoda dalej zaśmiecać ten wątek :)

Happy New Year ;)

Obrazek

Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

Cytuj:
Cytuj:
A zatem kłamiesz.
To będziesz mógł powiedzieć, jak podadzą dane za grudzień 2017 roku ;) Oczywiście o ile sprzedaż będzie niższa niż w 2016 ;)
Nie, to mogę powiedzieć właśnie teraz, kiedy najpierw się zarzekasz, że w każdym miesiącu było lepiej a zaraz potem twierdzisz, że nie wiadomo co było w miesiącu grudniu, a on przecież też należał do 2017. A po danych za grudzień będę mógł albo to podtrzymać albo odszczekać (co jest bardziej prawdopodobne) :)
Cytuj:

Patrz, ponad 2 lata, zimą i latem jeżdżę na 18" i nic, wszystkie 8 sztuk nadal jest proste...
Mój brat jeździł 156 na Sportpacku też na 18" i też nic nie pogiął :roll:

Ale rozumiem, że niektórzy nawet 16" na balonie pogną ;)
Widać nie dane Wam było jeździć po naprawdę kiepskich drogach. Albo wleczecie się 10km/h w takich sytuacjach :) Ale to trochę mija się z ideą używania samochodu :)
Cytuj:

Happy New Year ;)
A wzajemnie :)

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Widać nie dane Wam było jeździć po naprawdę kiepskich drogach. Albo wleczecie się 10km/h w takich sytuacjach :) Ale to trochę mija się z ideą używania samochodu :)
Ani jedno, ani drugie.
Ale trzeba trochę myśleć za kółkiem i wtedy spokojnie na 18" można jeździć, i nie prostować felg kilka razy w sezonie ;)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Obrazek

Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Imię: Mariusz
Wymieniona nagrzewnica w Kappie. Nie wyobrażam sobie tej roboty bez zdejmowania dolotu i wyciągania ściany grodziowej :)

Obrazek

Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Awatar użytkownika

Imię: Daniel
Da się bez zdejmowania dolotu ale w Kappie turbo gdzie jest mały dolot :) W Zwykłych nie zazdroszczę, też to przechodziłem...

Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Dokładnie, w mojej to nawet ręki za VISa nie da się włożyć :)

Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

Imię: Michał
W którym aucie było więcej roboty z wymianą nagrzewnicy? W Kappie, czy w Y?

Były Kappa SW 2.4 TDS i Y 1.2 16v
Obrazek

Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Więcej w Y. Niestety demontaż deski to dużo pracy. Poza tym sporo wrednej roboty z wiązkami które wszędzie się plątają oraz obudową nagrzewnicy która była przyklejona do ściany grodziowej przez bitumiczne wygłuszenia. Niepotrzebnie odkręciłem sporo elementów bo myślałem że ciągle jest przykręcona :)
Co do Kappy to gdybym od razu demontował dolot to zrobiłbym to duuuużo szybciej :)

Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Imię: Sławuś
wczoraj wymieniłem olej ;-)

Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Imię: Sławuś
wczoraj wymieniłem olej ;-)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 971 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 158 59 60 61 6265 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00