Warsztat Górny Śląsk

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Awatar użytkownika
DamianWarmia
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Imię: Damian

Re: Warsztat Górny Śląsk

Postautor: DamianWarmia » 27 lis 2017, 11:37

Potrzebne mi są namiary na mechanika w Rybniku, Gliwicach lub okolicach. Do zrobienia jedna drobna robótka (godzina pracy z kawą w międzyczasie) i druga, bardziej skomplikowana, czyli wymiana czujnika stóp w Thesis.
Ktoś, coś?
Zafascynowany galerią avatarów :)

Thesis 2,4 klekot.

Awatar użytkownika
batman
Sekretarz
Sekretarz
Imię: Artur

Postautor: batman » 28 lis 2017, 15:49

DamianWarmia pisze:
27 lis 2017, 11:37
Potrzebne mi są namiary na mechanika w Rybniku, Gliwicach lub okolicach. Do zrobienia jedna drobna robótka (godzina pracy z kawą w międzyczasie) i druga, bardziej skomplikowana, czyli wymiana czujnika stóp w Thesis.
Ktoś, coś?
Nie chcę "wprost" polecać jakiegokolwiek warsztatu bo wiesz jak to jest :roll:
Ja jeżdżę do DCS AutoCom na ul.Daszyńskiego w Gliwicach od 12 lat i jeszcze się nie przejechałem, ale słyszałem od innych osób że coś było nie tak - więc rób jak chcesz ;)
Były: Fiat 125p, Fiat 126p (5 szt.), Trabant 1,1 kombi, Skoda Favorit, Lancia Delta 1,6 ie '94, Lancia Y elefantino blue '97, Opel Vectra B'98, Lancia Y 1,2 8V '95, Fiat Punto 1,1 SX '96
Są: Lancia Y elefantino rosso 1,4 16V '00, Fiat Stilo 1,6 16V '02, Lancia Y LS 1,2 16V '00, Fiat Linea 1,4 16V T-Jet (dla silnika ;) ), Fiat Seicento 0,9 '99
"Się robi" - Lancia Y 1,4 T-Jet Martini : yesyes : (planowany efekt - 180 KM i 300 Nm przy ok 940 kg masy)
LANCIA .... to jest choroba, chyba nieuleczalna :lol:

Awatar użytkownika
pääkäyttäjä
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Imię: Damian

Postautor: pääkäyttäjä » 01 gru 2017, 21:05

DamianWarmia pisze:
27 lis 2017, 11:37
Ktoś, coś?
Powiedziałbym Ci "AutoExpress Kulik" na Przemysłowej ale ja ostatnio mam z nimi mieszane uczucia. Thesisa na oczy nie widzieli (Kappę tak) ale dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Tylko jeszcze gdyby popracowali nad zarządzaniem ilością zgłoszeń serwisowych... Dobry facet jest jeszcze Marek Szczotok na Wodzisławskiej 291A - głównie włoskie (pytać o Jacka) ale nie gardzą innymi. Rzecz jasna - Rbk.
Obrazek - SEAT IBIZA FL 1.9 SDI
Obrazek - FORD MONDEO IV 1.8 TDCi

Historia: Renault 21 1.7 GTS, Lancia Lybra 1.8 LX, Ford Focus II 1.6 16v, Fiat Ulysse II 3.0 V6

Tuulan ja Tuulin tuulinen tuuli tuulee talvella täällä ja tuolla.

Timex
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Imię: Bartosz

Postautor: Timex » 21 gru 2017, 18:13

Gliwice ul wojtowska21 . Właściciel Pan Jarek jeździ sam thesis więc polecam , osobiście jeżdżę od 7 lat i ani razu się nie zawiodłem.

Awatar użytkownika
DziQ
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Imię: Mateusz

Postautor: DziQ » 22 sty 2018, 08:56

Ja od siebie myślę że śmiało mogę polecić do wykonywania zleconych czynności :) bo akurat tylko to u nich robiłem, nie wiem jak u nich z diagnostyką problemów, ale robotę robią OK i w przyzwoitej cenie.
AutoCentrum Knurów, ul. Wilsona 55.
Robiłem u nich:
- łożyska Mcphersonów, jakieś drobiazgi w zawieszeniu, łożysko koła, ogólnie kilka wizyt - Lanos
- wymiana wahacza, sprzęgła i inne duperele - Zeta
- rozrząd, amory i kilka dupereli - Focus mk2
W Golfach się chodzi, nie jeździ ;) ...wieczny szowinista.
Były: 126p FL '94 vel. ElDiablo , Ford Mondeo mk2 Kombi '99 1.8TD vel. Mondzioł
Są: Lancia Zeta 2.0 PB/LPG '01 vel. Laciek, Daewoo Lanos 1.6 PB/LPG '99 vel. Lalunia

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”