Kraków - Specjalista elektryk-elektronik audio, navi, ICS

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Kraków - Specjalista elektryk-elektronik audio, navi, ICS

Post autor: MICHO » 11 paź 2011, 10:14

Witajcie :)

Poszukuję w Krakowie albo okolicy sprawdzonego i doświadczonego specjalisty w dziedzinie audio i navi który będzie miał pojęcie o ICS w Lancii Lybra! Potrzebuję:

1. Uruchomić slot karty sim (nie widzi karty ale tel. działa bo na 112 się dodzwoniłem :P )
2. Ogarnąć navi żeby mieć Polskę (ponoć się da ale przy tym nie będę się upierał)
3. Podłączyć wyjście AUX aby mieć możliwość odczytu Mp3
4. Opanować zmieniarkę która czyta TYLKO oryginały i też nie wszystkie i jest zbyt czuła na wstrząsy ( czyżby laser już kończył życie?)
5. Uporać się z FM które nie wiedzieć czemu nie programuje stacji na stałe tylko gubi pamięć :(

Może to są jakieś mało istotne rzeczy ale jestem idealistą i chciałbym żeby WSZYSTKO było tak jak trzeba i zgodnie z przeznaczeniem! Oczywiście nie oddam Lucynki w ręce niesprawdzonego eksperymentatora tylko szukam kogoś kto ma głowę na karku i będzie potrafił to ogarnąć a przy tym rozebrać i poskładać wszystko jak należy nie robiąc szkód! Jeżeli ktoś z Was zna kogoś takiego lub sam potrafi to zrobić to proszę o info. Oczywiście w przypadku klubowiczów płacę normalnie jak za usługi + zapewniam dobre towarzystwo i smaczny napitek z poczęstunkiem oraz dozgonną wdzięczność ;) Całe życie marzyłem o świetnym audio w samochodzie i wreszcie je mam ale nie mogę się nim w pełni cieszyć więc PROSZĘ O POMOC lub namiary! Nie wiem czy ASO takie rzeczy robi ? Każda sugestia rada i pomoc mile widziana! Strasznie mi źle z tym że to nie działa jak trzeba :(

POZDRAWIAM!!!
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”