Lancia Klub Polska

Forum dyskusyjne miłośników marki Lancia

>> SKLEPIK LANCIA KLUB POLSKA <<

Autosklep
Dzisiaj jest 17 paź 2018, 15:00

Strefa czasowa UTC+02:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4
Autor Wiadomość
PostDodany: 27 lis 2017, 11:37 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka

Imię: Damian
Potrzebne mi są namiary na mechanika w Rybniku, Gliwicach lub okolicach. Do zrobienia jedna drobna robótka (godzina pracy z kawą w międzyczasie) i druga, bardziej skomplikowana, czyli wymiana czujnika stóp w Thesis.
Ktoś, coś?

Thesis 2,4 klekot.

PostDodany: 28 lis 2017, 15:49 
Sekretarz
Sekretarz
Awatar użytkownika

Imię: Artur
DamianWarmia pisze:
27 lis 2017, 11:37
Potrzebne mi są namiary na mechanika w Rybniku, Gliwicach lub okolicach. Do zrobienia jedna drobna robótka (godzina pracy z kawą w międzyczasie) i druga, bardziej skomplikowana, czyli wymiana czujnika stóp w Thesis.
Ktoś, coś?
Nie chcę "wprost" polecać jakiegokolwiek warsztatu bo wiesz jak to jest :roll:
Ja jeżdżę do DCS AutoCom na ul.Daszyńskiego w Gliwicach od 12 lat i jeszcze się nie przejechałem, ale słyszałem od innych osób że coś było nie tak - więc rób jak chcesz ;)

Były: Fiat 125p, Fiat 126p (5 szt.), Trabant 1,1 kombi, Skoda Favorit, Lancia Delta 1,6 ie '94, Lancia Y elefantino blue '97, Opel Vectra B'98, Lancia Y 1,2 8V '95, Fiat Punto 1,1 SX '96, Fiat Linea 1,4 16V T-Jet (wylądował pod czołgiem :) ), Fiat Seicento 0,9 '99
Są: Lancia Y elefantino rosso 1,4 16V '00, Fiat Stilo 1,6 16V '02, Lancia Y LS 1,2 16V '00, Lancia Ypsilon 1,2 16V '04
"Się robi" - Lancia Y 1,4 T-Jet Martini : yesyes : (planowany efekt - 180 KM i 300 Nm przy ok 940 kg masy)
LANCIA .... to jest choroba, chyba nieuleczalna :lol:

>>>ZAPRASZAMY DO SKLEPIKU Z GADŻETAMI LKP - KLIKNIJ TUTAJ

PostDodany: 01 gru 2017, 21:05 
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Imię: Damian
DamianWarmia pisze:
27 lis 2017, 11:37
Ktoś, coś?
Powiedziałbym Ci "AutoExpress Kulik" na Przemysłowej ale ja ostatnio mam z nimi mieszane uczucia. Thesisa na oczy nie widzieli (Kappę tak) ale dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Tylko jeszcze gdyby popracowali nad zarządzaniem ilością zgłoszeń serwisowych... Dobry facet jest jeszcze Marek Szczotok na Wodzisławskiej 291A - głównie włoskie (pytać o Jacka) ale nie gardzą innymi. Rzecz jasna - Rbk.

Historia: Renault 21 1.7 GTS, Lancia Lybra 1.8 LX, Ford Focus II 1.6 16v, Fiat Ulysse II 3.0 V6

Tuulan ja Tuulin tuulinen tuuli tuulee talvella täällä ja tuolla.

PostDodany: 21 gru 2017, 18:13 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka

Imię: Bartosz
Gliwice ul wojtowska21 . Właściciel Pan Jarek jeździ sam thesis więc polecam , osobiście jeżdżę od 7 lat i ani razu się nie zawiodłem.

PostDodany: 22 sty 2018, 8:56 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Imię: Mateusz
Ja od siebie myślę że śmiało mogę polecić do wykonywania zleconych czynności :) bo akurat tylko to u nich robiłem, nie wiem jak u nich z diagnostyką problemów, ale robotę robią OK i w przyzwoitej cenie.
AutoCentrum Knurów, ul. Wilsona 55.
Robiłem u nich:
- łożyska Mcphersonów, jakieś drobiazgi w zawieszeniu, łożysko koła, ogólnie kilka wizyt - Lanos
- wymiana wahacza, sprzęgła i inne duperele - Zeta
- rozrząd, amory i kilka dupereli - Focus mk2

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4

Strefa czasowa UTC+02:00